Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neberte to spatrne, ale fakt nechapu, koho tenhle svet tak fascinuje. Beru 40catniky, co vyrostli na filmu a je to jejich detstvi, ale ta posedlost fanousku, kostymy, Cony- to je mimo mne. Pritom je to beckova podivana. Nuda. Uz at je Deus ex. Jinak to neni hate, jen jsem chtel rict jak to mam hozeny. Proste ta posedlost timhle univerze, Jo star trek, to jeste beru. Spousta dilu, zajimavy svety a tak, ale toto. Navic to vydavani zmastrovavani, pridavani par triku a lidi jim to zerou a kupuji si snad kazdych 5 let nejakou vylepsenou edici. To je oslicku otres se. Ale asi jsem divnej no. Nostalgie sama v tom byt nemuze, protoze i dnesni mladi jsou cool s trickem. Ale mozna to taky souvisi s zakladni skolou a vzpominkami, kdyz to videli osmou zremastrovbanou verzi poprve. Pritom mam rad pohadky. Radsi ale cesky, nez tyhle americky. Tak to beru- americka pohadka.
    • star trek je hrozna chujovina *7*
    • star wars ma docela hluboky pribeh, ale kulisy jsou trapne to je fakt
      • to jsem nepsal ja, kdo se tady za mne zas vydava
        • at tak nebo tak max je vzdy blbecek
        • Ja to nebyl!
          • tak jdi do řiti a prestan se za me vydavat kriste pane
            • Ne, ty jdi do řiti. Já jsem pravý max. *9*
            • Maxi ty se vydáváš sám za sebe...
    • Veskoslav
      A Star Trek není béčko? Prosím Tě....Už jenom ten slavný výsadek postrádá naprostou logiku, kdy jde kapitán, 1. důstojník, vrchní velitel ochranky, nejlépe vrchní lékař a ještě někdo důležitý a to všechno do výsadku na cizí planetu do neznámého prostředí. Lodě Federace mají tak strašné konstrukce, že se nedivím, že prohráli většinu válek bez pomoci spojenců;) Star Trek je ještě větší béčko než Star Wars. Takže pokud se podivuješ na Star Wars a Star Trek je fajn, tak jsi ten fanoušek Star Treku;)
      • hele cos komu udělal že tu běhá nějakej mindrák a dává ti na všechno co řekneš 60 mínusů a každýmu kdo ti oponuje 60 plusů? *1* to už musí bejt nějaká vyšší forma duševní nemoci, nebo nevim *15*
        • Veskoslav
          No on běhá za mnou jako ocásek u psa. Nic nenaděláš:) A redakci je to putna:)
  • kubi-wan
    A proč s touhle licencí, v takový grafice, tak dobře optimalizovanou (pořád držim smutek za posledního Batmana) neudělaj pořádnou příběhovou singl hru? Kdyby byl dobrej příběh a level-design, chňapnul bych po tom jak Chňapík, maličký krokodýl.
    • Co já vím tank SINGL má pro tu to hru vyjít ale až později, protože hru chtěli vydat před filmem Star Wars...
    • Keyz
      To bych také rád ale od EA? To bych nevím jak by to dnes dopadlo....Snad hra pro všechny včetně kojenců.
      • kubi-wan
        No, to je fakt, co by s tim EA udělalo (i když schopný vývojáře tam maj)... škoda ale, že maj tu licenci výhradně oni a že z Raven software se stali "pomahači s mulťákem" u Call of Duty, jinak bych si od nich chtěl zahrát pokračování Jedi Knighta... ale vlastně... to už je dneska stejně nekanonický, takže pochybuju, že Kyla Katarna někdo někdy opráší.... *9*
        • To mi uniklo a jsou to pro mně moc smutné zprávy. Věčná škoda Ravenů. Hexen, Heretic, SoF, Jedi Knight 2, Q4, Singularity, jsem v singlu vykroutil do poslední kapky krve.
          • kubi-wan
            To jo... Singularity byla taky jejich poslední velká střílečka. A v mých očích ty FPSka oni uměli nejlíp. Chtěl jsem si někde koupit toho jejich Wolfensteina (2009), žel bohu nikde neni k sehnání (doufám v GOG release, když tam začli vydávat hry od Bethesdy) . Vim, že nebyl až tak skvěle hodnocenej, ale já mám pro hry od Ravenů prostě slabost.
            • Wolf z 2009 je poctivá, krvavá FPS řežba. Prostě klasický Raven, tak jak jej máme rádi. *2*
    • Veskoslav
      EA získala licenci na další hry ze světa SW, takže nevidím důvod smutnit:) Třeba se dočkáme projektu na bázi 1313. Takže DICE ať se postará o vizuál a audio, ale příběh nejlépe Obsidian.
      • lol ten minuskovy bot jede celkem stabilne
  • Lukass
    Vubec nehodnotim hru, ale takhle ma vypadat vizual v roce 2015!!!
    • Jak jsem psal opravdu je to tak, je to nejhezčí hra co jsem za poslední roky hrál, opravdu DICE klobouk dolů!!
    • Jako zjednoduseny reskin? Mas rad kdyz ti to prodaji potreti za plnou cenu? Beee?
      • bůůůůůů
      • Veskoslav
        Další, co mele něco o reskinu..... *7* Můžeš mi prosím tě napsat pak, ze kterých map, vozidel a zbraní se udělaly reskiny? Nebo si myslíš, že udělali CTRL+C a CTRl+V přidali barvičky a hotovo? Reskin byl poslední Battlefield: Hardline, který jsem viděl za legrační cenu 299 Kč.

        Jo a mimochodem reskin byl právě původní B a BII, který přesně kopíroval staré Battlefieldy.
        • nightborne
          Ty poznámky o reskinu taky moc nechápu... herním systémem je to jednodušší Battlefield, ano, ale jestli něco Battlefront dělá naprosto, ale naprosto neuvěřitelně, pak je to vizuál (a optimalizace). Měsíc Endoru je nejspíš nejhezčí prostředí, který jsem kdy ve hře viděl, a jak jako udělali, že se to ve 4k hýbe 50-55 fps, netuším.
          • ja myslim, ze on vubec netusi, co to reskin znamena
        • Prominte vase velicenstvo, ze jsem si dovolil rict pravdu. Chcete k tomu brekotu podat kapesnicek?
          Uz tu chybi jenom bieber, abyste zase zaebali diskuzi hadkou kdo ma mensi pinis.
    • Draken69CZ
      Aspoň mám představu o hráčích Battlefrontu *15* Nic ve zlém *3*
      • Odulin
        Myslím, že nejsem zrovna representativní vzorek, spíš taková anomálie. :D
  • No teda zajimavejsi nez nazor na hru bylo v teto diskuzi sledovat boj Venkoslava s nejakym smutnym narusenym clovickem. Uvedomujete si ze ta osubka vyuziva nekolik ruznych nicku, odpovida casto sama sobe a vubec jedine o co ji jde je troska smutne pozornosti? Nerekl bych ze ten bot haze pluska vsem vasim oponentum ale v podstate tak identifikuje jednoho a toho sameho jedince(vicemene). No a co se hry tyka..krasna ale diky bete vim ze nejsem ten spravny typ na fps. Byla ze me mrtvolka kazdych 10sekund tak sem potupne stahl ocas mezi nohy, odinstaloval a vratil se k W3 :) ale graficky a universem parada ;)
    • smutnej a narušenej je akorád věškošašek
    • No já sem nějak moc nechodím, takže nevím o čem je tak úplně řeč, ale mě vždycky přišel narušenej spíš Veskoslav. Jistou dobu tady nebyla debata ve které by nesmrděl. Fakt co novinka, to nějaký jeho protivný komentáře i když často k tomu neměl ani co říct... a určitě nejsem jedinej kdo si to pamatuje...
      • "No já sem nějak moc nechodím, takže nevím o čem je tak úplně řeč"

        A to je presne ono. *7* *7*
        • No však přesně to píšu.

          Jen prostě on ten Veskoslav taky úplně normální nebude :)
      • Aha tak to neposoudim vubec. Ja tu v diskuzich nebyl uz peknou radku let takze dotycneho vubec neznam. Nebyt dlouhe nudne cesty asi bych sem ani dnes nezavital. Pokud je to ale jak rikate tak to bude karma hold ;)
  • takze po vice odehranych hrach snizuju me osobni hodnoceni z 6 na 4 z 10. Tahle hra je opravdu spatna. Je neuveritelne kdyz vedle ni postavite battlefield ktery je napechovany obsahem, jak tohle muze DICE v dnesni dobe vubec projit. Tahle hra byla udelana s jedinym ucelem a to vydat ji co nejrychleji a vytezit co nejvice ze soucasne hype vlny. tato hra je cista prach sprosta zdimacka penez. Je to velice smutne.
    • jen bych dodal, ze se citim okraden tim ze jsem tuhle hru koupil. ja vim moje blbost veril sem dice. bohuzel tech solidnejsich firem uz moc nezbyva.
  • Morraw
    "Graficky fantastická, technicky bezchybná, s perfektní atmosférou, to ano, jenže průběžně ustupující euforie odhalí v jádru jednoduchou a vcelku chudou střílečku."

    Stejný pocit jsem měl z bety. První dvě hoďky audiovizuální orgie a najednou...nuda. A navíc ten obsah a herní mody tomu taky moc nepomáhají. Ale věřím tomu, že někteří mladší, příležitostní hráči a fanoušci SW by tomu dali klidně 10/10
    • Mně třeba asi po 10 hodinách omrzelo Pillars of Enternity, hra s naprosto mizerným combatem, který je nefunkční. Osobně nechápu, jak se to někomu může líbít, je to jen patetická vzpomínka na historii.

      Samozřejmě ty jsi staroch proto si Battlefront nemůžeš užít *15* *15* *15* *15*
      • Morraw
        Já si dovedu užít spoustu her a třeba naprosto chápu, jak se někomu může Battlefront líbit. Mě to prostě rychle znudilo, ikdyž na začátku jsem výskal jako pětiletý.
    • Tyhle žvásty o věku a casualech a fandách jsou podle mýho zbytečný. Ono v Battlefieldu 1942 se taky dodnes lítá na pár pořád stejných mapách pořád jen tak bez ničeho a pořád jen tak dokola za vlajkama a mostama a barákama a tankama a loděma a letadlama bez nějakých úprav a nabývání čísilek a hodin zkušeností a i po těch více jak deseti letech tohodle pořád dokola jen tak je to pořád stejně vynikající zábava. Podobně by se dalo mluvit o té slavné chujovině s pár pidi mapama Counter striku nebo třeba Unrealu. V každým případě si prostě virtuálně zabojuješ s větší partou podobně naladěných hráčů a pohoda. Co kdo by na tom chtěl vymýšlet za vědu? Já vím, množství map a vozidel v základě nějaké ceny tam a sem a třeba u tohoto Battlefrontu je to v tomhle asi očividně trochu víc ne úplně naplněný potenciál, ale v zásadě ta hra zábavně funguje a hraje se podle hráčů, kteří se s ní seznamují víc a víc. Sám moc nerozumím tomu, co by kdo chtěl na tom za motivace a kopání do zadku, aby si nepřipadal nudně. Je to pravda jednoduchá mutliplayerová střílečka, která zajímavě zní a vypadá a "momenty" si tam hráči tvoří pomocí svých střetů. Ale proč by to měl být najednou v dnešní době problém, když to tak bylo vždycky? Omrzet takhle může přece padesát jiných multiplayerových her a pokud u té konkrétní někdo není schopen dlouhodobě vydržet, přičítal byl nemalou měrou problém i v něm samotném, a to bez urážky.
      • Morraw
        Klid. Jen popisuju moje pocity z bety. Nic víc. Ano v BF 1942, UT atd. jsem taky lítal pořád dokola na stejných mapách, ptže to bylo něco nového. Ale s nima to nesrovnávám ani nechci. Prostě mě to přestalo bavit. Třeba takový Titanfall mi vydržel na dlouho.
      • Harshday
        Plně s tebou souhlasím, dříve jsem hrával counter strike opravdu hodně, nevím, zda-li to byla verze 1.2 nebo 1.3 (1.6 přišla až hodně po tom) a když jsem si koupil na steamu všechny countery co jsou tam dostupné, tak jsem zjistil, že se z 90% stejně hraje jen dust. Ale zase tam je hodně velké profesionální hráčská základna a ty skiny na zbraně tam snad nepochopím nikdy :). Když jsem viděl kolik jsou lidi schopný utrratit euro za jeden skin. To už pak 60 euro za hru a možná 40 za season pass je howno.
        • jo treba takovy Quake, Wolf..., porad stejny zbrane, občas nova mapa, zadny RPG systém a kolik roku odehranych a stále zabavnych
  • Tohle prostě rozdělí lidi na dva tábory,jedni to budou milovat a druzí hejtovat,ale dyť tak je to i u Destiny,Counter Stike atd.Je to absolutní audiovizuální skvost pro všechny co žerou Star Wars.Walker assault je parádní (když hrajete s bandou ještě lepší) a ostatní módy pro odreagování taky dobrý.Kdo trochu víc hledí na peníze ať si nějakou dobu počká na levnější "complete" verzi.Za mě pecka,ale naprosto chápu že 100 lidí 100 chutí.
    • ještě jedna skupina. Lidi kerejm je to jedno
      • u těch nechápu proč vůbec klikají na článek o něčem co je jim jedno a navíc u toho ztrácejí čas vyjadřováním se o tom... :)
  • Já myslím, že si to tu 6 zasloužilo. Upřímě, ze všech streamů a gamesplay ně mě začala po chvilce dýchat nuda. Jasně ta hra má užasnou grafickou stránku ale základy jsou hrozně nudné. Vemte si třeba pozemní stroje. Vlastně tam skutečně můžete řídit jen dva. Speedbike a AT-ST. To je tragicky málo. Možná to není chyba DICE nebo EA, možná prostě Disney nedovolil vymyslet jim něco nového ale je to nuda. O letovém modelu stíhaček se ani nebavím.
    11 zbraní bez možnosti úprav je taky žalostně málo, to samé s hrdiny. Pouze 6? KDe je třeba Lando nebo Žvejk? Celá hra působí hrozně uspěchaným a oškubaným dojmem. Možná kdyby ten celý season pass byl zdarma tak to má smysl ale takhle ne...

    Je mě to líto, hra mohla být opravdu dobrá. Ale takhle je to nudná i když atmosférická záležitost...možná měli raději jen přeskinovat ten battlefield...
    • K cemu ti je upravovani zbrani? To je jedna z nejzbytecnejsich veci a navic spousta lidi vola po tom aby se strilecky vratily do druhe svetove valky a tam by upgradovani taky nebylo. 11 zbrani je naprosto vyhovujici, k cemu vice? A co se tyce pozemnich stroju, tak jakenby tam meli dat? Vymyslet si nejake? Ono bohate staci ze nekteri fans nemuzou zkousnout, ze se bitvou prohani Cisar natoz aby vyvojari vymysleli uplne nove stroje...
      • 11 zbraní co všechny vypadají stejně a máš i stejný pocit při střílení z nich není zrovna zábava.
        Vidíš a třeba Heroes and General přišel s krásným uprgradem zbraní v rámci druhé světové :)

        Když už k ničemu jinému tak tam máš určitý pocit progressu. Nevím jak ty ale já mám rád ten pocit když si otevřu nový podvěsný granátomet, lepší optiku apod.

        Stoje se dají vykoumat dobře ale nevím jak to mají s univerzem. Například AT-PT pro impérium nebo třeba věží vyzbrojený civilní speedr pro rebely. Stačí skočit na wookiepedii a brouzdat.
  • CRYPT
    Tak za sebe. Musim rici a zaroven souhlasit s recenzi ze grafika a zaroven optimalizace je naprosto spickova. To je fakt pokoukanicko. Proste luxus, ta euforie v podstate pretrvava doted. Zklamani je ze skutecne hratelne vesmes jsou 4 mapy, coz si myslim je dost malo. Dale velke zklamani pro mne je, nedostatecny vyber zbrani. Jako tech par kousku suma sumarum nvm kolik, ktere navic si muzete unlocknout az s vysim rankem je tragicke. Hlavne ale co mn e fakt zklamalo, ze neni moznost mit svou vytipovanou zbran jak za imperium tak za rebely s tim, ze se bude da optimalizova dle potreb hrace. zkratka chybi mi moznost dat si jiny scope, pripadne "silencer" atd... Mozna i skiny na zbrane neni tak spatny napad. Mozna to je pitomost, ale mne takove drobnosti proste u strilecek bavi, protoze citim, ze mam neco skutecne sveho, neco co jsem si zkousenim vypiplal. Premyslim, zdali si budu dokupovat dalsi obsah, protoze v zakladu toho skutecne moc neni. Zase jako fanouska STAR WARS ... no uvidime

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit