Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macctess

    Dobrý den 😄chtěla bych se poptat mám far cry primal nemůžu si stěžovat mam odehraných nějakých 53 hodin a 40% hotových ale nastal mi problém 😄zabili mi ,, legendárního" šavlozuba a pak zabili mě takže zvíře úplně kaput a já nevím zda ho můžu ještě nějak získat zpět 

  • neviete mi poradit kde najdem tri pytle semana čo mam ukradnut?
  • Velké zklamání... Nádherný svět, skvělé prostředí, ale to je vše. Hra vtahuje jen pro krásné brouzdání krajinou, ale velmi rychle mě omrzelo jak lovit, tak obsazovat tábory neandrtálců. Chybí tu hlavně příběh a vztahové zápletky. Stačil by i jen lepší systém vylepšování věcí, nebo osady s obyvateli. Aby hra působila víc osobně a člověk se do své role mohl vžít a navázat osobnější kontakt s ostatními "členy kmene". Takhe je to jen mechanické odlidštěné potácení se v sice krásném ale naprosto nudném světě. Škoda, škoda, škoda !!!! Mohlo to být tak super... *13*
  • Jack1947
    No, už by si měli dát tak 2-3 roky oraz opravdu proč? uhm... jak se píše ve verdiktu more of the same - to samé jen v pravěku. Jako hrát se to dá, ( asi i proto že není moc co jiného hrát) ale nic extra. Baví mě to více jak FC4 to byla bolest. Sice jsou tady ty nepovinné mise které jsou nutné pro splnění těch hlavních jenže není jich tolik a prostředí je zajímavé škoda že ten engine to občas dost kazí. Napřátelé chodí zas po stovkách. 7/10 asi i zaslouženě a už by si měli dát pauzu. Tohle jim kupovat nikdo pořád už nebude *3*
  • Nic proti ale ty vase recenze sou o pice, pomluvit hru je jednoduche + autor je uplne mimo ani poradne neví co je ve hre za itemi, nevim jestli autor hral minimalne ale hra neni vubec spatna a navic muze to bejt prvni, druhej nebo treti dil ale ten zaklad je furt stejnej
  • Tak jsem to začal hrát a baví mě to, začal jsem rovnou s obtížností expert, takže je to dost těžké a člověk se hned cítí jako slabý tvor v divočině mezi predátory. Zbožňuji ve hrách luk a zatím co v jiných hrách je luk spíše jako doplněk, tahle hra na něm staví jako na hlavní zbrani a má na něj ídladěnou hratelnost. Prostředí je mňamka, mně tahle hra ohromě sedí.
  • Far Cry dosahuje sve posledni posmrtne krece. Nadherny rozlehly a vypracovany svet, uchvati kazdeho dokud nezjisti ze v coop neni mozno hrat kampan, pokrok se pak uklada pouze hostujicimu hraci, multiplayer zase hrajete max pet na pet. Proste vyvojari si budou zase hrat s krasnym svetem aby sve snahy nasledne zabili omezenim herni zabavy at uz coop ci pvp. Jeste pockam co petka nabidne v budoucnu jinak uz me to nezajima.
  • Byť to 3rd person game, kupujem hneď...vyzera fantasticky, len ma, kruci, nebavia tie hry, kde vidno len ruky a občas papuče
  • Kdyz si autor recenze plete mušli s buvolím rohem je videt, ze jeho kompetence je maximalni.
  • :-D :-D dneska to začíná vycházet na PC.....takových komentářů??? Hrozný PC hra a hodnotí to tady Konzolisti :-D :-D Kde to jsme??? Ještě že to znám ale co ty lidi co to neznají?? Rozhodnou se díky hodnocení od Konzolistů :-D Hlavně jestli tam máte automatické zaměření na nepřátelské vojáky....jak je u stříleček na PS3,4 zvykem......všichni víme proč :-D :-D :-D
    • FansLunacy
      Kdyby si nebyl tatar, tak by jsi věděl, že na konzole to vyšlo v únoru ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit