Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RezavejTank
    Super recenze. Hezky popsáno vše. Víc takových :)
  • Já k tomu řeknu asi toto, je to první hra na novou generaci co vypadá opravdu konečně tak jak mají hry dnes vypadat, to je prostě nádhera. Optimalizace též super... a celková hra je PECKA, není to jen přeskynovanej BF! Známka 7/10 je zasloužená a to jen kvůli tomu, že je tam málo obsahu teď ale to je pochopitelné, obzvlášť EA tam nenapálí hned co mají... Plus ještě jeden plus :) aspoň pro mě, NENÍ tam ten debilní BATTLOG aspoň já ho nenáviděl u Battlefieldů...
    • no pochopitelne to neni. protoze kdyz pristoupime na to, ze je to pochopiltelne, tak budem akorat sami sebe posilat vice a vice do mist kde slunce nesviti
      • Bohužel máš pravdu ale takhle to prostě je... Podívej se na COD lidi na to nadávají a je to nejprodávanější FPS... tak kde je chyba ?
    • skyn *5*
  • seprah
    Kéž by s tím technickým základem, co mají, udělali nějakou pořádně hutnou příběhovou akci. To by byl ozajstný next-gen a neskutečný žrádlo... Graficky hra nemá chybu, bohužel herně je plochá jak žehlící prkno, škoda *9*
  • Skvělá hra. Ano je to to hra pro casual hráče, takže není moc těžká, ale má skvělou Star Wars atmosféru a grafiku. Opravdu ideální přijít z práce domů a hodinku či dvě si zastřílet a přesto patřit k tomu lepšímu průměru. Já pravdu nemám zájem hrát hardcore střílečky u kterých musím strávit x desítek hodin abych bych jakž takž dobrý.
    • Jak můžeš takové ubohosti napsat skvělá hra, nechápu už absolutně nic...
  • Možná jako GOTY. Podobný případ jako Destiny, které se vyplatí kupovat až jako Taken King. Doufám, že se tenhle trend, kdy velké 50eurové hry nabízí při launchi stejně obsahu, jako F2P tituly, nestane pro tuhle generaci her typickým.
    • Draken69CZ
      A který F2P ti nabídne takhle vekou filmovou licenci a zpracování hmm?
      • Hloupejsi argument jsem dlouho necetl. Protoze filmova licence ma opravdu vliv na kvalitu hry.
        • Draken69CZ
          No to už záleží na vývojářích, ale rozhodně není levná takže srovnání s F2p je zcela mimo, tak která F2p ti něco podobného nabídne když to s tím srovnáváš?
          • Ti to nedochazi, ze? *15*
            • Draken69CZ
              LOL *15*
            • Za prvy nechapu proc bych mel ja dokazovat ze tvuj absurdni argument je absurdni, ale kdyz uz jsme u tech sw tak treba swtor. Ale ty si urcite najdes tisic vymluv proc mas pravdu ty. *3*
            • Draken69CZ
              Takže není stačilo říct, pak tedy srovnání hodné ...
          • takovej firefall toho nabizi 10x tolik...
            • Anebo Warframe, sice to neni FPS, ale v zanru akcnich F2P her nema konkurenci a snese srovnani i s leckterymi AAA hrami. Treba prave s destiny...
            • Veskoslav
              Firefall je MMO a platí se tam za každou chujovinu. Se poptej kolik do toho narvali ti nejlepší s nejlepší výbavou.
  • jo jinak mám trochu tip na ty mínuska, dle mého je to Wallet Warrior, krade nicky, nedivil bych se i tomu klikaní...
  • Perfektní atmosféra, dechberoucí grafika a skvělé tempo. Hodně zábavy za hodně peněz. Rozšíření se blíží a bude hodně obsahu. Absence příběhu může zamrzet, ale v podstatě hrajete filmy a primárka je MP, takže to vůbec nevadí. Původní Battlefront v příběhu jen kopíroval filmy a nakonec se stejně hrál jen MP. Jako rekonstrukce filmových bitev o Hoth, Endor, Jakku, je to perla.
    Pro HC SW fans je to ráj. V žádné jiné hře jsme nemohli zažít tak strhující a věruhodnou atmosféru staré trilogie!
    Snad ve všech recenzích hodnocení zavírají tím, že jde vesměs jen o tupou střílečku. Otázkou však je, jaká MP střílečka není nakonec tupá?
    Co se dělá tolik let třeba v Counter Strike? V první řadě je to havně hra pro fanoušky Star Wars a těch je opravdu hodně. Hra zažije nějaký odliv hráčů, ale fandové zůstanou dlouho a budou přicházet stále další, takže bude mít asi i dlouhou životnost. Nehledě na to, až klesne cena a venku budou všechna DLC.....
    FPS téměř nehraji a když tak kvůli příběhu, ale tohle byla zkrátka povinnost a určitě nejsem zklamán. Penííze za Ultimate edition byla dobrá volba.
    BTW: leta jsem hrával CS 1.6, Battlefield 2 a Unreal Tournament a u Battlefront rozhodně nevítězí forma nad obsahem. Nehledě na to, že Star Wars tohle "arkádové" pojetí sluší. HC hráči FPS přeci nad Battlefrontem plakat nebudou a zůstanou u svých....
    May The Force Be With You.... *5*
  • S recenzí naprosto souhlasím, je to pozlátko je to plochý, ale zas je pravda že technická stránka věci je skutečně letos asi to nejlepší a celkem dobře se to hraje, bejt tam dvakrát tolik víc map, vozidel a zbraní tak by to mohlo bejt mnohem lepší.
  • Ano, to co jsem si myslel se opravdu vyplnilo. Za hodně peněz málo muziky, v dnešní době to už snad nemůže nikoho překvapovat. :-( Han střílí první. pecka :-D :-D
  • Už to nehraji... chyba největší to kupovat... Děsný chyby ... kdy si nemůžete vybrat server na připojení, takže běžně máte ping 200, což trefíte co ?... Ho***, další vypadávání textur v mapě CAVE, dále NUDA, kdy opravdu si vystřílíte pouze textury nové postavy, hratelnost stejná bez změny... Málo map a stojů... takže po cca 20hod, hraní taktéž lituji vyhozených peněz... A zdá se že moc lidí to již nehraje, protože autosearch systém vybírá servery s pingy kolem 200... a nebo dokonce prázdné servery. Smutné... chtěl bych vrátit peníze, ale bohužel to nejde. Snižuji hodnocení na 4/10, kdy ta hra opravdu nudí... Ať ani nepočítají s tím, že jim ještě budu platit za datadisky, to budou dobré propadáky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit