Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k rychlosti vydávání epizod je vidět, že i Telltale to považuje za lejno a chce se toho co nejrychleji zbavit.
    • petapf
      Epizody se vydávají z důvodu toho, že telltale prakticky nemusí nic tvořit :)
    • telltale je lejno, takze se nestiti niceho, bohuzel
  • Lukyz
    Já netrpělivě čekám na druhou epizodu Blues and Bulltes *5*
    • Jack1947
      Bullets* a to bude blbost možná už se na to vykašlali navíc beztak nemám save takže pojedu tu srandu odznova... s jinýma rozhodnutíma. *7* Teda jakoby na tom záleželo.
    • Ta hra je naprosto typicka pro diletanty z telltale. Wolf among us tady dostava devitky a tohle dostalo sestku? Ty hry se nijak nelisi. Jsou to naprosto stejne srajdy. Jedna ma 9 jedna ma 6? Ten rozdil tri bodu udelalo vizualni zpracovani?
      • Si Wolf among us zahrej.
      • Zrzzek
        Scénář. Odpověd je scénář.
        • jsem si to trochu myslel, ale nebyl jsem si jistej, porad mi to nehodi ty tri body navic...
          • Zrzzek
            To už spíš pak asi závisí na tom, zda tě takovej druh hry baví. Je to prostě silně lineární a herních prvků je tam hodně málo. Například u Game of Thrones od Telltale mi ten styl hry nevadil, protože mám rád ten svět a bral jsem to jako interaktivní přídavek ke knížkám a seriálu. Zkoušel jsem i Walking Dead a to mě tolik neuchvátilo, protože komiksy nečtu a seriál mě začal asi po třetí sérii nudit... Takže mezi GoT a WD bych dal klidně dvou až tříbodovej rozdíl, i když jsou vlastně skoro stejný...
        • Ani ten Telltale neumí. Pravou odpovědí je propracovanější universum, ze kterého můžou vykrádat nápady.
  • Jack1947
    8/10 a tedy ten konec že nemůže být maijnkraft citově vypjatý jako jiný hra od Telltake.. cha otom bych se hádal .
    • To je tak, kdyz daji rodice postizenym potomkum pocitac, aby od nich meli pokoj, ale odnaset to budeme my - slusni lide v diskusich.
  • PanS
    Už dost, prosím.
  • Krescz
    ...kdyby takhle rychle vydávali TWAU *7*
    • ucho
      no Bone taky moc nedávají...
      • petapf
        Ale u Bones to bylo tak že byl hodně slabý prodej. S TWAU je problém ten, že Telltale Games mělo smlouvu jen na rok. S TWD je smlouva delší (díky bohu za to). :)
    • Ten uz beztak nikdy nevydaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit