Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neberte to spatrne, ale fakt nechapu, koho tenhle svet tak fascinuje. Beru 40catniky, co vyrostli na filmu a je to jejich detstvi, ale ta posedlost fanousku, kostymy, Cony- to je mimo mne. Pritom je to beckova podivana. Nuda. Uz at je Deus ex. Jinak to neni hate, jen jsem chtel rict jak to mam hozeny. Proste ta posedlost timhle univerze, Jo star trek, to jeste beru. Spousta dilu, zajimavy svety a tak, ale toto. Navic to vydavani zmastrovavani, pridavani par triku a lidi jim to zerou a kupuji si snad kazdych 5 let nejakou vylepsenou edici. To je oslicku otres se. Ale asi jsem divnej no. Nostalgie sama v tom byt nemuze, protoze i dnesni mladi jsou cool s trickem. Ale mozna to taky souvisi s zakladni skolou a vzpominkami, kdyz to videli osmou zremastrovbanou verzi poprve. Pritom mam rad pohadky. Radsi ale cesky, nez tyhle americky. Tak to beru- americka pohadka.
    • star trek je hrozna chujovina *7*
    • star wars ma docela hluboky pribeh, ale kulisy jsou trapne to je fakt
      • to jsem nepsal ja, kdo se tady za mne zas vydava
        • at tak nebo tak max je vzdy blbecek
        • Ja to nebyl!
          • tak jdi do řiti a prestan se za me vydavat kriste pane
            • Ne, ty jdi do řiti. Já jsem pravý max. *9*
            • Maxi ty se vydáváš sám za sebe...
    • Veskoslav
      A Star Trek není béčko? Prosím Tě....Už jenom ten slavný výsadek postrádá naprostou logiku, kdy jde kapitán, 1. důstojník, vrchní velitel ochranky, nejlépe vrchní lékař a ještě někdo důležitý a to všechno do výsadku na cizí planetu do neznámého prostředí. Lodě Federace mají tak strašné konstrukce, že se nedivím, že prohráli většinu válek bez pomoci spojenců;) Star Trek je ještě větší béčko než Star Wars. Takže pokud se podivuješ na Star Wars a Star Trek je fajn, tak jsi ten fanoušek Star Treku;)
      • hele cos komu udělal že tu běhá nějakej mindrák a dává ti na všechno co řekneš 60 mínusů a každýmu kdo ti oponuje 60 plusů? *1* to už musí bejt nějaká vyšší forma duševní nemoci, nebo nevim *15*
        • Veskoslav
          No on běhá za mnou jako ocásek u psa. Nic nenaděláš:) A redakci je to putna:)
  • Nějak nechápu co je to za zábavu se bezmyšlenkovitě honit s dalšíma magorama po mapě a střílet po všem co se pohne...
    • Asi stejná zábava jako čumět 3 hodiny na týpky co běhaj po hřišti s míčem..
    • zaleži na tom jak jsou nastaveny objectives, tedy ukoly. pak si pripadas jako v bitve kde se snažite neco dobyt nebo splnit nejaky ukol, mužete spolupracovat s tymem a pod.
      MP arenoveho typu s random spawnem kde se jen honiš za fragmi me taky nebaví
    • Chidlink
      Je zajímavý jak tady jeden člověk píše x komentářů a pokaždé pod jiným nickem, jestli tohle je teda zábava na sobotu večer, nevim.
    • Veskoslav
      Že by základ většiny MP FPS stříleček? *7*
      • Ano přesně tak, co je zábavného na všech MP hrách se honit s ostatníma magorama a střílet po všem co se pohne? Jakou to má myšlenku?
        • a je to tady, dalsi hledac smyslu zivota :D hned si te pridam do sine slavy nejvetsich hlodu
        • Veskoslav
          Bože....Další pseudointelektuál, co považuje SP za vrchol všeho a nic jiného není.
          • Veskoslav
            Jasně. Co nám ještě povíš za nádheru. Nehraji SP jenom krásní a chytří lidé, co mají IQ 350 a vynalezli kokain, po kterém kouzlíš jako Harry Potter? *7* Jak říkám, další hloupý pseudointelektuál.
            • Nesouhlasim, jen se smeju kdyz se nekdo necha vyprovokovat tim ze nekdo neco kritizuje na internetu. *5*
            • Veskoslav
              Jestli myslíš mě, tak nejsem vlastníkem SW. Hrál jsem (kromě Bety), ale nevlastním. Pouze jsem napsal o to Ježíškovi. Nic víc. Nebo ty také souhlasíš s XXX, že hráčí MP jsou hloupé nuly atd.? A SP master faster pc konzol race?
            • Zabavne je poslouchat fanboye jak v agonii uz nevi jakou blbost by si vymysleli aby obhajili komercni produkt za kterej zaplatili.
            • Veskoslav
              S rodiči nežiji už nějaký ten pátek chlapáku. A sorry, že tě považuji za hlupáka, když jsi napsal to, co jsi napsal. Mimochodem a co MMO, co-op mise v SP. To také hrají hlupáci, polointeligentní opice atd. protože to není SP? Nebo jsou to nějací kříženci? A když hraješ například v SC II SP tak jsi super šuper jedinec s IQ 350, ale jakmile zapneš MP, tak jsi nula s IQ 20? Jak to rozlišuješ? Pochlub se. Ty s tvou oplývající inteligencí, jelikož hraješ jenom SP, to jistě budeš umět osvětlit.
            • Kriste pane co to meleš za kraviny, jdi spát než ti to maminka vypne kašpare...
          • Ano přesně tak, tyhle hry jsou pro dementní a jednoduchý jedince, asi jako ty že?
  • SeriousSam
    Jako hra se mi celkem dost líbí. Je to určitě výborný na odreagování. Samozřejmě vypadá to naprosto famózně po stránce grafiky a hlavně zvuku. Mám rád Hvězdné války (starou trilogii víc *15* ), takže tato hra mě nadchla. Jsem zvědav jak to budou nadále rozšiřovat. Ale určitě jako GOTY edice ve slevě se to vyplatí více. Toť můj názor *3*
  • Možná jako GOTY. Podobný případ jako Destiny, které se vyplatí kupovat až jako Taken King. Doufám, že se tenhle trend, kdy velké 50eurové hry nabízí při launchi stejně obsahu, jako F2P tituly, nestane pro tuhle generaci her typickým.
    • Draken69CZ
      A který F2P ti nabídne takhle vekou filmovou licenci a zpracování hmm?
      • Hloupejsi argument jsem dlouho necetl. Protoze filmova licence ma opravdu vliv na kvalitu hry.
        • Draken69CZ
          No to už záleží na vývojářích, ale rozhodně není levná takže srovnání s F2p je zcela mimo, tak která F2p ti něco podobného nabídne když to s tím srovnáváš?
          • Ti to nedochazi, ze? *15*
            • Draken69CZ
              LOL *15*
            • Za prvy nechapu proc bych mel ja dokazovat ze tvuj absurdni argument je absurdni, ale kdyz uz jsme u tech sw tak treba swtor. Ale ty si urcite najdes tisic vymluv proc mas pravdu ty. *3*
            • Draken69CZ
              Takže není stačilo říct, pak tedy srovnání hodné ...
          • takovej firefall toho nabizi 10x tolik...
            • Anebo Warframe, sice to neni FPS, ale v zanru akcnich F2P her nema konkurenci a snese srovnani i s leckterymi AAA hrami. Treba prave s destiny...
            • Veskoslav
              Firefall je MMO a platí se tam za každou chujovinu. Se poptej kolik do toho narvali ti nejlepší s nejlepší výbavou.
  • Naprosto promrhaný potenciál na využití světa Star Wars pro single player kampaň s epickým příběhem. Graficky krásná ale jinak průměrná a jednoduchá hra pro jednoduchý lidi a hráče...
    • Veskoslav
      Nechápu, proč máte neustálou potřebu dělat z MP hry SP hru....Na svět Star Wars jsou snad i jiné hry, ne? Ale stěžovat si, že se MP hra ze světa SW chová jako MP hra a není to SP je asi to samé, jako si stěžovat, že v Bloodborne nemůžete pěstovat zeleninu.
      • Kdo dělá z MP single? Jen tu píšeme, že by byla krása mít v takové grafice, v takové stylizaci, zkrátka v takovém vizuálu nějakou skvělou single hru s pořádným příběhem, vždyť by to byla nádhera a nic na tom nezmění fakt, že tu jsou jiné hry, já teda žádnou dobrou doomovku ze světa SW nehrál od doby Jedi Knight II a to už je sakra let teda.
        • Veskoslav
          To jak dopadne SW se skvělým vizuálem a SP se můžeš podívat na Star Wars Unleashed. Vizuálně nádherná, ale po příběhové stránce mizérie. Takže ono si moc nevybereš a kvalitních scénaristů je hodně málo. Takže lepší mít dobrý MP, což podle většiny recenzentů i hráčů je (to ostatní, co k tomu patří, bohužel) než mít něco, co má MP a mizerný SP (Battlefield) nebo mizerný SP. Já jsem rád za každou lepší hru ze světa SW a po zrušeném 1313 je to jako "smilování".

          Takže než čekat až vyjdou nové hry (což dle licence, co Disney prodalo EA vychází na pár her), tak si zatím ukrátím čas u této hry. Ale neustále si na něco stěžovat a přemýšlet, kdo by co, by kdyby jak by, tak asi nehraji nic.
      • Veskoslav - co to meleš? Jaké jiné Star Wars hry v poslední době vyšly/vyjdou? Jsi tak tupý nebo hloupý?
        • Veskoslav
          Jasně. Zapomněl jsem. EA totiž neřekla, že vyjdou další hry ze světa SW v příštích letech. To je asi hoax.
          • no v pristich letech ale neni ted ze?
      • Kdybys umel cist, pochopil bys. Protoze je to tupa strilecka pro konzolovy deti.
        • Veskoslav
          Jasně a na pc hraje elita vesmíru....Mimoto většina BF ať už ze světa Star Wars nebo klasický BF je lehká, přímočará MP hra. je blbost z ní dělat něco víc, co nikdy nebyla.
    • Přesně tak, tahle hra měla být single, když se dívám na ty obrázky, to je nádhera, fakt promrhaný potenciál roku, hrozná škoda :(
  • Osviceny
    Hra sice vypadá hezky, ale k čemu to, když hratelnost a celkově pocit ze střelby je jak ze hry z PS2...
  • kkING
    to je fakt nadhera !! predstava, ze takto vypada kotor. dokonce i nejakou "COD style" strilecku, akci bych si s radosti zahral v tomto prostredi. otazka pro ty co to hrali ... opravdu to takto pekne vypada i ve hre ???
    • nightborne
      Ty screeny, minimálně prvních cca 40, je direkt ze hry, takže jo, vypadá.
  • Lukyz
    Assety, modely, kulisy a zvuky mají, tak by mohli spíchnout remake série Jedi Outcast pro nás né příliš MP pozitivní. *14*
  • ani zadarmo...a oni za kompletni chteji 120 euro...to me ho vyndej...
    • Vogon
      Alespoň jsou upřímní a nevyužívají svinských mikrotransakcí, které dělají i z her "zadarmo" hry dražší než jakákoliv AAA hra.
      • ty seš krásně naivní :D sladké
        • Vogon
          Jak jsem naivní prosím tě? Mikrotransakce v Battlefrontu nejsou. DLCčka téměř nikdy nekupuji, ale radši budu když mi budou nabízet je, protože na rozdíl od mikrotransakcí nemají tak zásadní vliv na design hry a je velká šance, že někdy budou ve velké slevě. A je třeba si uvědomit, že zrovna EA jsou chujové, kteří jsou schopni vyhodit vývojáře co "nemají už nic na práci", takže budu radši když budou grafikové dělat ještě před vydáním hry na DLCčku, než aby dostali padáka.
        • naivní? Cenu i se season passem je daná, takže víš na čem jsi...
          • Se mi libi jak ovce brani svou hracku. *15*
            • Lowzolovy fanatik se ozval. Budes se divit, ale jsou lidi co nemaji potrebu hypovat na internetu firmu, ktere dobrovolne odevzdavaji penize za podradny produkt.
            • kennyB
              Každá ovečka má nějakou tu svojí hračku, tebou nevyjímaje...
    • Veskoslav
      No jako většina současných her. Bohužel. Ale pokud nebudeš brát ceny Originu a oželíš tu jejich digitální srandu, tak si myslím, že základ máš 35 éček a SP bude kolem 30 éček. Je to pořád dost, ale furt lepší jak kupovat za 70+50.
    • Draken69CZ
      si ho tam nemáš strkat *15*
  • Radkaa
    Jééé, Piu Piu Piu... *1*
    Snad vyrostete. *4*
    • No hlavně abys Raduš vyrostla ty z tý povýšeneckosti a z posmívání se ostatním, že hrajou jiný hry než ty. Kdybych si měl svoje komplexy léčit jako to děláš ty, že musíš nutně napsat ke hře, která tě zjevně ani v nejmenším nezajímá takovej hloupej vemenoidní příspěvek, tak nedělám ve svym životě nic jinýho. Každýho baví něco jinýho, každej má jiný osobní preference, čim dřív to pojmeš, tim dřív usnadníš život nejen sobě, ale hlavně lidem kolem sebe :).
    • ta sedla *2*
    • Odskočila sis od plotny, Radkoo? Tak sem tam zpátky vrať, evidentně tam patříš...
    • Re. Radkaa
      Já nechci vyrůst *3*
      ale raději Star Treck než StarWars
    • A sla koukat na desne vazny romanticky film, protoze sci-fi je nejvetsi kravina (protoze tam jsou NEREALNE VECI), potazmo na ordinaci v ruzove zahrade.
    • co tě vedlo ktomu sem vůbec lézt ?
      • Radkaa
        Posmívat se vám. *2*
        • Veskoslav
          Ne, děláš ze sebe akorát debila.
          • PanS
            Nazvals ji transsexuálem, jakou kvalitu diskuze pak očekáváš?
            • PanS
              Nemám potřebu začít sypat z rukávu možná vysvětlení, jak mohl takový příspěvek vzniknout. Nepotřebuji se nikoho zastávat, ale přišlo mi to vhodné vzhledem k tvému prvnímu komentáři, který byl od věci.
            • Veskoslav
              Ano, celý příspěvek, který byl cca 8 vět, tak zapomněl všude psát jako žena, takže psal tvrdil, rád, hrál jsem atd. Ale jo, ona zapomněla úplně všude psát A v minulém čase. Ještě nějaký nápad, jak se ji zastat? *1*
            • PanS
              Jako zapomenout na vlastní pohlaví jde asi těžko, ale přepsat se určitě mohla, nevím, co ti na tom přijde nemožného.
            • Veskoslav
              Protože už několikrát zapomněl psát jako holka. Tedy nenapsal mám ráda, ale napsal mám rád atd. Ještě něco? A prosím tě, neříkej mi, že to mohla jenom zapomenout a že se to jenom stává...
            • PanS
              A proč si myslíš, že to není žena? Máš pro to nějaký důkaz?
            • Veskoslav
              Pokud se někdo vydává za holku a dělá ze sebe hlupačku, která si hraje na sladkou berušku, co nic neví a ptá se krásných a silných synků, jak to vlastně je, tak co čekáš proboha? *7* Rozhovor? Myslím, že MMO jsou plná "holek", co jedou na soucit, takže nevidím jediný důvod mít ho tady.
    • Snad zalezeš zpátky ke sporáku...
    • Veskoslav
      Řekl transexuál a šel si vybrat večerní šaty na večer.
      • Radkaa
        Nejsem transexuál.
        • Veskoslav
          Tak Shemale? Já nevím, já se v té Vaší komunitě bimbasů, co si hrají na ženy nevyznám:)
          • Radkaa
            Evidentně se nevyznáš ani v ženách. *4*
            • Veskoslav
              Hlavně v těch internetových;) Nevím, proč mají "ženy" jako ty představy, že holky, co hrají hry musí být blbky nebo něco horšího.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit