Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paskvil a hovadina roku, tomu uz tenhle titul letos nic vzit nemuze.
    Po sledovani gameplaye su zdesen, tohle je tak na 4/10.
    • No, aby ses nedivil
  • S tím "vtipem" s firemní poradou, to je jako se starým slepým ovčákem, který už dosloužil. Vezmeš ho do stodoly s nabitou kulovnicí a odpráskneš ho. A to říkám jenom proto, že ho mám tak rád.

    Far Cry Primal dopadlo přesně tak, jak jsem čekal. Doufám, že se toho prodá tak málo, že nikoho nenapadne dělat dvojku.
    • Klasický Far Cry akurát v reáliách praveku. Mňa to láka oveľa viac ako predošlé diely ktoré som vynechal. A predpokladá že vďaka zaujímavému zasadeniu nebudem sám.
      Je to úspešná firma s úspešným marketingom. Keby im radili ludia z diskusie tak nezarobia ani na teplú vodu.
      • Trafil si klinček po hlavičke, je to tak. Dnes je v móde haniť a kritizovať prácu ľudí, než ich obdivovať a chváliť. Žial je to jeden z neduhov tejto skazenej "modernej" spoločnosti.

        Urobil si ináč chybu keď si predošlé diely vynechal, ale dá sa to napraviť samozrejme. Neviem síce, ktoré FC hry si vynechal, ale odporúčam si ich zahrať všetky, fakt neoľutuješ. Teraz sa dajú zohnať za pár euro a ponúkajú obrovskú porciu zábavy :)
    • V akom zmysle? Hra dostáva nadpriemerne dobré hodnotenia a to ešte nevyšla PC verzia.
      Ja pevne verím, že bude čoraz viacej far cry hier, nakoľko v porovnaní s baastom , šmejdami a šeďou čo ubisoft už niekoľko rokov produkuje, je to ich asi jediná značka, ktorá nestratila svoju identitu a je stále zábavnejšia každým novým dielom.

      Ubisoft balastom som mal na mysli dojné kravičky ako AC, alebo šmejdy ako watch dogs, nadchádzajúci division, či nedávno rainbow six alebo splinter cell. Samozrejme sem tam sa objaví nejaká kvalitná záležitosť ako trebárs South Park alebo COJ Gunslinger ale to sú skôr výnimky.
      • "šmejdami a šeďou čo ubisoft už niekoľko rokov produkuje, je to ich asi jediná značka, ktorá nestratila svoju identitu a je stále zábavnejšia každým novým dielom."

        přemýšlím jestli se tu vůbec bavíš o téhle herní sérii, co je na tomhle dílu tak zábavnější to by mě teda skutečně zajímalo.

        Tvoje zastávání bylo podloženo agrumenty tak možná u 3. dílu
      • dyt tohle je typickej produkt ubi, kdysi vyrazna a zajimava znacka, v soucanosti jen dojnice s kazdorocnim (nebo obrocnim) datadiskem
        • Ako to myslíš? Prvý far cry robil crytek a okrem toho, že to bolo vlastne tech demo s príbehom to nič iné okrem prenádhernej grafiky ani neprinieslo. Far Cry hry začal robiť priamo ubisoft až od FC2, kde vývoj prebrala kanadská pobočka ubisoftu, mimochodom asi najlepšieho FC dielu. Séria si udržuje vysoko kvalitný štandard od doby čo sa tak stalo.Len si to porovnaj so AC alebo GR sériou kde kvalita hier išla nižšie a nižšie. dokonca aj SC séria po chaos theory za veľa nestála...
  • No tak ja už nevím. Tady všechny hry dostávají 7. Hra, která nepřinesla nic nového, se stále stejnym systémem kterej tlačí každou svojí hrou co vydají..... Pardon ale tohle to na 7/10 není ani kdyby mi dali zlatého mamuta do hry! Jedna hra prosím. Druha ok .... ale každá hra ? Přestávám brát Games vážně ....
    • chlapci len preto ze hra nepriniesla revolucne novinky je automaticky zla ? trosku sa nad sebou zamyslite podaktori...naco budu prekopavat mechaniky ktore vyborne funguju? podla vasej logiky su odpad vsetky 3ačkove tituly lebo nepriniesli nic nove...povedze mi niekto cim je taky vynimocny zaklinac,skyrim a dalsie hry ktore vsetci vynasaju do nebies ? niesom zastanca ubisoftu...ale tento hejt mi pride uz len z principu...bioware vydava uz 14 rokov jednu hru stale dokola...preco na nich nekydate hnoj ? jako seriozne zamyslite sa...kritika a hatovanie(len preto ze je v mode nadavat na ubisoft) je velky rozdiel
      • 3.díl nepřinášející aspoň trochu evoluce vykrádající sama sebe? Ano taková hra je automaticky špatná. Seriózně by ses měl zamyslet ty sám.
    • neskutečné kolik lidské blbosti se tu bere.
      • Ajeee skalní fanda.
      • tímto příspěvkem jsi zvýšil její úroveň o 2%
  • Krescz
    souhlasím s recenzí, ale to hodnocení bych snížil na 6/10
  • A představte si, že Jim Streling dal Far Cry Primal stejné hodnocení jako Zaklínači 3. Jak si to mohl dovolit, že?
    • A čo teraz? Ak dal Z3 hodnotenie 8,5 z 10, tak to znamená, že hra sa mu asi dosť páčila, nie?
    • asi byl vožralej, nebo blázen.. a kdo to sakra vůbec je? *1*
      • Jim Sterling je asi nejvyznamenanější nezávislý herní kritik současnosti.
        • :D možná tak ve tvém vesmíru
        • "Jim Sterling je asi nejvyznamenanější nezávislý herní kritik současnosti."

          To nemá absolutně žádný vliv na fakt, že jeho recenze = subjektivní názor jednoho člověka. Typicky klamná argumentace autoritou...
        • jo tak a čim se proslavil? *1*
          • Obsahem, fanoušky, respektem od velkých magazínů, citací jeho názorů apod. Asi tím, co obvyklý herní novinář, co?
            • no nastesti pocitacove hry jsou tak mlady zanr, ze se spousta lidi nemusi vubec zajimat o nejakeho J.S. protoze maji vlastni zkusenosti a vi co je pro ne dobre a co kravina :) A muze jim byt uplne ukradene jestli je to zajima ubisoft nebo EA nebo kohokoli jineho
            • napsal jsem asi. Ono kolik herní novinářů má vlastní stránku, kde píše jeden člověk, kterou respektují herní webové kolosy? Jmenuj někoho.
            • Ano, ale on dve tvých slov není obvyklý, ale nejvýznamnější, tak co ho vyzdvihuje nad všechny ostatní
  • Horst_Fuchs
    Inu, jak se dalo očekávat. Je to jen další kopie Far Cry 3, tentokrát přeskinovaná na fantasypravěk.
    Aspoň můžu dál ignorovat ten zakopulovanej Uplay za což jsem jedině rád. *7*
    • Všímam si viacero jedincov tu na games majú akési simplexné vnímanie herného sveta, je to pozoruhodné, ale aj smutné zároveň. Toľko obmedzených inidividuí v jednej diskusii po kope som tak dlho nevidel.
      • tak jasne, ze se ti ta hra libi, kdyz je to hra s dosud nejrealisticteji zpracovanym Slovenskem.
        • +1 *1*
      • di si zahrát FC Primát, je to přesně pro tebe, ne kazdej musi mit stejnej nazor jako ty, vim, je to pro tebe "pozoruhodné a smutné" ale nějak se přez to už přenes
        • A trafená hus zagága, aké príhodné.
          • Však má pravdu, hlavní ukázkové individuo seš tu ty.

            Nevím co čekáš, že ti tu všichni bratia poplácaj po zádech nebo co, to si uhodl. Utíkej si hrát na primáta, budeš jako doma
  • Proč tu doprdele vytahuje Order. Úplně nové IP, jiná hra a zase jak malí fakani ze školky srovnáváte neporovnatelné. Dal tomu 8/10, tak se třeba poserte, já bych dal Order třeba 7, no to je strašná odchylka. Fakt tady se nedá.
    • já bych dal Orderu 3/10 a FC: Primal 2/10
      • Předpokládám, že jsi nehrál ani jednu. Já taky nesnáším příteplený hry jako Zaklínač či Dragon Age, ale taky bych tomu nedal 2/10, když tam je za tím vidět spousty práce.
        • no vidíš, takže když na Far Cry 4 je z dálky vidět, že jim moc práce nedalo, tak si dle tvé vlastní logiky 2/10 zaslouží, check
          • Far Cry 5 tedy, i když 4 taky, je to všechno stejný
  • Paul_cz
    Ubisoft je v recyklaci fakt stupidní firma, ikdyž samozřejmě finančně to pro ně bohužel smysl dává. Ale stejně, udělaj úspěšný FC3, a pak už jenom reskin - FC BD, FC 4, FC Primal..
    • s takýmto uvažovaním sa ďaleko nedostaneš....
    • Ronox
      BD byla ale srdcovka a vývojáři měli očividně volné ruce. Nechtěli za to plnou cenu, bylo to standalone a já se u toho ku*evsky bavil. Kdyby byl Primal přiznaným datáčem a nedělali by kolem toho takovým humbuk, tak cajk, ale jako plnohodnotný AAA titul? Gimme a break.
  • nj, je to horsie jak the Order :D olejnik plz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit