Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně remaster ktery stoji za to
  • Remake bude ovšem nutno zjednodušit, obávám se, že pro dnešní primitivní generaci hráčů je takový titul příliš složitý. O jazykové bariéře se ani nezmiňuji.
    • USER47
      Ale houby, hrál jsi vůbec SS1? Vždyť když pominu to předpotopní ovládání, tak je to v zásadě normální akce s mírnejma adventurníma prvkama, o nic víc komplexní než třeba Dead Space nebo tuna jinejch moderních her.
      • Dobře, takže to dneska jen kopírujou. Na tu dobu vynikající počin.
    • Inquisitor
      Tohle je stejně hlavně určený pro pamětníky a kdo to nebude dávat tak má smůlu no. Já bych to nedramatizoval :)
    • Tenkrat jsem hral SS1 v Nemcine a obzvlast kuse nahravky prezivsich byly dost dobre nadabovany.
  • je to pekny, jen by se nemuselo vsechno lesknout jak psi kulky

    ja nemel tenkrat na ss1 hw, looking glass studios se vyzivali ve zdimani vykonu a pak uz to nebylo ono po letech, ale do tohohle bych sel *14*
  • System Shock jsem hrál v roce 1996 a tenhle remake vypadá fantasticky. Jen zombie mi přišly v originálu děsivější, ale to se snad ještě napraví. Moc se těším!

    Jinak, myslel jsem, že v Unity se dají dělat jenom hnusné hry, ale zjevně je to spíš o skillu tvůrců...
  • Lukyz
    Vypadá to fantasticky a atmosféra z toho přímo kape!
    První SS mi bohužel ve své době utekl a posléze už mi díky zubu času nedokázal tak učarovat jako těm, co měli to štěstí v době vydání, takže za tenhle remake jsem ohromně rád!
  • vacsina videa je o slintani(prostredie, osvetlenie, aj roboti), len ten zombie mi tam nesadol
    • USER47
      "Zombie" neboli mutant je velmi věrně ztvárněná verze mutantů z původní hry.
      http://www.forceforgood.co.uk/wp-content/uploads/2012/11/sshock1b.png
      • viem, hral som to :) len mi tam nesadol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit