Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč ta hra vlastně dostala nadprůměrných 7? Je to jen MP, je to cituji "jednoduchá a tupá střílečka", prý jsou tam nic moc mapy a celé je to takové o ničem ten gameplay vcelku... tak proč 7?
    • nightborne
      Máš to v posledním odstavci.
  • Je mi samotnému hanba, že něco takového ve svém věku vím, ale neplete si náhodou autor Y-Wingy se Snowspeedery?
    • nightborne
      Neplete. Walkery bombarduje letka Y-Wingů ;).
    • nikdy jsem nepochopil proč se A-wingu říka Snowspeeder?
      • Veskoslav
        Protože A-Wing není Snowspeeder?;) Označení Snowspeeder se používá pro T-47 airspeeder:)
  • gesto
    Hra zaměřená na casual hráče co si to zahrají hodinu, dvě denně, už v betě jsem viděl že hra nemá žádný potenciál, díky bohů za ní, aspoň člověk nemusí vyhazovat prachy do koše
  • Rychlokvaška, která vysaje peněženky ještě před novým dětským filmem. SW je jediné scifi které mám rád tak snad mi ho disney nezničí.
  • já hraji SWTOR, tohle jsem zkoušel jako betu na PS4 a myslím ,že zůstanu u SWTOR...
    • Tu zatracenou hru ještě někdo hraje?
      • já, Veskoslav má pravdu v tomhle, Bioware jsou idioti, což potvrzují dlouhodobě. MMORPG a oni řeší story, oni nepřidají PVE, PVP, prostě nic.

        Dám příklad na sobě, hraji se svým assassinem pvp a já měl top gear hned ten den, co spustili patch, teď v podstatě pvp hraji bez motivace.

        Takže v podstatě už ani nehraji.
      • Veskoslav
        Docela dost lidí. A poslední datadisk je fakt dobře napsaný a příběh posunul TOR na špičku MMO. Průšvih je ten zbytek:) Ale docela pozměnili platební F2P model, takže není tak agresivní jako předtím. Za vyzkoušení rozhodně doporučuji. (Za sebe pak Imperial agent, kdy jeho kampaň, co se týče příběhu nemá konkurenci.)
        • Slibovali ze pvp bude na free accountu bez omezeni. Pred dvouma rokama. Stahl jsem 20 giga jenom abych se logl a zjistil, ze je to porad omezeny. Nez tohle zrusi, tak to fakt za free nepovazuju.
  • Díky za recku. Můžu se pod ní podepsat. Přeně tak to cítím i já.
    Nicméně další plnou palbu za Season Pass se mi dávat rozhodně nechce a když si vzpomenu na failové prohlášení autorů, že by singl kampaň přeci nikdo nehrál (u Star Wars, wtf?!), tak si dávám další facepalm.
    Škoda, promarněný potenciál. Hra je technicky ošéfovaná perfektně. Takový Blops 3, oproti SWBF, je svou optimalizací plivnutí do tváří PC hráčům.
  • Vypadá to nádherně, hraje se to dobře, a ve finále si myslím že sedmičku si to zaslouží. Není to nijak perfektní, ale povedený výtvor to je.
  • S recenzi musim souhlasit. Zkousel jsem betu a bavila me, ale uz tam jsem tusil, ze je to prave jen takova ta hra na odreagovani. Do plne jsem nesel hlavne diky nastave cene vzhledem k obsahu a bal jsem se toho co je v recenzi zmineno ...ze to hrace rychle omrzi. Navic si myslim, ze to nejlepsi ve hre je mod Walker Assault, ale 4 mapy jsou zoufale malo ...navic ten system "lentilek" je dobrej tak mozna pro ty zbrane, ale pro techniku ...fujky.
  • Má ta hra nějaký smysl, nebo jen bezmyšlenkovitě běháte po mapě s ostatníma magorama?
    • Chim
      Asi ne. Jak jsi to popsal tak to bude spíš takový simulátor tvého života v ústavu.

      PS: Nezapomeň mě nahlásit.
  • Jedinou pochvalu pro EA musím dát za betu=ušetřeno 1600,- za hru. Takovou chybu už asi EA neudělá, škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší