Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa
    Jééé, Piu Piu Piu... *1*
    Snad vyrostete. *4*
    • No hlavně abys Raduš vyrostla ty z tý povýšeneckosti a z posmívání se ostatním, že hrajou jiný hry než ty. Kdybych si měl svoje komplexy léčit jako to děláš ty, že musíš nutně napsat ke hře, která tě zjevně ani v nejmenším nezajímá takovej hloupej vemenoidní příspěvek, tak nedělám ve svym životě nic jinýho. Každýho baví něco jinýho, každej má jiný osobní preference, čim dřív to pojmeš, tim dřív usnadníš život nejen sobě, ale hlavně lidem kolem sebe :).
    • ta sedla *2*
    • Odskočila sis od plotny, Radkoo? Tak sem tam zpátky vrať, evidentně tam patříš...
    • Re. Radkaa
      Já nechci vyrůst *3*
      ale raději Star Treck než StarWars
    • A sla koukat na desne vazny romanticky film, protoze sci-fi je nejvetsi kravina (protoze tam jsou NEREALNE VECI), potazmo na ordinaci v ruzove zahrade.
    • co tě vedlo ktomu sem vůbec lézt ?
      • Radkaa
        Posmívat se vám. *2*
        • Veskoslav
          Ne, děláš ze sebe akorát debila.
          • PanS
            Nazvals ji transsexuálem, jakou kvalitu diskuze pak očekáváš?
            • PanS
              Nemám potřebu začít sypat z rukávu možná vysvětlení, jak mohl takový příspěvek vzniknout. Nepotřebuji se nikoho zastávat, ale přišlo mi to vhodné vzhledem k tvému prvnímu komentáři, který byl od věci.
            • Veskoslav
              Ano, celý příspěvek, který byl cca 8 vět, tak zapomněl všude psát jako žena, takže psal tvrdil, rád, hrál jsem atd. Ale jo, ona zapomněla úplně všude psát A v minulém čase. Ještě nějaký nápad, jak se ji zastat? *1*
            • PanS
              Jako zapomenout na vlastní pohlaví jde asi těžko, ale přepsat se určitě mohla, nevím, co ti na tom přijde nemožného.
            • Veskoslav
              Protože už několikrát zapomněl psát jako holka. Tedy nenapsal mám ráda, ale napsal mám rád atd. Ještě něco? A prosím tě, neříkej mi, že to mohla jenom zapomenout a že se to jenom stává...
            • PanS
              A proč si myslíš, že to není žena? Máš pro to nějaký důkaz?
            • Veskoslav
              Pokud se někdo vydává za holku a dělá ze sebe hlupačku, která si hraje na sladkou berušku, co nic neví a ptá se krásných a silných synků, jak to vlastně je, tak co čekáš proboha? *7* Rozhovor? Myslím, že MMO jsou plná "holek", co jedou na soucit, takže nevidím jediný důvod mít ho tady.
    • Snad zalezeš zpátky ke sporáku...
    • Veskoslav
      Řekl transexuál a šel si vybrat večerní šaty na večer.
      • Radkaa
        Nejsem transexuál.
        • Veskoslav
          Tak Shemale? Já nevím, já se v té Vaší komunitě bimbasů, co si hrají na ženy nevyznám:)
          • Radkaa
            Evidentně se nevyznáš ani v ženách. *4*
            • Veskoslav
              Hlavně v těch internetových;) Nevím, proč mají "ženy" jako ty představy, že holky, co hrají hry musí být blbky nebo něco horšího.
  • Teď už jen doprznit film ať je to kompletní. Copak lidi nevidíte, že disney je temná strana? *13*
    • Tilwaen
      Ta nejtemnější.

      Nejhorší je pak uvědomění, že princezna Leia je už vlastně Disney princeznou. Buďme rádi, že film nebude ve stejném stylu jako ostatní disneyovky.
      • Já se bojím, že ten disney styl tam bude ale samozřejmě že ho neukážou v traileru to by byla hloupost.
    • Veskoslav
      Disney vlastní i Marvel a nemyslím si, že by filmy byly špatné.
    • Hra je dobrá... filmu se ale naopak bojím...
      • nightborne
        Tak hořší než jednička to snad nebude... a Abramsova Star Treku se taky všichni báli - a nakonec z toho byly vcelku fajn filmy.

        A teď mě nejspíš všichni posekaj světelnejma mečema, ale byl jsem nějakej rok zpátky v kině na nějakou rozšířenou edici epizody I, nebo co to bylo, a můžu říct, že takhle s odstupem času to neni zas TAK špatný. Stupidní Jar-Jar, jasně, fuckoff, ale třeba duel of the fates je jedna z nejlepších písniček, co v SW byly, imho, a Darth Maul vs. Obi Wan a Qui-Gonn je naprosto famózní bitka. Takže bych řekl, že v nás možná přetrvává ta pachuť z toho, když jsme viděli jedničku poprvé a nebylo to stejný jako stará trilogie, takže z toho vyplývala automatická povinnost to nenávidět =)).
        • Do temnoty byl už ale hodně velký výmaz.Naprostý výsměch Star Treku.
        • Jar Jar jednoznacne souhlasi i s celym narodem roztomilych nesiku a jejich energetickejma koulema.
        • Co se tyce Star Treku, tak je tam takova drobna vec, ze nechal znicit Vulkan, coz vubec nezapada do serie filmu a serialu, kterou se jim docela darilo drzet konzistentni, a mohl nechat znicit uplne jinou planetu, ale jinak ok.
          Jednicku Star Wars jsem videl pred tusim 2 roky znova a byla porad stejne spatna. Asi mam lepsi pamet nez ty.
          • nightborne
            Hehe =). Ne, já neříkám, že sem to najednou začal považovat za dobrej díl série, ale popsal bych to asi tak, že... se mi nechtělo zvracet tak moc, jak jsem čekal =)).

            Ale imho Darth Maul vs. ti dva je choreografií a efektností nejlepší lightsaber-duel v Hvězdnejch válkách. Nebo aspoň jeden z nejlepších.
            • Ten Beny co píše tyhle šity "Já mam z nějakýho podivnýho důvodu jedničku nejoblíbenější z nový trilogie Hrál sem kdysi i tu hru s děsnou grafikou a byla super...teda nebejt toho vizuálu co tě píchá do očí " Nejsem já ! Já sem ten pravej !

              Kritizivat grafiku u hry z PS1 může jen deb*l. Jinak z nové trilogie je jednoznačně nejhorší díl číslo 2. Jednička je uplně v pohodě a trojka je super.
            • Prave, ze ten duel je docela spatny a jediny co je v nem fakt skvely tak hudba. Nejsem sice nejaky expert na sermovani, ale i ja poznam, ze je tam spousta zbytecnych pohybu ktere jsou jenom efektivni na pohled. To v Epizode II souboj hrabete Dooku se Skywalkerem, Obi Wanem a Yodou se mi libi mnohem vice. A celkove jsou v tomto dilu souboje jedny z nejlepsich.
            • nightborne
              Abych se teda finálně přiznal, já mám jedničku radši než dvojku, s tou absolutně nefungující chemií mezi totálně prkenným Christensenem a přehrávající Portman v jednom sladkobolným lovestory. Ale nejradši z nový mám přece jenom trojku... protože execute order 66 a Sithy mám stejně radši než ty džedájský nýmandy =)). *1*
            • Já mam z nějakýho podivnýho důvodu jedničku nejoblíbenější z nový trilogie *1* Hrál sem kdysi i tu hru s děsnou grafikou a byla super...teda nebejt toho vizuálu co tě píchá do očí *1*
  • Naprosto promrhaný potenciál na využití světa Star Wars pro single player kampaň s epickým příběhem. Graficky krásná ale jinak průměrná a jednoduchá hra pro jednoduchý lidi a hráče...
    • Veskoslav
      Nechápu, proč máte neustálou potřebu dělat z MP hry SP hru....Na svět Star Wars jsou snad i jiné hry, ne? Ale stěžovat si, že se MP hra ze světa SW chová jako MP hra a není to SP je asi to samé, jako si stěžovat, že v Bloodborne nemůžete pěstovat zeleninu.
      • Kdo dělá z MP single? Jen tu píšeme, že by byla krása mít v takové grafice, v takové stylizaci, zkrátka v takovém vizuálu nějakou skvělou single hru s pořádným příběhem, vždyť by to byla nádhera a nic na tom nezmění fakt, že tu jsou jiné hry, já teda žádnou dobrou doomovku ze světa SW nehrál od doby Jedi Knight II a to už je sakra let teda.
        • Veskoslav
          To jak dopadne SW se skvělým vizuálem a SP se můžeš podívat na Star Wars Unleashed. Vizuálně nádherná, ale po příběhové stránce mizérie. Takže ono si moc nevybereš a kvalitních scénaristů je hodně málo. Takže lepší mít dobrý MP, což podle většiny recenzentů i hráčů je (to ostatní, co k tomu patří, bohužel) než mít něco, co má MP a mizerný SP (Battlefield) nebo mizerný SP. Já jsem rád za každou lepší hru ze světa SW a po zrušeném 1313 je to jako "smilování".

          Takže než čekat až vyjdou nové hry (což dle licence, co Disney prodalo EA vychází na pár her), tak si zatím ukrátím čas u této hry. Ale neustále si na něco stěžovat a přemýšlet, kdo by co, by kdyby jak by, tak asi nehraji nic.
      • Veskoslav - co to meleš? Jaké jiné Star Wars hry v poslední době vyšly/vyjdou? Jsi tak tupý nebo hloupý?
        • Veskoslav
          Jasně. Zapomněl jsem. EA totiž neřekla, že vyjdou další hry ze světa SW v příštích letech. To je asi hoax.
          • no v pristich letech ale neni ted ze?
      • Kdybys umel cist, pochopil bys. Protoze je to tupa strilecka pro konzolovy deti.
        • Veskoslav
          Jasně a na pc hraje elita vesmíru....Mimoto většina BF ať už ze světa Star Wars nebo klasický BF je lehká, přímočará MP hra. je blbost z ní dělat něco víc, co nikdy nebyla.
    • Přesně tak, tahle hra měla být single, když se dívám na ty obrázky, to je nádhera, fakt promrhaný potenciál roku, hrozná škoda :(
  • No tak jsem neodolal a nainstaloval si jedničku Battlefronty. Pořád je to pořádný nářez. S botama je to neskutečná sranda. Comander Skywalker has entered battle. Lord Vader has entered Battlefield:D A nejlepší jsou ty mise, kde se dá lítat se stíhačkama. S Y-Wingem nalétávat a bombardovat nepřítele to je mazec. Má to taky luxusní hudbičku a zvuky a i grafika jep ořád super a hlavně to jede bez problémů na Win 10 64bit. A je to v podstatě zadarmo. Jednička je podle mě lepší i než dvojka. Má to prostě náboj. Rozhodně doporučuji víc než tenhle moderní derivát.
    • Veskoslav
      No nevím, ale zrovna boti jsou v této sérii katastrofální:) AI je na úrovni želviček z Maria. A zmódovaná BF II je mnohem lepší jak I. díl:) A pokud se nepletu, tak hrdinové přidali až právě ve II. díle této série.
      • ty jo fakt nechápu, proč máš tolik mínusů během chvilky??
        • Veskoslav
          Protože se tady vyskytuje jeden takový človíček, co kliká napříč diskuzemi:)
          • aha... asi veterán z Diabla 2... takový člověk pak musí Diabla uklikat během 10 vteřin ne?:D
      • Ale houby, žádné natrvdlé želvičky:D sranda s nima je, pro mě i sebeblbější boti jsou lepší než skutečně blbí lidé. Nerad hraju se živejma hráčema(max s kámošema v coop). Ano ve dvojce s nimi můžeš hrát ale v jedničce jsou to AI ovládání boti s nějvyšším počtem killů za hru:D Ale když se snažíš tak je v pohodě ustřílíš. BTW mody jsou možná super to nepopírám, ale já zuasádně hraju u všeho jen vanillu....
        • Veskoslav
          No ono zrovna u MP hry není moc ideální proti botům, ale hlavní je, když tě to baví. Já si vždycky projedu tu "kampaň", co tam je s boty a to postačí. A módy mám spíše na grafiku a skiny na postavy než na hratelnost:)
          • jo když je to jenom HD reskin tak to jo, ale jinak když to zasahuje do hry samotné tak to ne. Mě to baví proti botům, protože jsem casual hráč stříleček a nemám reflexy, nebo nehraju tak intenzivně, chci si zahrát, pobavit se, vyzkoušet vozidla.... to mi umožní jen boti. Hraju i BF4, ale to je katastrofa... když to hraju po práci ve všední den, tak se jakž takž chytnu, ale večer, kdy jsou tam ty klany a tak tak to je 2/30 smrtím... a to mě nebaví... kdyby tam byli boti, tak si člověk zahraje, porozhlídne se po mapě a tak... takhle je rád, že někoho zastřelí. Taktiuka je ta tam a vyhrává rychlost. Zavázal jsem se, že další EA/Dice hru už bez botů a offline režimu nekoupím...
            • No tak tuhle jsem se připojil do hry s popisem "friendly for Noobs" a na jed nýstraně samý 140 levely a na druhé 1-60 ... no jatka... a takhle je to téměř vždy...
              Battlefield 2 jsem s kámošem hrávali 2-4 proti plný sestavě botů... a to byla sranda.
              Taky jak to nemá menu a normální vyhledávání serverů, tak pořád něco nefunguje, nebo padá... takhle si tak jako tak pořádnou hru nepředstavuji. Ani člověk nemůže udělat soukromou. Ale to je fuk. Jsem poučenej se EA vyhýbat. Pořád tu ale mám všechny staré Battlefronty a Battlefieldy 1942 - Battlefield 2:-)
            • Veskoslav
              No mě to pro změnu zase baví. Ale taky záleží, jaké máš spoluhráče. Takový PayDay 2 je s boty hrozná a záleží na hráčích. Jinak jsou myslím u BF4 nějaké servry pro začátečníky, co jsem se díval:) Možná to zkusit tam nebo hrát módy, co mají převážně na techniku.
  • Radkaa
    No no no, se hned nečerti. :)
  • Vypadá to krásně, zvučí to krásně, ale původní Battlefronty to hratelností a vůbec strčí hravě do kapsy... Absolutně se to nevyplatí kupovat.
    • Vypadá to krásně, zvučí to krásně, ale jinak je to totální kravina...
      • a v cem presne, pane velkomozkovy, je to ta kravina?
        • eStar
          Já bych neřekl totální kravina. Spíš průměrná hra s vynikající grafikou a ozvučením. Proč průměrná? Málo obsahu, primitivní hratelnost, příšerný spawn systém, mizerně vydesignované mapy a to vše za velmi nadprůměrnou cenu.
  • Radkaa
    Že vás to pořád baví se hádat kvůli nějaké omalovánce. *15*
    Piu Piu Piu...
    • wenceslaus
      Proč proboha omalovánce?
    • Padej ke sporáku *7* *7*
    • Omalovanku si robiš každy den na ksicht.
  • Osviceny
    Hra sice vypadá hezky, ale k čemu to, když hratelnost a celkově pocit ze střelby je jak ze hry z PS2...
  • pre fanboyov a blbeckov fajn, ktori by kupili aj konske ho..no. ak by malo nalepku star wars.
    ps. dufam ze si kupili aj season pass. 120€..to je nic :OD
    • za 31 Eciek v predobjednavke zaciatkom roka.
      Len posledne roky citim ze predobjednavat hry je riskantne :D
    • Veskoslav
      Jenom blázen nakupuje za plné ceny na Originu. Počkám si, až se bude i mimo Origin prodávat SP, stejně jako se prodával i u předchozích her.
      • Koupit si to za nizsi cenu je kradez.
        • 1. zajímalo by mě, jak jsi získal tolik lajků
          2. Krádež? To je dost silný slovo... víš od čeho se odvíjí reálná cena hry? Narozdíl od hmotných věcí to není materiál+práce+provize. U her je cena založená na odhadu počtu kupujících a ceně vývoje.
          V praxi to znamená, že čím víc lidí si hru koupí, tím nižší je hodnota 1ks SW licence... Víc lajcky? Jakmile se tvůrcům hra zaplatí... řekněme z těch 120€, můžou hru prodávat klidně za 5€, protože v tý době už si jí někdo za plnou cenu nekoupí... postupnýma slevama se pokrývá celé spektrum kupujících.
          A žádná koupě není krádež, víš proč? Protože obě strany do obchodu vstupují dobrovolně a s vědomím ceny.
        • Veskoslav
          Ty jsi tupec.
          • Jinak ses normalni blbče? Ja si nic nenaklikavam *7* Lidem se proste moje prispevky libjej a tvoje zvratky ne... ja za to nemuzu.
            • Myslis jako papiry na zachod? Jo tak ty mam, dik za "starost". To s tim vlkodlakem atd nevim jestli je pravda pac takovy kraviny na rozdil od tebe nesleduji...
            • Veskoslav
              Jo jasně a vlkodlak je kříženec holuba a berušky. Ty vážně za to nemůžeš, Jack taky ne. Jenom doporučuji mít na to papíry, život je pak snazší;)
          • Chjo *6* Tupec me nazyva tupcem...
            • Veskoslav
              Ty jsi blbej jak Jack s maxem dohromady. Fakt že jo. Mohu mít osobní otázku? Máš orgáč pokaždé, když změníš IP nebo jenom až jsi s dílem svým hotový? Já jen, že strávit tolik času pro takovou blbost, pronásledovat mě do každé diskuze a tam klikat jak zběsilý tasmánský čert v říji. No hezký den a nějaký krásný vir:)
            • Ses teplej nebo co?
            • Veskoslav
              To je tak sladké chlapečku:) Ještě něco napiš. Schovávat se za inkognito, pravý klikací hrdina s vášní, znalostmi a zkušenostmi:)
            • Panic tady mele neco o orgazmech *15*
            • Veskoslav
              Hlavně se proklikej k orgasmu;) To je asi tak jediné, kdy ho dosáhneš:)
  • Nějak nechápu co je to za zábavu se bezmyšlenkovitě honit s dalšíma magorama po mapě a střílet po všem co se pohne...
    • Asi stejná zábava jako čumět 3 hodiny na týpky co běhaj po hřišti s míčem..
    • zaleži na tom jak jsou nastaveny objectives, tedy ukoly. pak si pripadas jako v bitve kde se snažite neco dobyt nebo splnit nejaky ukol, mužete spolupracovat s tymem a pod.
      MP arenoveho typu s random spawnem kde se jen honiš za fragmi me taky nebaví
    • Chidlink
      Je zajímavý jak tady jeden člověk píše x komentářů a pokaždé pod jiným nickem, jestli tohle je teda zábava na sobotu večer, nevim.
    • Veskoslav
      Že by základ většiny MP FPS stříleček? *7*
      • Ano přesně tak, co je zábavného na všech MP hrách se honit s ostatníma magorama a střílet po všem co se pohne? Jakou to má myšlenku?
        • a je to tady, dalsi hledac smyslu zivota :D hned si te pridam do sine slavy nejvetsich hlodu
        • Veskoslav
          Bože....Další pseudointelektuál, co považuje SP za vrchol všeho a nic jiného není.
          • Veskoslav
            Jasně. Co nám ještě povíš za nádheru. Nehraji SP jenom krásní a chytří lidé, co mají IQ 350 a vynalezli kokain, po kterém kouzlíš jako Harry Potter? *7* Jak říkám, další hloupý pseudointelektuál.
            • Nesouhlasim, jen se smeju kdyz se nekdo necha vyprovokovat tim ze nekdo neco kritizuje na internetu. *5*
            • Veskoslav
              Jestli myslíš mě, tak nejsem vlastníkem SW. Hrál jsem (kromě Bety), ale nevlastním. Pouze jsem napsal o to Ježíškovi. Nic víc. Nebo ty také souhlasíš s XXX, že hráčí MP jsou hloupé nuly atd.? A SP master faster pc konzol race?
            • Zabavne je poslouchat fanboye jak v agonii uz nevi jakou blbost by si vymysleli aby obhajili komercni produkt za kterej zaplatili.
            • Veskoslav
              S rodiči nežiji už nějaký ten pátek chlapáku. A sorry, že tě považuji za hlupáka, když jsi napsal to, co jsi napsal. Mimochodem a co MMO, co-op mise v SP. To také hrají hlupáci, polointeligentní opice atd. protože to není SP? Nebo jsou to nějací kříženci? A když hraješ například v SC II SP tak jsi super šuper jedinec s IQ 350, ale jakmile zapneš MP, tak jsi nula s IQ 20? Jak to rozlišuješ? Pochlub se. Ty s tvou oplývající inteligencí, jelikož hraješ jenom SP, to jistě budeš umět osvětlit.
            • Kriste pane co to meleš za kraviny, jdi spát než ti to maminka vypne kašpare...
          • Ano přesně tak, tyhle hry jsou pro dementní a jednoduchý jedince, asi jako ty že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit