Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani sa nedivim ze maju uspech hry bez grafiky ako prison architect alebo undertale, lebo hraci tam narozdiel od tychto filmov dostanu hratelnost.
  • Lukyz
    Nevím na jaké technologii poběží ty "lepší" vlasy, ale Nixxes vždy odvedli na PC portech skvělou práci, takže optimalizace se nijak obzvlášť nebojím a jako obvykle, Denuvo může vadit max. pirátům *2*
    • Ten konec je tedy divný závěr.
      Princip jsi nikdy neslyšel? To samé podpora?

      Poté by jsi zcela vyhodil lidi kteří tohle používá. Někdo nekupuje kožešiny protože x, někdo kupuje české potraviny protože x, někdo kupuje jen hry na GOG protože x a další....

      Tvoje vize je děsivá. Budou zde hry které budou mít všechny přísnou ochranu a budeš plně v rukou toho kdo tu ochranu udělá a toho kdo to poté prodává na své platformě kde je také ochrana....¨
      To tvrdíš, že kdyby to bylo naopak, tak to je pro lidí horší? Snad lepší a zde je ten princip.

      Dokonce jsou o tom články a pro uživatele je lepší DMR free vše. Vydavatel to může řešit vhodným obchodním modelem.
      • Lukyz
        Mě taky nebaví sebou tahat svazky klíčů, ale dokud budou lidi krást jak straky, tak se prostě bez zámků neobejdeme a stejně tak to vidím u protipirtáských ochran...

        Navíc Denuvo nikomu neškodí, nejsou tam problémy s aktivací, takže nevidím důvod, proč by se vydavatel neměl pirátům bránit.
    • Vojta_Ilavsky
      Vadí mi z principu a nepirátím.
  • Bude tam zase Hairworks, které způsobí propad FPS o 50%?
    • skoda, ze to v minulym dile bylo TressFX od AMD....
    • Je jedno jestli je tam hairworks, ta hra je podle prvních testů a recenzí tak špatně optimalizovaná, že ani na GTX 980 neběží ve stabilních FPS a drží se spíše okolo 30 :(
      • A je to testovaný už i s těma novýma ovladačema od Nvidie?
        • jo, s game ready driverama
  • Grafické úpravy hezké, ale snad až na tesellaci nejde o nic zásadního imho. Nicméně byť se jedná o drobné zlepšení, dohromady to je ten pomyslný stupínek k lepšímu. Ale myslím, že hráči xbox verze zas tak o moc nepřichází.
    Na hru se jinak těším, snad to je fakt tak dobré, jak se říká.
  • Zdá se, že se opakuje podobný průser, jako s posledním, Batmanem, ruce pryč :(

    https://www.youtube.com/watch?v=AZN12rG0XWU
    • No jo tak s Gtx 980 na Very High..to je jasný,když hra chce na Very High 6gb grafiku co jsem někde četl.Takže na Gtx 970,980 bude asi lepší dát na High nastavení..no každopádně zítra otestuji až mě hra dorazí
  • Corvus
    Už v páááátek, juchůůůů!!! *14*
    • Hmm, predbezne stazeno a zacatek je 28.1.2016 a to ctvrtek, ze.
  • Ale ten nejhlavnější bonus PC verze -DENUVO- nezmínili. *4*
  • TheGGG
    hrát asi nebudu, ale důvody psát nebudu nechci dostat ban...
    • Že vy idioti na toho internetového ubožáka co nemá ani na konzoli ani na počítač který by se nesekal u prvního doomu a bleje sem ty svoje trapácké nemoudra. Fakt nemáte co dělat než se hádat s mentálně zaostalým kktem co neumí skloňovat a píše jak pražská picha? chudáci
    • Nemas pc? To uz vime
      • TheGGG
        slabé a primitivní, možná tak účinné ve školce... že jsou mi zdejší hipsterší pctardi k smíchu neznamená, že nemám PC... mám a rád hraji hry jako arma 2/3, total war, nebo nejlepší rts ever wargame (zvláště red dragon)... nemluvě o tom, že bych mohl hru hrát i na novém xone oh wait, zase si za kkta... *5* *5* *5*
        • Sam si hipster kdyz hrajes armu lol
          • Tak ja teda bafnu svyho Kalacha, a jdu hrde hipsterit...
            • Nechápeš, co znamená termín "Inkognito"?

              Jsem zaregistrován a přihlášen. Až bude tvá slovní zásoba normálních slov dosahovat úrovně tvé slovní zásoby nadávek a urážek, možná bude mít smysl pokračovat v konverzaci.
            • TheGGG
              jistě... tak toto je první věc co ti věřím... ňoumů s milionem nicků je tady milion... UŽ ABY BYLA POVINNÁ REGISTRACE
            • Zeptej se sam sebe, proc pisu inkognito.

              Ze by protoze jsem zaregistrovany pod jinym jmenem, nez pod kterym vystupuji bezne?
              Ale ne... Cekal jsem, ze nepochopis absolutne nic, a budes jen predstirat.
            • TheGGG
              ty si teda hustý frajírek ty anonymku jeden... fakt nečekáš, že budu hledat anonymka s re*ardovanou přezdívkou v nějakém milsim klubu... a i tvůj další dotaz bych mohl vygooglovat... což ostatně děláš i ty, zatímco tu předstíráš, že jsi nějaký LoL zbraňový expert...
              Borečku...
            • Kazdopadne, kdyby jsi provedl mensi resersi, tak vubec nejsem hardcore. Az na to, ze zminku o me muzes najit minimalni u tri, ctyr ruznych skupin ktere hrajou milsim, s historickou hloubkou nekolika let...

              A ze umis googlovat, wow. Co vis o jednotlivych verzich? Jaky je vubec rozdil mezi puvodnim AK47/AKM a AK-74? Bys mohl vedet, kdyz si tak nedavno googloval. Frajere.
            • TheGGG
              whoa, znáš pár zbraní... husté, když si vygooglím kalach, naháže mi to asi tak milion různých modelů a verzí, mám si taky zamachrovat?
            • No sory, 58ku sem nenasel. Co takhle 74N, huh.
            • TheGGG
              ano, nick serza a fakt že znáš kalacha (když ho zeman tak znovuzpopularizoval) z tebe nedělá člena HC military borečků jako jsem já...
          • TheGGG
            a hipsteři hrají zásadně sluníčkové pakárny o osmi bitech...
            HC simulátory jsou pro borce jako já...
            • TheGGG
              farma, banan... tobě úplně mr*lo... tady nejsme na farmářských trzích, tak se nesnaž na mě tahat nějakou redneck hantýrku... toto rozhodně nejsou pojmy, co by skuteční hardcore borečci jako já používali... možná tak nějací wanna be co akorát dokážou poznat rozdíl mezi Merkava Mark IV a Mark III forking noobs... *11* *11*
            • TheGGG
              sorry, tvoje buranský přirovnání z hordní dolní fakt neznám...
            • ...nevi co se mysli kdyz se u farmy (mimochodem, to oznaceni znas?) rekne jestli v tom ma Banan, ale dela jaky neni hardcore.

              Nevim jestli se smat, nebo jen vsadit hlavu do dlani.
            • TheGGG
              dal jsem slovu banana a slovu arma, military a weapons kratší google research abych zjistil co máš na mysli... našel jsem vojáka, jak si strká do pusy banán, chlápka co střílí po banánech a ohavný vrtulník Piasecki H-21... tak mi pověz, co je dobře...
            • A vis aspon co myslim kdyz reknu Banan?
            • TheGGG
              někdo se nám nas*al... to je teďka nějaký nový předpis jak se má hrát arma? To zas něco naše vládní koalice ukula? LoL... samo, že dělám jen mraky krejzy bitev a scénářů ala CoD... díky skriptům se toho dá udělat fakt hodně... *5* *5* *5*
            • aha takže ty hraješ armu abys v editoru delal cod mise, dobrý. tak táhni doprdele
            • TheGGG
              ah, teď jsem si vzpoměl, že jsem argumentoval i u starých R6... to zas byla jiná diskuze... fakt těžký se v tom orientovat... ale platí to samé, nudné taktizování by mě nebavilo ani v armě, ale damn, ten editor mě tam drží...
            • TheGGG
              já se neposmíval fanouškůmr R6 jesus... co je dneska? Butthurts day? Pouze jsem poukazoval na to, že CoD je mnohem akčnější dynamičtější a v jedné minutě se tam toho stane víc než ve dvou hodinách v R6... a to je pravda, Vegas byl jen o neustálem otevírání dveří a čištění místností over and over and over again... navíc 99% mých cca 500 hodin v Armě 2 a 95% mých cca 70 hodin v Armě 3 jsem strávil v editoru, tvorbou awesome akčních CoD like misí ze kterých by i michael bay dostal epileptický záchvat... proto miluju armu, je tam tolik modů, že si můžu udělat vše od první světový až po sci-fi... a ghost recon advanced warfighter je mnohem lepší než rainbow série... BTW
            • Nebol si náhodou vedľa v diskusii ked si sa posmieval fanušikom R6? Tak si predstav aké by to bolo keby ti z tvojej hc army urobili arkadovy tunel. Asi by sa ti to nepáčilo.
            • TheGGG
              banán můžu nainstalovat tobě jestli máš zájem *14* *14*
            • Banan v tom nainstalovany mas?
          • TheGGG
            LoL arma není pro hipstery... naposledy co jsem se díval prodala arma 3 přes milion kusů a to už je nějaká doba... lol ty si hipster
  • Jack1947
    Řekl jsem to, a řeknu to znovu asnad naposled, stejná hra kterou jsem dohrál před měséci, co víc tam bude maximálně by tam mohlo bejt nějaké DLC... možná nejsem tak náročný ale protože jsem to dohrál tak nechápu... proč bych měl hrát znovubyt třeba ve FPS60 a lepším texturám a ted mi dejte pokrytci co nejvíce mínusů... *2* *7*
  • Vojta_Ilavsky
    PC verze je lepší než ty konzolové a běží v 60 fpskách. Už sem nemusíš psát, LV, a celý to tu zasvinit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit