Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A presne z tohoto duvodu nemam na Steamu vyplnene zadne udaje. Nemam tam kreditku (platim PayPalem), ani zadne osobni udaje. Ucet ma jen zakladni nastaveni. Nekteri lide se ale proste nepouci, hlavne, ze jsou socialne in...
    • No to je velka tragedie ze nekdo bude znat tvuj email a posledni 4 cisla kreditky. to jsou hotovy udaje k otmu abys mu mohl vybrat bankovni ucet... Btw zkus takovou funkci zamykani kreditni karty pres specialni sms (nektere banky uz to umi 15 let ebanka nyni RB).
      • Některý lidi sou sto let za opicema a nevěděj, že ztrátě osobních dat se dá předejít dodržováním základních pravidel a spoustou vychytávek aniž by si museli něco mazat či nepoužívat.
  • Tady vidíte, co je to za hnus, ten Steam. *1*
  • Jack1947
    To ani pomalu za pozornost nestojí, i když chápu není o čem psát tak každá prkotina brá *4*
    • Bylo to vazny
  • Když jsem se díval na steam store tak jsem měl ceny v rublech a při načtení detailu profilu jsem s hrůzou zjistil že jméno je v azbuce v tu chvíli jsem si jen domýšlel jak moc je to v pr..li.
  • jasnej fake
  • Whoossain
    http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/09/Patrick-Spongebob-Freak-Out-Run-In-Circles.gif
  • Jen klid.
  • No nevadí, že zpráva v podobě článku došla až teď. Chápu, že byli svátky a nikoho nemá smysl hnát. A to je v pořádku. Ale doufal jsem v alespoň v bleskovku, i když místní komentátoři si to tam už řekli. *15*

    Ale docela si lidi i vymýšleli báchorky a celou věc zveličovali (nejen zde). Teď je situace v pohodě. Já ani nebyl v dobu blbnutí Steamu online, takže já snad neutrpěl žádný únik mých informací.

    Myslím si, i když škody jsou jen, doufejme, v podobě úniků informací, které snad nikoho nepoškodily, že únik je úkaz toho, že ani sebevětší firma se takového incidentu nevyhne. To by byla sranda, kdyby Steam hackly a milióny hráčů by přišli o peníze. Teoreticky je to ale možné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit