Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže reskin a žádná inovace? ... Takže pro ty, co tu plivaj a pořádně tu hru ani nehrály, nebo jí nehrály vůbec, tu mám pár věcí, který by si měly povinně přečíst, protože jsem asi jeden z mála, co se obtěžoval tu hru zapnout a hrát jí.

    1) Hlavní hrdina - KONEČNĚ umíme pořádně mluvit. Dokonce si i pamatujeme hlas hlavního hrdiny, protože spoustu věcí komentuje, a to jak u hlavních tak vedlejších úkolů. Nejsou to žádné dialogové orgie ale to vůbec nevadí, hatlamatilka je sympatická, někdy trochu strojená, ale je dost možné, že když se mluvilo takhle jednoduše, lidi potřebovaly tehdy mluvit zřetelně kvůli nedostatku slovní zásoby. KONEČNĚ hlavní hrdina vede svůj lid a od píky ho sestavuje do kmene, vesnici si vylepšuje a Ubisoft si konečně asi uvědomil, že dělat všechno a pak skončit jako nikdo, je s*ačka prvního kalibru. Obrovská gratulace!

    2) Vedlejší postavy - Jsou zapamatovatelné, a to naprosto všechny. Od protagonistů až po vedlejší hrdiny. Každý má svoje místo, každý je opravdu charakteristický a každý si plní svojí funkci. Jsou sympatičtí (teda až na toho bezrukýho dědka, ten mi nesedl) a člověk si na jejich charakteristické chování vzpomene i když zrovna nehraje a třeba vaří. Líbí se mi, že ačkoliv to jsou prostí lidé co pořádně neumí mluvit, Ubisoft z nich udělal postavy, které vám konečně nějakým způsobem přirostou k srdci, a to hlavně tím, jak hodně vyšinutí jsou.

    3) NPC, vesnice apod - RESKIN? Děláte si ze mě pr*el? ... Jakej reskin tvl hrály jste to vůbec? ... Prošli jste se vůbec vaší vesničkou když jste nahrabaly víc lidí? ... Uvědomujete si vůbec, co se tam všechno odehrává, že tam mají soukmenovci svojí funkci, že dělají něco přes den, že si potom večer sesednou k ohni, tancují, zpívají, že půlka jde spát, druhá jde na palouček dělat děti? ... Všimli jste si vůbec že tam neběhají jenom dospělí, ale i děcka, která tam házejí kameny do vody, něco hrabou v zemi? ... Všimly jste si vůbec, že jsou tam dokonce i MIMINKA? A to nemluvim o tom, do čeho úžasnýho je Ubisoft zabalil. Viděli jste, že lidi konečně jen tak nechodí dokolečka se zbraněma, ale že seděj, polehávaj, vyráběj zbraně, jeden druhýmu leží hlavou v klíně a povídají si, cvičí spolu boje na pláni, souloží, vyndavaj si z vlasů vzájemně brouky atd atd ... ? ... TOHLE - NENÍ - RESKIN. Přidali lidem tolik animací a tolik hadrů a textůr až to hezký neni, jenomže to by se tu někdo musel na chvíli zastavit a rozhlídnout se, kde že to vlastně hraje a začít myslet.

    4) Příroda, fauna, flora, grafika, crafting - Ubisoft našel to pravé období pro tyto vyjmenované věci. Konečně všechno dává smysl. Příroda je nádherná, barevná, detailní. Zvířata dostala úplně naprosto jiný rozměr. Abstraktní potravinový řetězec funguje geniálně. Tohle utíká od tohodle, tohle zase honí tamto. Jakmile si ochočíte šavlozubého tygra, nemusíte se jít bát v noci plnit úkoly, protože se vás 3/4 fauny bude bát ... pokud to neni velká smečka vlků, to si na vás potom i troufnou. Zvířata nejsou debilní a nenechají se v klidu přímo před váma umlátit, takže konečně utíkají, kličkují, hledají pomoc ve flóře atd. Nehledě na to, jak jsou detailně propracovaná, že je můžete hladit, krmit atd .. Nadáváte na to, že si mrtvé zvíře můžete automaticky oživit? ... KDO VÁS TO DOPR*ELE NUTÍ DĚLAT? Jděte a najděte si ho a znovu ochočte ... Tečka. že je ochočování krátké a trapné? ... Vás by bavilo ochočování na 15, 20, 30 minut? ... Mě ne ... Že neexistuje mezi zvířaty a vámi citové pouto? ... Tak to vůbec ne, mě když chcípnul můj drahý vzácný černý jaguár, co mi dělal ze stealth obsazování jednu velkou srandu, docela mě to vzalo. Crafting je super, konečně nemá každej nepřítel v kapse nůž, ale musíte si ty házecí nožíky vyrábět sami, aby jste mohli tenhle takedown udělat. Konečně dává smysl stahování kůží a sběr masa. Protože seems legit, že si koupíte AK47, ale peněženku si jdete vyrobit z jeleního šour*u. Protože lítací oděv si koupíte, nicméně na lepší hadry musíte lítat po celym Kyratu a zabíjet vzácná zvířata. So much legit. Tady si vyrábíte všechno, protože to tak prostě kdysi fungovalo. A dává to konečně smysl. A to včetně šípů, zbraní, pouzder, masa pro zvěř atd ... A to jsem se ani nezmínil o tom, jak zvířata reagují na mrtvoly, den, noc atd atd atd ... No jo, recenze vyšla v den vydání hry. Hra vyšla o půlnoci, ráno jsme měli recenzi na webu. Good job.
    • Naprosty souhlas. Dohral jsem komplet vcetne vsech vedlejsich a neskutecne me to bavilo. Animace zvirat jsou neskutecny. Napr. kdyz poslu tygra sejmout hrocha, vyskoci na nej, povalu ho a zakousne se mu do krku. Je to nejlepsi fc, co jsem hral. A presto se najdou lidi, co budou na ubisoft plivat. Tvl kuxus hra, lokalizace. Za me 10/10.
    • vis doufam, ze herni weby maji review verze pred vydanim hry... takze to nebylo ze hra vysla o pulnoci a rano to meli napsane
    • Aristarch
      ...uplne s tebou suhlasim. Games.cz zasa zabodovali. ;-)
    • A jak ty smysle okecáš zapálení čehokoliv lusknutím prstu? Hrál si třeba vůbec třetí díl a viděl si jak funguje oheň v oněkolik let starší hře? Tomu fakt říkáš nějakej posun? Nenech se vysmát a pokud ti ke štěstí stačí nově tančící npc a miminka v safe housech, což tvoří setinu celého gameplaye tak je to opravdu hra jako dělaná pro tebe, ty fauno a flóro.

      A ta ubohá snaha poukázat na recenzi šitou horkou jehlou, něco si nejdřív zjisti otom jak se recenzují hry a pak tu dávej průtok emocím. Zatím je to průtok něčeho úplně jiného
      • Nemám čas, pařim Far Cry ... Sorry, vysvětlim Ti to jindy ...
        • Nejdřív si ale udělej úkoly, umyj nádobí a vynes koš.
    • Ne ani tak reskin jako spis blbost. Totalni blbost.
    • Toto su recenzie a hodnotenie ala LEVEL, to je utrpenie čitať- Metro Last Light 7...a diskusie pre duševne zaostalých, človeče, ja čakam kedy sem začnu chodiť ludia ako ty, ludia ktorí maju otvorene oči, dokažu oceniť skutočne herne hodnoty a vôbec nevadi že si konzolista...
    • klasicky packovaci argumenty, jak jsou tam zvirata a sex, tak je to vzdy ok *1*
      • homeles8
        i ty budeš viník toho, až jednou spáchám sebevraždu...
    • Konečne niekto normálny v tejto diskusii, pekne si to zhrnul. Neviem sa už dočkať kedy PC verzia výjde :)
    • homeles8
      paráda, už se těšímna PC verzi
    • Bože, to je esej. Nemůžeš to shrnout do jedné věty? Tak já to udělám za tebe. Větší herní průjem jsem neviděl.
  • Asharak
    Prrr! Prrrrrrrrrrrrrrrr! Už je to tu! :>
  • Varjag
    Koukám, že kdo nebrblá na Far Cry Primal, jako by ani nebyl. Možná Vám to pomůže, když si zabrebentíte, budete se alespoň cítit spřízněni s onou hartusící masou. Já se na tuhle hru naopak těším. Ne každý hrál dvojku, trojku, čtyřku.. Já hrál jedničku - dohrál. Hrál jsem trojku, chvíli, nezaujala mě, znám lepší FPS s moderními zbraněmi a do takového stylu se mi ani ten crafting nehodil.. Ale na Primal se těším, zahraju si a věřím, že mě bude bavit. Crafting sem zapadá a to zasazení do pravěku je originální a líbivé. Myslím, že tak, jako já, to vidí spousta lidí a oné spoustě je naprosto jedno, že je to, jak píšete, "přeskinovaná trojka, čtyřka.."
    • Aristarch
      ...trafil si klinec po hlavicke....hlavne s tou masou...tupo opakujucou kolektivne "pravdy"
    • Akorát si to budeš muset koupit, protože tam bude Denuvo.
    • Nevim co tu resis, pokud si nehral predchozi dily tak si to logicky uzijes na to nemusis byt raketovy inzenyr aby sis tenhle protipol odvodil, ale ona je tu naopak i spousta tech co oba predchozi dily hrali a ti uz maji kasicky ubisoftu dost [ vcetne pana Olejnika, diky za trefnou recenzi ]. Takze az si tuhle skvelou hru zahrajes, tak za rok az bude dalsi dil se zase stav a uvidime jestli vsichni okolo mluvili z cesty nebo na tom co se tu resilo neco bylo, to uz budes mit konecne i trochu objektivni nazor .
  • gesto
    Aspoň multiplayer kdyby to mělo, no nic, tak aspoň singleplayer kdyby byl dobrý a ani to ? 7/10 a takový halo dělal Ubisoft no za tohle dát 12 stovek ...
    • Takovej příběhovej Coop by mě taky možná přesvědčil...toho je jak šafránu.
      • Jop a nemuselo by to byt primo roubovano na 2 hlavni postavy jak se oto snazili ve Far Cry 3, proste by vsichni hrali za jeden charakter, tak jak to vyresili v Dying Light .. Treba by si pak mohli odpustit to tupe PR otom jak chteji navodit pravekou atmosferu a co-op by to narusoval.. Treba priste
  • Tak i Red Dragon byl preskinovanej Far Cry a jak bohove se to hralo :)
    • Blood Dragon máš jistě na mysli. Ale to je úplně jinej příklad. BD byl za 15€ a měl svojí zásadní stilistiku a taky to byl na férovku přiznanej reskin/mód FC3. Taky to jistě nebylo myšleno jako masovka, prostě taková "sranda".
      • Ocividne srandu kazdy chape jinak, v ubi si rekli ze by byla sranda to na hrace zkusit jeste 2x za plnou cenu xD Co uz je mensi sranda, je to ze jim to projde a vydelaji itak
    • Nejde o to zda to je přeskinovane nebo ne ale jde o to co v te hře je a ona hra (DLC) ... byl mega napaditej skvěle designovanej a narvanej oldschool hlaškama takže to člověk vůbec nevnímal....
  • Jestli tam neni yorkmut, tak to nechci.
  • homeles8
    U mě to bude taky první Far Cry. Podle mě to budou hrát opravdu jen ti, co předchozí díly vůbec nehráli. Každopádně mě se ten pravěk líbí :-)
    • Hral som všetky predošlé diely a hrať budem aj tento :)
  • Far Cry Primal je len preskinovaný Far Cry 4, povedal hater. No a čo ale je to úžasná zábava, povedal som ja. Jednoznačne odporúčam tento titul by ste mali minimálne vyskúšať...

    85%
  • Parádní hra, za mě 8/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit