Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jediné pozitivum jsou asi jen systémové požadavky, které jsou docela přijatelné.
  • dmnc
    "Verdikt: Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži ..." ... at pocitam, jak pocitam, porad mi vychazi pate Far Cry, co je spatne? ... FC, FC2, FC3, FC4, FCP

    Mozna to bylo v teto dlouhe diskuzi (kterou jsem necetl) jiz zmineno (avsak ve clanku neopraveno) a pak se omlouvam.
    • Inquisitor
      Čtyrka + kůže=pětka
    • Spatne jsi ty, zkus to pochopit v nasledujicivete. Ctvrte FC pres sebe prehodilo kuzi a vzniklo tak FCP.
    • Ronox
      Tak dá se to pochopit tak, že čtvrté far cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži a vydává se za pětku .. zároveň není Primal očíslován stejně jako Blood Dragon. Ale jo spíš tam jen chybí pár slov, každopádně já to z textu pochopil, jak to bylo myšleno. Převlečená čtyřka.
    • Jediná chybička v jednom z mých třinácti miliard výpočtů a jsme na padrť. Takže odpočítáváme. Deset. Devět. Osm. Šest...
  • Děkuji za scénku s desetikilovou letící kládou, fakt pobavilo *1* *1*
  • Ja som predchádzajúce diely nehral takže recyklácia mi nevadí. Práve tento diel ma zaujal svojim zasadením a atmosférou. Dokonca sú tam aj jemné prvky starostlivosti o váš kmeň.
    Pravda, aj mne by sa viac páčilo keby to bolo viac o snahe prežiť vrámci pravekého spoločenstva ale buďme reálni, to by sa to nemohlo volať Far Cry a bol by to veľký marketingový risk. Koľko ľudí by bavilo hrať praveký kmeňový survival?
    Takže vďaka aspoň za toto a za mňa dávam hre palec hore.
  • Far Cry Primal je herní analogií k hollywoodským blockbusterům typu Avatar nebo Pacific Rim, kde epicky zpracované vizuální kulisy zastírají dementní příběh. Nic proti, spoustu lidí to takhle baví a podobné projekty jsou obvykle spolehlivě ziskové.
    Z pohledu Ubisoftu je Far Cry Primal skvělým tahem, kdy se zákazníkům za plnou cenu nabízí nová hra, u které byly náklady na vývoj drasticky sníženy díky recyklaci Far Cry 4. A proč ne? Je to hra, je to zábava a sofistikovaný příběh či dialogy nejsou nezbytnou ingrediencí, pokud se můžete vyblbnout jinak (klasickým příkladem je třeba Just Cause.
  • Verdikt:
    Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži a snaží se hrát si na pravěk..... Neni náhodou páté?
    • dmnc
      zajimalo by me pisemne vyjadreni tech 6 lidi, co nesouhlasi ...
      • Lukyz
        Vždyť to v textu vyjádřil přímo Honza:
        "Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži"
        Netvrdí že jde o čtvrtý díl, ale že je to nemlich to samé jako čtyřka, jen se odehrává v pravěku.
        • Máš pravdu, později mi to taky došlo že je to tak asi myšleno :)) My bad :/
          • To samé jak čtyrka? Spíš jako trojka, protože FC4 je úplně stejný jako FC3. *15*
        • a pak tomu da 7/10 *7*
  • Pěkně sepsaná recenze :)
    dejchla na mě atmosféra 90. let - Zvelebil, Tuček, Bílčoch, Rybka a ostatní kluci ze Score a Levelu.
    Far Cry Primal určitě hrát nebudu - poslední dobrej Far Cry byla jednička, ostatní se na předlohu prostě nechytaly a klidně mě za to sežerte.

    Vzhledem k tomu, že čas utíká jako voda a člověk s přibývajícím věkem začne určité svoje dětské záliby odmítat, tak na tom, že Primal nebudu hrát neni nic divnýho - chytne mě maximálně jedna hra za rok....zbytek už beru jako odpad. A je jedno jestil to je Witcher 3 nebo MGS V. - obě hry mě velmi, velmi rychle přestaly bavit a bylo mi ve fianle i líto peněz (MGS Ground Zeroes jsem sprostě stáhnul, protože jsem tu jejich slavnou 1 misi bral jako Tech demo. S Phantom Pain nemám zkušenost, ale předpokládám, že mimo měnícího se prostředí to bude na jedno brdo.......takže subjektivně - zase to Samovi Fischerovi a Pandora Tommorow s Chaos Theory nesahá ani po kolena

    Ale přesto mě něco v roce 15/16 chytnulo - Wasteland 2 Directors Cut......a teď mě z Tiscali gamesplaye oslovil XCOM 2
    • Vypadá to na senilitu.
    • Z představy, že na mě dýchne Zvelebil, se mi obrací žaludek, nestraš mě!
      • FattyPillowFan
        na Aliho mI neshAhejte!
        • vidíš Ali :-D na toho jsem zapomněl. Nevím proč, ale utkvěla mi v paměti fotka Zvelebila, když pro Score dělali reportáž s interview......Zvelebil vlezl kvůli fotce do kontejneru......tak jsem si ho do toho kontejneru před 20 lety zařadil a už v něm zůstal
    • Arcizrádce Tomáš ,,Jidáš" Zvelebil, to už tu dlouho nebylo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší