Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn ... kdyz Vasek Rybar byl pry v tou dobou v Americe. (Myslim recenzi - ne gamesplay).

    Treba by si Honza dal reparat s patchema a DLC? Ono to jezdi jeste lip jak ze zacatku :-)
  • Hehe, já mu to taky nezapomenu, to byl fakt průšvih a ta hra si to nezasloužila. Pak to člověk srovnal s recenzí, která byla napsaná dost sebejistě a nevěděl, co si o tom myslet. Ale chybama se člověk učí, tak věřím, že si to vezme k srdci, zatím je u mě na "černý listině" *1*

    Holt tu chybí redakci někdo, jako je třeba u konkurence Michal Jonáš, který se simům a autíčkovkám věnuje dlouhodobě a může srovnávat, vypichovat a hlavně to umí jezdit.
  • R-BLOG
    "Strach/být sám sebou/ a pokrytectví,zdá se,je stále součástí velkého řetězu."

    Je velice jednoduché obvinit tamto či tohohle.laciná obvinění byli jsou a budou doménou slabochů skrývající se za maskami anonymity.Ano byl jsem zklamám,ale rozhodně ne přístupem známé moderátorské skupiny.Zhruba 70 lidí,140 očí a 140 uší nebyla schopna jako samostatná inteligentní hmota vygenerovat hlubší myšlenky,které by naši moderátoři náležitě zformovalli v zajímavé stěžejní téma.Došlo by k v zájemné synergii různých názorů ke prospěchu věci.Nic Z toho se ale
    nestalo.Proč?To nevím.Všiml jsem si jistého fenoménu:"Chovat se a vypadat dospěle",ale nemluvit tak.Za hodinu a půl poslechu jsem nenabyl pocitu,že bych slyšel něco zajímavého z ůst hostů ,a proto nerozumím obvíněním z řad z rádoby "komunity" na konto moderátů.Mé dojmy bych shrnul asi takto:Dva podivné světy.Jeden se smutnými zatrpklými obličejí.Ten druhý,jako by tam nepatřil.Apeluji tedy na vás jako na věrnou komunitu v lepší výsledek pro nadcházející Speciál.Prokažte,že nejste jen zbabělí asocialové kouzlící rádoby vtipná moudra.
  • Jack1947
    Myslel asi sebe ale proč tam tedy nebyl? hehe.
  • Tilwaen
    Jo tak na tohle zřejmě narážel ten dotaz ze skupiny troll-otázek na konci... *1*
  • Zrzzek
    Neurážel jsem tě předtím, nebudu ani teď. Toto je web o hrách a Fight Club je pořad o hrách, kdo jiný, povolanější, by tam měl být? Pokud ti hry připadají hloupé, jsi na špatném místě...

    " Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři." - Tohle jsem moc nepochopil. Jako že bys tam raději viděl nějaké youtubery? Tuhle scénu nesleduju, ale Jirka Král byl v 243 díle a Martin Rota ve 247. Oba kluci byli fajn, ale byli tam v podstatě "teď".

    Ani Martin Mastný a ani Vláďa Geršl nejsou pseudohvězdy. Oni nejsou ani hvězdy. Jsou to prostě vývojáři. Mají nějaké zářezy. Mají co říci k tématu.

    Zkus být prosím trochu konkrétnější s tím, koho bys tam chtěl jako hosta.
  • Jack1947
    Já vím, prostě dob Brna daleko... do práglu by zajel. Třeba *3*
  • Amylee.Anderson
    Máme vás rádi!
  • Argument je asi ten, že si nesednu na zadek z člověka co děla hloupé hry... Teď je jedno jestli to je WoW nebo to jeho "slavné" MMO. (ani neznám název) Naopak rád ocením šikovné lidi ale v tom to odvětví nikoliv a hned za nimi jsou YouTubeři. Tohle je můj argument a platí to globálně a to včetně Vávry. Je spousta lidí co by si zasloužili větší pozornosti, místo toho se děcka krmí těma to pseudo "hvězdama".Než mě začneš bez důvodů urážet, tak akceptuj fakt, že toto je můj názor na společnost a nic s tím nenaděláš.
  • No to hrdinně psal až když bylo po všem. *1* Před zájezdem se (gramaticky otřesně) dožadoval, aby mohl přijet a vzít název pořadu doslovně. V tuto chvíli je to na straně 4 této diskuze. *3*
  • FC to bol OK ako byva vzdy. Mne chalani absolutne nevadia a su prijemnym spestrenim tejto sceny. Len tak dalej, aj zvuk bol super
  • :) citat tieto negativne prispevky, ja by som tych hlupakov bil. Naco to pozerate???? Vyzerate potom ako ja ked nemam rad nasho Fica, ale sledujem kazdy jeho predvolebny program, tajne si ho vystrihujem z novin atd:) heh co ste za typy? Nejaki zvlastni profesionalni onanisti???
  • Zrzzek
    Dobrý, je to směšný... Nějaký argument? Že si z těch lidí nesedneš na zadek? Jeden je veterán československý herní scény, druhý dělá na MMORPG úplně sám a vypadá to dost k světu. Koho by sis představoval? Hlavně jsi tam mohl být ty sám, v tom spočívá ten speciál...
  • Tak, mohl jsi dojet treba pokecat se mnou ... kdyz uz jsi vytahl ty pCARS *3* Btw. Honza sam mimo zaznam prohlasil neco jako ze kdyby to vic hral, mozna by mel jeste porad Bavo misto hromady plechu *1*
  • Jack1947
    Nepsal něco v tom smyslu? že, "Do Brna se fakt kvůli nějaké (doplnte si) nepotáhnu" ...
  • Líp se to snad říct nedá. Osobně jsem teda spokojen i s hosty, i když je pravda, že od hosta v růžovém jsme se vůbec nic nedozvěděli. Příště to chce dudlík s wifi. *5*
  • Jack1947
    Hehe ale ROTR myslím že autoaim ani nemá jinak supr že je taky nějaká pochvala Olejníka si važme je mladý má dobríé řlánky v Levelu, dost se vyzná. Necht mu to vydrží jsem rád za každé retro s ním samozřejmně Pavlem. *4* Nerozlučná pěkně se doplnující dvojka.
  • jnsCZ
    Proč bys za nima jezdil? Přece proto, abys jim dal přes držku a hezky od plic jim řekl, co si o nich myslíš :) Jsem na tebe čekal a ty nikde.
  • Coffin.Corner
    Za prvé: Jsou to herní novináři, ne herci, kteří podají profesionální výkon i když jim zrovna vyhořel barák.
    Za druhé: Jejich prezentace není divadelní představení, za které si vyplázl pětikilo, díky čemuž bys měl mít pocit že máš nárok žádat adekvátní audiovizuální zážitek za všech okolností. Nic za to od tebe nechtějí.
    Za třetí: Spolupráce s publikem musí být vzájemná. Do diskuze se dokola hlásili dva tři lidi a zbytek se nějak ostýchal...
    Za čtvrté: S výběrem hostů si mohli dát trošku větší práci, to je pravda, ale FC není zase tak prestižní pořad aby se celebrity v sobotu odpoledne trmácely na "výjezdní zasedání do Brna" *3*
  • Vypnutý autoaim je základ, daleko větší výzva než s myší, kdy se člověk může dloubat v nose.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit