Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako sorry ale má pravdu, tvoje reakce je prostě směšná. Nehledě z těch to lidí si na zadek nesednu, prostě normální lidi, nevidím na nich nic zvláštního aby byli ve speciálu.
  • s obsahem se da vcelku souhlasit, ale tvoje cestina neni ani na tech 3/10
  • Ehm, jeden z tech bridilu ma za sebou uz velice slusnou karieru a druhy prakticky sam rozjel dost komplexni survival MMOcko coz je neco na cem si vylamalo uzby uz par mnohomuznych studii slozebych z radoby veteranu...
    Navic skladba hostu je zavysla na tom jestli jsou ochotni prijit potazmo priject kdo vi odkud kdyz se akce konala v Brne - tusim totiz ze kluci jsou lokalni.
    Co se tyka hostu tak publikum bylo celkem pasivni mela kamera koukat 10 minut do ticheho hlediste?
    Atmosfera rozhodne nebyla nucena coz ti urcite dosvedci ta zhruba stovka lidi co tam byla a o profesionalite a problemech se zvukem... vzdyt to prece uz patri k folkloru zivych prenosu z games ne? :) (je fakt ze s tim by kluci mohli zkusit do budoucna neco udelat, aspon nejakou zkusebni proceduru pred vysilanim) Ale bavime se tu o spravodajskem webu zalozenem zejmena na psanem slove ne o internetove televizi tak to zas tak nehrot.
    Ze te dil nudil to je plne relevantni i kdyz znacne subjektivni nazor, stane se, neni kazdy den posviceni...

    Kvalita a smysl prispevku 3/10 *3*
  • Draken69CZ
    Já si koupil 980TI dvě a jednoho Titana, budeš také můj kamarád?
  • Kvůli tomuto si AdBlock rozhodně vypínat nebudu, už navždy, pánové...
  • Asi těžko čekat od břídilů, kteří za chodu, pod napětím, přepínají mikrofon, že budou něco vědět o zpětné vazbě.

    Je to těžce pod průměrnou úroveň současné i amatérské youtube produkce...
  • Už mu za pCARS odpusť,sám pak myslím někde nepřímo řekl, že to byl fail z jeho strany a radši bude recenzovat hry, které víc umí hrát, poslední dobou mi tu Honza přijde jako nejvýraznější, má ok názory (když recenzoval Tomb Raidera na zoli tak vypnul autoaim a podobny hovadiny), koupil si 980Ti, sice vyjímečně, ale narozdíl od jiných aspoň něco napíše sem do diskuze..... dej mu ještě šanci :)
  • lol to by mne nenapadlo... ale treba ma jeste pas *1*
  • *15* Redko :D
  • Slabe... opravdu slabe... od mistnich trolujicich spicek se mas jeste hodne co ucit... *7*
  • Za mě naprostý propadák. Speciál by si určitě zasloužil výběr zajímavějších hostů, než nějaké dva noname břídily z garáže. Za druhé jste se velmi málo věnovali publiku hráčů. I celková atmosféra byla taková nucená a nebyl z vás cítit ani náznak jakékoliv profesionality. O problémech se zvukem raději ani nemluvě... Suma sumárum byl pro mě tento speciál nudnější a horší než běžný díl pořadu.
    Hodnotím 2/10
  • Vsak nekoukej, nikdo te nenuti, jinak pokud se nepletu tak bezdrat ze zacatku meli a desne hucel tak se na nej vyprdli...
  • Technická stránka věci je naprosto otřesná, amatérská, pánové... To opravdu nešlo sehnat jeden bezdrátový mikrofon pro publikum a vše sladit - ?SLADIT ALESPOŇ VAŠE VLASTNÍ HLASITOSTI?

    NA TOHLE KOUKAT NEBUDU!
  • Jack1947
    To je místní trotl nadává na všechno a uráží a znevažuje práci redaktorů, tedy takhle se do nich pořád obouvat. Pak se vymlouvat to nic já muzikant atp když by došlo na krájení housek bylo by zle.
  • RedEagle
    Tipujem že ten hezoun v Diablo III tričku bol Veskoslav
  • Draken69CZ
    On ho má LV pod vlivem, Ass je něco jako jeho hemeroid.
  • jeee, to jsi zase ty. Ahoj. Mam te rad. Jsi chytry kluk.
  • Opravdu nechápu proč musíš všem dávat najevo jak tě jejich práce nudí a otravuje. To nemáš nic lepšího na práci než psát různé kydy do diskuzí lidem, kteří mají o jejich práci nějaký zájem? To trollení by se dalo pochopit, kdyby aspoň bylo vtipné nebo něco. Tohle už je akorát sraní. Pokud jsi jen puberťák co se chce jen vyblbnout to ještě jde, ale nedej bože, aby takovéto blbosti psal dospělý člověk...
  • Lukass
    Opravdu nechapu proc bych mel jezdit za nejakyma pseudo hernima redaktorama a jeste z toho byt pak hotove. Staci se podivat na gameplay mistra volantu Olejnika v Project Cars, tomuhle a jemu podobnym mam jako neco verit? Nenechte se vysmat
  • Hlavně mu jí neposílejte doporučeně, protože se nebude mít čím prokázat. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit