Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák pavel,tohle asi nerozhodí. *5*
    • nightborne
      Naopak, Pavel, kterej, pokud vím, běžně není hráčem mp stříleček, to bude milovat - je to totiž přesně pro něj =).
      • Jack1947
        Echm myslel asi hodnocení! *1*
  • Hra je dobrá ale škodí jí:vysoká cena,absence singlu nebo příběhu a pár map a herních módů .Je to tak trochu chudší Battlefield v pižámku Star Wars.Ale i tak na dlouho zabaví.
  • alien
    hral sem jen betu ale co mi vadi je ze to neni jako battlefield kde mate mapy a kazda ma mod ctf a rush ale u sw ma jedna mapa ctf a jina dalsi mod
  • Spanilá jízda Jana Slavíka pokračuje. Palec nahoru.
    • z tě tvojích keců je mi na blití. Palec dolů
      • Klidně až do krku. Uleví se ti. *1*
        • co důchodci? Děláš osvětu?
          • Samozřejmě. Je to správná věc.
      • Palec dolu za obhajobu reskinu za plnou cenu.
  • Draken69CZ
    Vzhledem k tomu že mě MP a SW míjí stačila mi beta.
  • Krescz
    hehe....musím uznat, že hra vypadá nádherně
  • Mam chut na nejakou MP strilecku, tohle se mi celkem libi, ale zatim to nehodlam kupovat vzhledem k cene a k obsahu. Kazdopadne vsiml jsem si, ze treba Titanfall uz se da poridit v deluxe edici se SP za 500, ale hraje to jeste vubec nekdo? Popripade poradite klido neco jinyho
    • Veskoslav
      SP byl zdarma pro všechny majitele cca před rokem. A hrají to stále lidé. Není to sice extra hodně, ale není problém najít hru ve většině módů do 1 minuty. Já bych ti ji doporučil, ale nemusí to sednou každému.
      • Zkousel jsem to kdysi o free vikendu a bavilo me to, takze pokud neni problem s hraci, tak do tohopujdu. Jen jeste otazka - predpokladam spravne, ze pokud si poridim deluxe edici se SP, tak budou soucasti i vsechny doposud vydany DLC?
        • Veskoslav
          Jj. Jediné, co není zdarma, tak je něco o tvorbě hry. Jinak základní hra myslím teď stojí 20 euro? Já jsem dokonce vlastník základní hry bez toho "deluxe" a mám všechny DLC, co vyšly (3 jsou), tak je mám zdarma. Ono když jsem si teď rozklikl obchod, tak mi to píše Deluxe za 19,99 a Season Pack Free.
          • Jj je to tak, ono primo na Originu se uz da poridit jen ta deluxe, ale zmatlo me, ze treba na K4Y je v prodeji jeste i vanilla verze. Uz to kazdopadne stahuju...
  • ani zadarmo...a oni za kompletni chteji 120 euro...to me ho vyndej...
    • Vogon
      Alespoň jsou upřímní a nevyužívají svinských mikrotransakcí, které dělají i z her "zadarmo" hry dražší než jakákoliv AAA hra.
      • ty seš krásně naivní :D sladké
        • Vogon
          Jak jsem naivní prosím tě? Mikrotransakce v Battlefrontu nejsou. DLCčka téměř nikdy nekupuji, ale radši budu když mi budou nabízet je, protože na rozdíl od mikrotransakcí nemají tak zásadní vliv na design hry a je velká šance, že někdy budou ve velké slevě. A je třeba si uvědomit, že zrovna EA jsou chujové, kteří jsou schopni vyhodit vývojáře co "nemají už nic na práci", takže budu radši když budou grafikové dělat ještě před vydáním hry na DLCčku, než aby dostali padáka.
        • naivní? Cenu i se season passem je daná, takže víš na čem jsi...
          • Se mi libi jak ovce brani svou hracku. *15*
            • Lowzolovy fanatik se ozval. Budes se divit, ale jsou lidi co nemaji potrebu hypovat na internetu firmu, ktere dobrovolne odevzdavaji penize za podradny produkt.
            • kennyB
              Každá ovečka má nějakou tu svojí hračku, tebou nevyjímaje...
    • Veskoslav
      No jako většina současných her. Bohužel. Ale pokud nebudeš brát ceny Originu a oželíš tu jejich digitální srandu, tak si myslím, že základ máš 35 éček a SP bude kolem 30 éček. Je to pořád dost, ale furt lepší jak kupovat za 70+50.
    • Draken69CZ
      si ho tam nemáš strkat *15*
  • I to strileni by melo mit nejaky smysl a rad. Kdyz uz cista arkada, mohlo to byt alespon jako UT2004
  • Nerozumiem preco si Origin pod sebou pili konar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit