Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Safra, je to fakt dobrý, konečně nějaká hra rozvířila stojatý vody fps.
  • já před lety dopařil kampaň Raven Shield tak, že jsem před každou misí naloadoval nějaký předpřipravený plán akce a nechal AI aby to odehrálo za mě, až na jednu misi (tuším že Banka) to vždycky dali napoprvé beze ztrát,pak jsem si říkal "to je ale lehká hra, dohráno a nemusel jsem hnout prstem" *1*
    • C-BEAM
      to mě bavilo nejvíc v prvním R6, neustále jsem zlepšoval plán a snižoval čas potřebný ke splnění mise, v té době to bylo něco nevydané, poslat teamy do akce a už jen z dálky poslouchat střelbu a výbuchy.
  • Já jsem zkoušel MP Raven shield asi před třemi roky. Servery tehdy jely a nejen to. Často byly možné coop servery s vylepšenou AI. AI se pohybovala po celé mapě (jako jsme to mohli vidět u SWAT 3), byla pekelně přesná i zákeřná. Ne, že by to byl zázrak jako FEAR, ale dobrý. Bohužel by se už asi dnes nesešlo tolik fandů, aby si takhle večer zablbnuli. Je to škoda. Levely byly fantastický (což v Rogue spear také).
  • ALHAZRED
    Rainbow Six Vegas som miloval a toto je čo ??!! po*rata seria...
    • Vegas je nejvetsi srajda to mas pravdu! *15*
      • Vegas byl jednoznačně jedním, né-li tím nejlepším, co v této sérii vyšlo. Tato hra se na něj ani zdaleka nehrabe. :) Siege si nezaslouží nic jiného než 5/10 - naproti tomu Vegas zde na games.cz měla krásných a poctivích 9/10.
  • Co provedli Raven Shieldu?!
  • Team leader přijde na schůzi UBISOFTu.. Kluci, mám výbornej nápad, uděláme jako by AAA titul, nebude ale vůbec potřeba dělat Singlplayer. Nebudeme muset ani muset řešit online připojení, lidem to klidně může padat. Hlavní je to, aby tam existoval mechanismus, který označí všechny protivníky, aby je mohli vidět přes zdi. Protože těm tupcům to bude stačit. Grafika? Bude stačit úplně podprůměrná, hlavně ať to rozběhne co nejvíce blbců. No a řekneme si za to 60 euro, není to dokonalé? :D A teď mi vysvětlete vy klauni na games tiscali jedno, proč propána nenapíšete objektivně, že ta hra nestojí ani za polovic, protože není kompletní!! Právě proto se nachází herní trh v takových problémech, v jakých je - většina her by co se kvality týče před 20 lety neobstála - podívejte se, kde byl Half-Life 1 ve své době? A teď po tolika letech výjde takovejhle šmejd a místo toho, aby se tomu dalo 5/10, tak tomu nadstřelíte. Vy vůbec nerozlišujete, zda je něco kvalitní nebo ne, a vývojář pak ani nemá snahu něco kvalitního tvořit. A na Games tiscali pouze je to, zda se tomu postaví a bude nám objektivně recenzovat, a nebo nás krmit samou lží, jen proto, že se tím zavdděčíte Ubisoftu a dalším, protože jinak od nich nedostanete hry zdarma.. *14*
    • tak ja mam tydeni davku sracek vybranou uz v pondeli, co vy?
    • No jo to ale musíš jít bojovat za práva hráčů na trošku větší herní weby než je zaprďenej gamestiscali :)
      Pokud sis nevšiml tak gaming od dob half-life trošku víc zkomerčněl, tudíž pokud chceš stejnou kvalitu jako byla dřív tak musíš sondovat po alternativních scénách a ne AAA titulech
    • Zrzzek
      Tak přejdi ke konkurenci a sem nechoď.
      • Chodím sem od začátku, a nevidím důvod, proč bych odcházel a hlavně kvuli tomu, že se tobě můj názor nelíbí. De mě pouze o to, aby hry, které si vysoké hodnocení zaslouží, tak jej samozřejmě dostali, ale zlodějina tohoto rázu, aby byla sražena na kolena a né, že se tu bude vychvalovat! A dostane 8/10 *3*
        • Zrzzek
          Je to tvůj názor proti názoru recenzanta. To, že má recenzant jiný názor neznamená, že nás krmí samou lží a že se potřebuje zavděčovat Ubisoftu... Kvůli mému názoru samozřejmě odcházet nemusíš, ale pokud si myslíš, že redakce se zavděčuje velkým firmám proto, aby dostala hry zadarmo...
          • Je obecně známo, že Poláček s Bachem si díky úplatkům teďka válej šunky na kanárech. Zbytek redakce může z úplatků akorát do Itálie, ale ti dva šéfíci si žijou jako prasata v žitě.
            • Jack1947
              Není nad to být sám sobě šéfem. *4*
    • Myslíš, že sem někdo z Ubisoftu chodí pro rady a pak podle toho dělají firemní politiku ?
      Hru nijak nehájím. Viděl jsem gameplay a nešel bych do ní.
      • Ne, je to celosvětový trend lést vývojářům do zadku hlavně u těch nejsilnějších herních webů - u nás games.cz jako nejsilnější považuji. Proto je naprosto na místě vznést kritiku - ta hra prostě nemá hodnotu 60 euro - je to zlodějina - je poloviční, a ta polovina je nefunknčí. A od toho tu games.cz je - aby jasně dal najevo všem - chlapy - od tohoto ruce pryč, alespoň do té doby, než to spadne někam k 15 eurům.
        • Oprava: Vydavateli (Publisher), nikoliv Vývojářům (Developer). On může být ten Team schopný čehokoliv, ale řídí se Vyšší Mocí, to jest podle toho co mu řekne Publisher. Většinu času, když "AAA" titul vyjde nedodělaný, může za to právě Publisher, který chtěl vydat daný titul co nejdříve a na kvalitě mu nezáleželo.
        • pokud si diletant, ktery kupuje hry na steamu a uplay, tak pak tvuj plac chapu. respektive nechapu, jen debbil bude psat k necemu co nema a hlavne tomu nerozumi ale budiz. ja to mam za 24e a muzu jen doporucit
          • Kde to mají za 24 éček? :D
        • kennyB
          Jenna: Určitě jsi tohle nechtěl(a) napsat k Battlefrontu???
          • Jack1947
            Ona být, ženou uvězněnou v mužském těle *1*

            Jinak ma tak trochu pravdu no...
        • Me vzdycky bavi jak hned nekdo dokaze urcit cenu hry... Ono se asi sama od sebe vyloupla na svet po tom co nekdo rozhodl ze ji udelaji... Programatori, grafici, zvukari, marketing, zajisteni backendu na kterem to pobezi, customer support - ajo, ja zapomel, ono je to vsechno zadarmo, nikdo si pro vyplatu nedojde... A pak nejlepe aby ta hra stala 15 euro, odehlaso se v tom 100 hodin, tj 15centu za hodinu, ale na burgra za 4 euro si zajde kdekdo a jeste si rekne jak si dal kvalitni jidlo za malo penez...
          • To se ale šíleně pletete, za prvé, ta hra ani nemá singlplayer - což trvá na celém vývoji hlavně po art stránce nejdéle! Vytvořit tuctovej mulťák dokážou i daleko menší týmy a rozhodně si za to neříkají 60 euro, a už vůbec nemluvím o konceptu kupování herního obsahu uvnitř - je to zlodějina na entou. Ale kdyby teoreticky ta hra singlplayer měla, jen proto, že na tom někdo strávil nějaký čas, marketing, zajištění backendu, customer support, přece neznamená, že se tady budou házet 8/10 a podobně a snažit se tím obhajovat nadstřelenou cenu. Tahle hra je obsahově někde na úrovni Payday 2 a za kolik se Payday 2 prodával.. :) 20 Euro? A v zimě při akcích to je někde za 5 euro. :)
            • Jack1947
              Payday2 aspon vynahradily cenu mikrotransakcemi *2*
    • kennyB
      Objektivně napsáno, že hra je dobrá a ona vážně je.
  • Odulin
    Kruci fix tohle mě láká minimálně zkusit, už jen z povinnosti...ale včera jsem nebyl dost vožralej na páteční impulzivní nákup za plnou. Při první slevě snad neodolám.
    • Nekupovat, nefunguje to.. Nestojí to ani za polovic a na nějakej pěknej příběh zapomeňte, protože tam není. A to říkám jako fanoušek celé série. Jsou to zloději.
  • u mě už Ubisoft spadnul do stejné škatulky jako EA, hry co mě nezajímají ani zadarmo a nestojí mi za to je ani upirátit, zůstane tam, dokud neudělají obrat o 180°
    • Vynikající informace k této hře, díky za tvůj důležitý názor o ničem.
  • asi pujdu proti davu.. ale me to prijde hrozny.. a s RB6 to mas spolecne jen jmeno..
    • ALHAZRED
      jop
  • Paci sa mi ta podprahova informacia ze Rusi su terroristi, Dufam ze to nejaky sionista patricne ohodnotil.
    • Kdepak, když necháš vyvraždit 30 milionů lidí, neni to terorismus ale politika
    • Xcomik
      Hele nic takového tam není. Teroristé v té hře jsou spíše nějaký týpci co jsou ustrojení v takovém domácím oblečení podle mě hodně čerpali z toho uzavřeného R6 Patriots respektivě to řeknu jinak přijde mi že to je Patriots ( https://www.youtube.com/watch?v=4ZonRWlSy7k ) jen bez té SP kampaně pač ty ksichty řada animací nebo textur je hodně totožná akorát třeba v samotném siege chybí animace z třetí osoby jinak je to dost podobné. Každá skupina má 4 hratelné postavy z toho jsou dva útočníci a dva obránci to samé platí i pro ruský spectnaz (na druhou stranu mi ti ruští spectnaz přijdou decentně technicky zaostalí v realu to tak fakt není)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit