Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Když budu pracovat pro games/level, dostanu byt a automobil ? *1*
    • ne jen hry zdarma od sponzoru za recence pokud hodnoceni bude dle zadani...
  • Tak nad tou anketou se asi nikdo moc nezamýšlel. Je to na úrovni studentů vysokých škol, kteří potřebují anketu ke své práci, tak narychlo něco vypotí a rozešlou jako spam... a v odpovědích chybí možnosti nebo jsou směřované k nějakému výsledku.
    • Moc hezky řečeno *1*
  • gesto
    Dobrá anketa akorát by to chtělo lepší kartu třeba fury a nebo něco jako gtx 970 a výš :)
  • MickeyMutant
    Jaké z následujících věcí vlastníte, nebo plánujete koupit v následujícím roce?
    Rodinný dům / byt
    Osobní automobil


    Hledáte nové prostory pro redakci a něco na rozvážení Levelu?
    • MikeR
      Oh... představa, že mi redakce vozí ještě teplý výtisk domů, s ohnutým hřbetem předává do pazourů a nastavuje druhou ruku pro drobáček mě nutí změnit výpověď v dotazníku.
  • DekkerDave
    Tak si klikám... a pak dotazníček jak od těch obvolávačů. Tak to teda nakádovat a rozmazat, vážení! Chápu demografickej průzkum, ale opravdu nemám zájem někomu sdělovat, kolik beru nebo co si chystám koupit. Zas za takový informace mi šance na tu R9 390 nestojí.
    • Nalži. Takové informace jim poté za moc nestojí.
    • Je určitě nezajímá kolik bereš ty osobně. Sice pokud jsi přihlášen na googlu či na fb, je možné že nějaký web si tě zachytí. Ale na Games tyhle praktiky určitě nebudou. Každopádně pro průzkum je příjem velmi užitečná hodnota, i co si plánuješ koupit. Mohou tím nabídnout zajimavá data pro inzerenty (více pěnez a více peněz může přinést více obsahu), mohou si zjistit na jaká témata se mají zaměřit, třeba pokud právě přidají sekci hardware. Se souvislostí kupováním Levelu uvidí třeba, zda je příjem pro nákup rozhodující...
      Tak vyplňuj upřímně, tobě to neuškodí v ničem a jim to jenom akorát přidá.
    • Kinet1c
      chapem ta to musi byt strasne nieco, su to len info, ktore ani nemusia zodopovedat pravde, ale ty radsej ani nevyplnis, nie ze nahodou vyhras, ked nic ine tak predplatne, lebo je tam otazka typu, kolko zarabas a hlavne mas moznost kliknut na neodpovedat, tzn nemusis nic udavat, ale aspon o jedneho menej, tym lepsie pre nas ostatnych
    • Mart9
      To je vtipné. Jak by ti to mohlo uškodit?
      • Az vyrostes tak pochopis
        • Hlavně tam každý napíše, co ho napadne. A i kdyby to byl pravdivý údaj, tak za pár měsíců už může být všechno jinak. Takže je naprosto jasné, že se jedná pouze o data do statistiky, a ne o individuální sběr dat. Jeslti se pletu, tak bych prosil o poučení nás mladých, ještě než stihneme vyrůst a způsobit si nějakou škodu.
        • Mart9
          Oni neví tvé jméno, nechtějí po tobě ani číslo účtu, ani rodné číslo, jenom zvolit možnost, kolik orientačně vyděláváš. Nemám ani FB, nerad zadávám své údaje, ale tohle je nic.
    • MikeR
      Jaksi jsou ještě dvě možnosti. Nevyplňovat nepovinnou část dotazníku a zúčastnit se soutěže anebo klidně vyplnit všechno a na soutěž kašlat. Což je třeba můj případ, osobní údaje nedostanou i kdybych tu cenu měl jistou, ale tak když chtěj vědět, jestli mám televizi... *4*
  • Hm, celkem pochopitelně jste nezohlednili případ předplatitele kterému poslední 3 výtisky ještě leží nerozbalené na hromadě.
    • Zrzzek
      Můj případ! Taky jsem nevěděl, co s tím.. *1* *1*
  • Drak_1
    Sledujete pravidelně zahraniční herní zdroje? Asi ano keď som slovak aj tiscali je pre mňa zahraničný server *1* *1* *1*
    • ja sem Maďar
      • Drak_1
        Te egy ilyen magyar indián, mint én. *1* *1* *1*
        Ty si taký maďar ako ja Indián . *1* *1* *1*
        • Kinet1c
          Te olyan magyar vagy, mint en indian. Takto by to malo byt presne :D,

          Co si napisal je: Ty taky madar indian, ako ja.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit