Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to fakt moc dobře, čekl jsem pár videí :)
  • Hůř jak divison snad nelze ani dopadnout :DDD to je pro mě celkem dno zábavnosti, škoda že se divison nedalo cestou "realismu".
  • Zajímají vás novinky z týhle úžasný survival hry, nebo přímo hledáte spoluhráče na betu, či se stále rozhodujete, jeslti koupit? :) Připojte se k největší český a slovenský komunitě na www.facebook.com/EFTCZSK :)
  • Juust
    No to čumím, konečně něco co nevypadá jako sra*ky pro reta*dy s IQ 40 *5*
  • Naprostá paráda, ten pocit ze střelby je skoro hmatatelnej. Budu hru sledovat. Zvuky mimochodem taky naprosto libový. Držím palce ať se hra povede.
  • Vypadá to fantasticky.A jak říkáte, měli by udělat novýha stalkera nebo metro. Co jsem slyšel, prej tvůrci metra dělají na novém projektu.
  • Ruské hry (potažmo Ukrajinské) mají stejně něco do sebe! Když srovnám postapokalyptický svět Metra 2033/ Last Light a např Fallout 4 je to jak nebe a dudy. Prostě do těch her dávají více lásky a úsilí. Potažmo Poláci a jejich Zaklínač či Japonci s MGS V je tam prostě něco co v Am. hrách neni! jsem už z amerických her unavený ;-) (můj názor)
    • JezboX
      Nejsme stejní jako američani a ani hry nejsou stejný.. Nemluvě o asijských hrách *8* Jak píše Ondra hry z našeho prostředí jsou nám bližší. Další důvod bych viděl v tom, že v Americe jich chrlej spoustu a všechny jsou +- stejné. Když pak chcete udělat něco v Evropě a nechcete soutěžit s velkejma značkama tak to prostě uděláte jiný. Nepřistoupíte na pravidla ale vytvoříte si vlastní. A poslední bude i znechucení jako takové, které uvádíš ty a díra na trhu. Kingdom Come je toho přesnej důkaz. Heslo No Dragons zabralo.
    • Tak ametické hry jsou v amrerickém prostředí ruské v evropě a jsou ti tím pádem blíže, ale souhlasím, nenechám na Metro dopustit! hrál jsem tedy pouze redux verze obou her a pro mne zážitek opravdu na úrovni :)
  • normálne som dostal chut si zopáknut stalkera trilogiu..:D
  • Inquisitor
    Co já bych dal za Stalkera v novym kabátku a se stejnou atmosférou. I když díky modům je Stalker pořád skvělá hra. Toho už se asi bohužel nedočkáme.
  • jinak tvůrci už před nějakou dobou vydali FPS/RPG F2P na Kongregate.com a jmenuje se to
    *Contract Wars* (běží na Unity 4 mám ten dojem)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit