Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    já už jsem nějaký ten drobák do hry hodil a vůbec toho nelituji, ba naopak, nejlépe investované peníze do free hry a rád jsem podpořil vývojáře...jedna zmála,co si to zaslouží..
    jinak to hraju stylem: pár desítek hodin a cca na dva měsíce pauza, aby mě hra tolik neomrzela ;)
    • Taky se k tomu stále nárazově vracím. Podle mě je to v pohodě. Pro nováčky utrpení, protože neví co dělat při bránění/útočen na základnu.
  • ne nejvic nastvalo kdyz sem to po roce nehral a chtel sem si to zahrat tak mi smazali profil tak penize a vylepseni zbrani a tanku bylo pryc
    • asi tak. Nejřív se dělili servery na EU/US, pak se zužoval jejich počet a pak se od SOE přešlo pod jinýho vydavatele, takže on tam ten účet někde bude, ale musíš hledat.
      • A) EU/NA servery byly rozdelene od zacatku, tam se nic nemenilo
        B) Daylight, nebo jak se ted SOE jmenuje, zachoval ucty beze zmen. Do hry loguju s prestavkami od bety na podzim 2012 a bez problemu.
    • pokud nebyl kontretni duvod k smazani acc, tak bys mel mit postavu porad.
      je mozne ze pri migraci servru nebo nejakych zmenach ve hre se ted na nej nedostanes, ale to res ticketem
  • pomineme li tragickou grafiku, animace atd, problém je, že takhle se opravdu válka nevede ani dnes (nemluve o budoucnosti), a to ma planetside navodit tu "válečnou" atmosferu. stačí se podívat na aktualne probíhajíci konflikty jakou jednotlive strany používají strategii. tohle je proste jen nereálne codko znasobeno na entou.
    • to jako, že v reálné válce se každé dvě minuty nerespawnuješ v základně kde si z portálu necháš přivolat vozidlo se kterym uháníš zpátky do bitvy?? sakra a já se zrovna chtěl dát k armádě
      • presne, penalizace za smrt by ve hre mela byt vic citit
        • Tak pokaždý když umřeš, polkni kyanidovou tabletku zabalenou ve šprcce a doufej. Bude to dost hardcore?
  • Hra je vyborna, dal som jej cca 1400 hodin svojho zivota :) Obrovska zabava..v kazdom pripade si neviem predstavit, zeby som sa k tomu este vratil. Kto ale nehral urcite odporucam....skvele !
  • Kozy
    Klidně, alespoň budu mít důvod se vrátit na Auraxis. Osobně bych ale nejvíc chtěl redesign zbraní a především vozidel. Je to hnus.
    • ony zmeny vzhledu zbrani se deji prubezne, je nove letadlo a pokud si dobre pamatuji melo by byt neco delane s harasery(jak vzhledove, tak i funkcne)
      ale osobne bych nerekl, ze vsechny jsou hnus. nektere jsou kepsi a jine horsi. :)
  • Ta hra nabízí zadarmo zábavy na spousty hodin už teď. jestli se to bude takhle posouvat dál pořád tak je to paráda, občas si tam rád zaskočím
  • Som zvedavy na tento napad a aj ako budu riesit zneuzivanie stavieb... obrovsky mi chyba prvok RTS v dnesnych strielackach, nieco na sposob Battlezone1,2 prip Uprising.
  • nechci opravdu nikoho urazit, ale tohle ještě někdo hraje?
    • DekkerDave
      Samozřejmě, podle Steamu nahráno 750 hodin :)
    • Sheepa
      Ano hraje! Například já a nestydím se za to...
    • Veskoslav
      SteamSpy hlásí bezmála 130 000 lidí. Takže na tvou otázku. Ano hraje. A není lepší masivní MP než právě PlanetSide 2.
      • Tuhle hru hraje opravdu hodně lidí, jelikož má své velké plusy a je opravdu zábavná. Podle mě tahle hra má velkou budoucnost.
        • je to mmofps jake podle mne ma byt.
          jediny problem u PS2 vidim, ze dost lidi odradi jejich pocatecni neznalost a z toho plynouci frustrace ze spatne zahrane hry.
          • Pro zajímavost by do tak masivních multiplayerových her mohli přidat nějaký výcvikový tábory ve formě map nebo zavýst něakými termíny session, kde by si vybraní mazáci vzali na starost fngs a trochu je rovnou provedli a zaučili ve zbraních a tak. I když přímo v ostré akci se člověk učí nejlíp, byť z počátku s nemalýma chybama :D
          • Veskoslav
            No hlavně ze začátku to musí být šílené při orientaci a jak, kde a co. A než jsem se naučil pořádně lítat, to taky chvíli zabralo.
    • proc ne? pokud vim, neexistuje zadna adekvatni nahrada, ani konkurence... Sami autori povedali ze maju plany s hrou az do roku 2020 pripadne dlhsie... Toto totiz neni tahanie penazi z hracov kazdy rok novou verziou alebo DLC...
      • Jes i have !
      • "plany s hrou az do roku 2020" to je vtip, nebo to myslíš vážně?
        • “We have games that have run for over 13 years, so when we’re making Planetside 2 we aren’t looking at what it’s like in 2012. We’re thinking about a game we plan to have running in 2025."
      • svata pravda :)
        takze jsem hodne zvedavy jak tohle dopadne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit