Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Mazalo se mazalo... ou jééé *5*
  • Hnisavec
    Na noveho Wolfa sa to absolutne nechyta....Doom 3 bol skvely horor i strielacka..novy Wolfenstein je perfektna novodoba zabavna odlschool strielacka...novy Doom je 20 rokov zabudnuty zapraseny patvar co dnes uz nema co ponuknut a neprinasa nic nove len par zlepenych map a stereotypne vybijanie nepriatelov. Hlavne ze CoD sa hejtuje v diskusiach ale oproti Doomovi je to o 2 triedy kvalitnejsia a komplexnejsia fps. 4 z 10 max....
    • ...a nezabudni si naklikat dalsich 70+...
    • Ja som sa pri Wolfovi zo začiatku velmi dobre bavil, ale začali vymyšlať pribehove vychytavky, odboj, oslobodenie parťaka, silnejši laser, a už ani neviem o čo tam išlo, hra stratila tempo, a už som to nezapol, ale pametam si na tu scenu vo vlaku "Niekedy su proste vianoce" ta sa im podarila *1*
      Niekedy to zase otočim odzačiatku, a možno aj dohram... *2*
    • Veskoslav
      A Hnusavec dorazil. Neboj, na Slovensko to stejně nikdo nepoveze. Doom 3 rozhodně nebyl skvělý, rozhodně to ani nebyl Doom. Protože chodit s baterkou a hrát si na horor, to nikdo nechtěl. Evidentně další z řad CoD dědiček. Tak hačnout vedle Drakena, GGG a Maxíčka a můžete společně mlátit pěstičkami do země:)
      • Vesko reknu ti, na to že seš PCčkar, tak si dobrej vocas :-D
        rekl bych ti proč, ale tvoje vobrovsky ego ti to nedovoli pochopit...
      • Preco sa navazas do Slovenska kvoli par jedincom ?...sa zas z tej vasej Cechie nepoto...Som cakal troska inteligencie od teba.
  • KING IS BACK. Nic víc nic mín. Po dlouhé dlouhé dlouhé době něco co vyvolá škodolibý usměv na tvaři. *3* (Wolf NO) byl dobrý a to hodně DOOM je v ramci žanru pecka. Má vše co mít má. Tim nemislim PILU a tu má taky *5* . Nemusíte pořád inovovat. nakonec i inovace muže byt krok špatným směrem. Tohle je směs nového starého. Ale ruku na srdce kdy jste se u FPSka takhle královsky bavili? Psal se rok 93,99? Stalo za tim ID nebo EPIC? Tak o co jde. tohle co ID vytvořilo leckoho potěši. Za mě 10 pro FPS. Real je takový že hra muže mít jen 9, 10 jí dáte když Vám dá něco navíc. Mě niterní šok z 93 roku.:D. Multiplaer: není kdoví jak bravurní ale zlý také ne. No a nakonec zapli jste někdo SNAP MAP. Jestli vám něco chbí v novém DOOMu tak si to vytvořte. Jednak celé Snap Map jsou koncipovany jako Hra sama osobně a drukák je to jak hlina, tak CHALANGE. Coop, DM maps a podobně si můžete udělat podle sebe....A skusit si tu praci Dewelopera zažít ne jen kritizovat..:D Bavte se taková věc tu zas nějaký pátek nebude.
    • bohuzel snapmap je malo.. v tom cloek mp nepredela :( chce to modovani..
  • Loneck
    Tenhle týpek to hraje na Ultra Nightmare což je nejtěžší obtížnost plus game over pokud zemře. Docela mazec.

    https://www.youtube.com/watch?v=P6J352J_RG8
    • Coz mi prijde jeste vetsi vyzva, bo na rozdil od Eternalu, je zde pad do prazdnoty konec. Porad nekdy skacu velmi neopatrne s tim, ze pokud sletim, prd se stane a ono ouha...

    • Několik lidí to už na tuhle obtížnost dohrálo. Blázni :-D
  • Uz jste se konecne nejak dohodli jestli je novej Doom dobra nebo spatna hra?
  • @TheGGG
    "protože někdo chce od hry VÍC, to je šok co?"
    "Já rád mám při hraní i nějakou větší motivaci, než jen si nafukovat ego nad počtem headshotů."

    Takže (většinou) silně béčkový příběh, tunelovitost a skript everywhere je něco víc, ale když chce někdo od hry rychlou akci, bez berliček, bez pocitu, že sem opička, která prochází atrakcí ozdobenou banány, hru, která staví primárně na skillu a výzvách, tak to není něco víc, jen honění ega a zastaralá hratelnost? Krásně ukazuješ, jaký si ignorant s černobílým viděním.
    • Jo tuhle reakci na mě jsem taky nepobral, ale než jsem mu na to stačil odpovědět tak to zcenzurovali *1* naštěstí funguje ctrl+z takže - GGG, tady máš odpověď:
      sorry, ale příběh alá michael bay není něco, u čeho bych prožíval emoce, děcko dávno nejsem a proto si dokážu užít i hru jako je doom a nepřipadá mi, že jsem jeho koupí rozbil herní průmysl *3* a zahraju si toho hodně a užiju si to, i to call of duty i některé indie hry i hry od blizzardu, ale ty máš dost pokřivený názor, herní průmysl je ohromný a má hry pro každého, není jenom total war a call of duty a když si chci užít opravdové umělecké dílo, tak sáhnu po nintendu a hrách jako Ocarina of time nebo Majora's mask, nebo starých rpgčkách a ručně kreslených adventurách, které mají skutečně AAA příběh, kdežto hry které si užíváš ty mají příběh jako filmy co sbírám na blu ray - akční hollywoodské blockbustery, fajn neberu ti to (sám sbírám MCU a věci jako godzila pacific rim atd atd), ale není to žádná vysoká forma umění jak všude prohlašuješ. Přeji vyzrálejší pohled na svět a dobrou noc nejen tobě ale všem v diskusi, musím jít spát abych mohl zítra budovat kapitalismus a ze svého platu podpořil nákupem páteční vydání fire emblem fates *5*
  • Novy Doom nema zo "starymi casmi" vobec nic spolocne, ale i tak si ho zahram.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Wcz95p8Q2GM&index=1&list=PLstXdGXEYegd3XI7qfL-9B8S4106toCFo nastaviť rýchlosť na 1.25

    poprípade https://www.youtube.com/watch?v=QCO0TD2K9Co

    Tá hra je jednoducho perfektná.
  • Tak nakoniec to nieje az taka tragedia, ale stale je to premarnena sanca a od IDSoftu a znacky ako Doom sa predsa len cakalo trochu viac. Hodne novemu Doomu pomaha to ze nic podobne momentalne na trhu nieje. MP je pos*any ako sa len da, nehovoriac o DLC. Je sice nejaka sanca ze to casom doladia ale obavam sa ze dovtedy Doom a jeho MP zapadne prachom. SP je nakoniec celkom vyborne ale muchy tam su, nevyvazene zbrane respektive dmg co davaju enemaci, miestami "ukricana hudba", casom repetitivnost ale to uz zalezi na kazdom. SnapMap, fajn napad a chapem ze na konzolach s gamepadom sa toho moc uvarit neda, ale skoda ze je modovanie Dooma obmedzene iba na tento nastroj. Technologicky, takto mal vyzerat Rage, iDTech6 je konecne funkcna a vyladena verzia Megatexture technologie, lenze na dnesnu dobu uz neukazuje nic prelomove a vzhladom na to kolko Doom zabera na disku to uz moc terno nieje.
    Finalne svizna fps ale oplati sa asi pockat na nejaku zlavu. Za plnu cenu nestoji. Mimochodom som docela zvedavy ako sa bude predavat, pretoze to na mna posobi ako keby Bethesda potrebovala dohnat stratu z nakupu iDsoftu.
  • Stejně je zajímavé, jak FPS žánr na PC recenzuje někdo. Kdo miloval FPS hru s 30fps, malým FOV a pruhy nebo co to bylo. A do toho QTE pro zpestření a něco nového.

    To je jako kdyby milovník pomalé jízdy ve městě, měl být najednou odborník přes závody aut......
    30FPS u rychlé akce slušný člověk nikdy nepřipustí. To samé malé FOV a další prvky. Včetně QTE.

    DOOM je čistá, poctivá FPS hra která tohle vše dobré má a to je hodně. Není to málo a není třeba na to nabalovat hovadiny. Hraji, hraji aktivně a akce je pořádná a nic mě při tom nepřerušuje. QTE, scény a další věci ne. Ne u klasické FPS.

    Závidím lidem, co to hrají na g-sync ips monitoru. Měl jsem možnost na tom zkusit jinou a hru a rozdíl je velký.
    • Ta recenze je fakt tragicka. Chvilku jsem přemýšlel, jestli se pustit do čtení, když jsem viděl kdo jí psal.. a také to tak dopadlo.. škoda, že to nedělal Grygar.. :(
    • +1

      Nejvíc mě baví výroky typu "20 let stará hratelnost". Asi jako říct o nějaké staré kvalitní kapele, že má 20 let starou muzikálnost...
      • Nejhorší je, že to jako znamená, že ta nová hratelnost je lepší? V čem přesně? Tohle je přece scifi, kde si uděláš a vymyslíš co chceš. Skoky, akce apod. Nic proti nelze říci u scifi.

        Aha. nové díly Far Cry a další...Lepší. Autoheal, tupá AI která oznamuje co bude dělat, kryt za vším a tak dále.

        I kdyby byla lepší, tak mít další možnost jak hrát FPS je dobrá. Vybereš si a je to lepší.
        • 7 mínusek za minutu. Přišel Femtík a DS skvadra... *15*
          • Femto
            jen se uklidňuj Dele, že tvoje názory a názory člověka s nickem "Hráč" jsou naprosto v pořádku. Jen si klidně namlouvej, že my fanatici DS jsme se proti vám spikli a nasypali vám velice dospěle mínuska, kvůli kterým tu velice dospěle brečíš jako správný fanda tvrďáckého Dooma...
            • Osobní trolling. Low 2/10. *15*
            • Femto
              Nebrečíš, jen tu musíš všem povědět Dele, že jsi schytal mínuska, co? Opravdu to všechny zajímá, kolik jsi chytil mínusek v nefunkčním systému +- Games.cz Nechceš si náhodou připomenout, proč tu nepíšeš pod svým nickem? Jestli si to pamatuji, tak jsi chytal jedno mínusko za druhým a dokonce tu řádil i tvůj phantom. To asi proto že tvoje názory byly naprosto v pořádku a neměl jsi tendence být za úplného vola...
            • Musím tě vyvést z omylu. Já nebrečím, jen se směju. Ale klidně si to namlouvej, fando tvrďáckého DS. Já tě mám víš kde. Škoda, že ti to pořád nedochází. *15*
      • Femto
        srovnávat vývoj hudby a her může snad jenom Del0 :)
        • Nepochopit jednoduchou paralelu může snad jenom Femto.
          • Femto
            až na to že ta paralela je úplně mimo, stejně asi jako tvoje myšlení Dele0...
            • Femto
              Dele :) Když tu vytahuješ digitální kytary, znáš nějakou skupinu, která na ně hraje .) Nejsem expert na digitální kytary, tak bych se chtěl dozvědět, jestli třeba Eddie Vedder z mých oblíbených Pearl Jam hraje na digitálku, když to dáváš do příměru s vývojem HW .) Díky za info...

              "Ok, takže nic, žádný argument, proč má Doom zastaralou hratelnost a Call of Duty ne"

              Mohl bys mi citovat, kde se bavím o zastaralosti Dooma či herní nezastaralosti u Call of Duty. Ty si asi v té hlavičce něco vymýšlíš, jelikož já se chtěl bavit pouze o tvém mizerném příměru...
            • Ok, takže nic, žádný argument, proč má Doom zastaralou hratelnost a Call of Duty ne. Mno nepřekvapils. I když... ty vlastně argumenty proti mě nepotřebuješ, to se ví. Ty seš troll nad věcí. *15*
            • Btw, opět mě dostává tvoje diskuzní zapálenost pod hrou, které bys dal podle tvých slov 6/10 a které tě asi ani moc nezajímá. Mám takový dojem, že se znašíš ukájet tzv. osobním trollingem, tzn., když něco (cokoliv) napíšu, tak se hned vyloupneš a snažíš se mě nějak napadnout a ono to nejde a nejde. Typický jev u jedinců s komplexem méněcennosti, co si snaží zvednout mrzké ego na někom, na koho bohužel nemají. Škoda, že tu není ignore list, byl bys na prvním místě. *15*
            • Femto
              ty jsi vážně smutná existence. Mě Call of Duty zajímá asi jako nový Doom. Call of Duty je naprosto irelevantní v diskuzi o naprosto směšné paralele, kde přirovnáš hry k hudbě a klidně si vytahuj nějaké osmistrunné kytary. Hlavně aby sis ty svoje nesmysly obhájil ještě větším nesmyslem .)
            • Mimochodem, pořád čekám na rozdíl v hratelnosti mezi Doomem a Call of Duty. V čem je Doomovská zastaralá. Nějak se vyhýbáš otázce, Femtíku. To, že byl HW v 80/90 letech omezen vím taky, nezajímá mě to a vůbec to není důležité. Jen chci odpověď na to, co sem se ptal. Doufám, že na tak jednoduchou otázku dokážeš odpovědět, jinak bych to musel brát jako trolling. Přece jen, Call of Duty není HW omezen tak, jako Doom, tak šup, můžeš začít jít k věci. Obecné plky už neberu. *15*
            • Ach Femtíku, krásně si se zamotal do svého pokusu o argument.

              "Že by hudba v 80/90 letech nebyla ničím omezovaná?"
              Nemysl č. 1. Samozřejmě byla omezovaná, hlavně elektrická hudba. Dále nebyly nástroje třeba typu 8-9 strunné kytary, elektrické housle, digitální kytary atd.

              Nemysl č. 2. Hratelnost je:
              a) dost subjektivní
              b) není ovlivněna hw

              Jinak by nebyly jedny z nejlepších her na slabém hardware (např. hry na Nintendu.). Pokračuj, tentokrát mám pořádný kýbl. *15*
            • Femto
              Ach Dele :) Že by hudba v 80/90 letech nebyla ničím omezovaná? Že by hry v 80/90 letech byly silně omezované limitaci HW?
            • Hmm, napsat blábol a pak hned osobní útok. Že by trolling? *15*

              Hmm. To, jestli je nebo není mimo, si sice můžeš myslet, bohužel si zatím si nepředvedl jediný kloudný argument, proč (u tebe nic překvapivého). Jen nějaký obecný plk o vývoji her vs hudby. Ale dám ti šanci. Můžeš se předvést. Vysvětli mi, proč u Dooma (na rozdíl od hudby) můžu říct, že má starou hratelnost. V čem je zastaralá oproti třeba Call of Duty. Jen moment, dojdu si pro popcorn. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit