Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Výborná videorecenze! To, že si DOOMa koupim, v tom mám jasno tak jako tak (až budu mít čas to hrát), ale po tomhle videu mám zas nutkání běžet do obchodu a vyhlásit peklu válku!
    • Ta hra je PEKELNĚ repetitivní. Vběhneš do arény, vyběhne 12 démonů, ty zmasakruješ a posuneš se do jiné arény

      http://www.metacritic.com/game/pc/doom/user-reviews?dist=negative

      "the game is painfully repetitive. you'd be doing the same things over and over again more than you asked for too much too early."

      "This is just a mindless, overly-fast-paced "dude bro" style shooter. If running around and breezing through enemies is your thing, you'll love this garbage."

      "Truly an insult to original DOOM. Ultimate casual fps where enemies instantly heal you if you get too low hp, quick ammo drops if you are too low on ammo. This game is nothing what made the franchise good. People in Metacritic are defending mindless generic shooter that we have seen countless times before."
      • OneLineMan
        Zapomínáš, že tihle "chytří" "důvěryhodní" "vzdělaní" "odborníci" mají stejný názor jako ty, člověk, kterému z čichání vlastních prdů změkl mozek, což jim automatický ubírá na jakékoliv váze.
      • Skutečně si jako backup použil 3 vybrané komenty CIZÍCH LIDÍ někde z Metacriticu, kde jsou jich stovky? To si děláš p*del. Ty nejsi moc sofistikovaný troll viď? *15*
        • OneLineMan
          No tak, smát se mentálně postíženým se přece nemá.
      • kubi-wan
        Řiká kdo?
      • Jo, rozhodně je repetitivní. Ale po tolika jiných střílečkách, kde se člověk musel často krčit a opatrně likvidovat nepřátele ze zálohy, je tohle svěží vítr a pro mě doslova dar z nebes.

        Už dlouho jsem nehrál střílečku, kde bych mohl všechno hodit za hlavu, vletět do místnosti a střílet všechno, co se hýbe, dokud nepadnou všichni nepřátelé nebo já. *1*

        Jinak recenze skvělá.
      • Jj měli tam dát nějaký puzzlíky a morální volby a možná to mělo být open world. A nejvíc tomu chybí ustrašenej Doom marine s baterkou v tmavé chodbě. ...

        Jsem z nového Dooma šťastný. Souboje mě baví i po 40ti hodinách strávených v single playeru a až se vrátím z dovolený dám si nášup na nejvyšší obtížnost.
  • Tilwaen
    Famózní *4*
  • to se myslim v klidecku vejde pod fair use
    • oVer9000
      V USA ano, v ČR máme Bernskou úmluvu, takže žádnej fair use. :) Ale pokud nikdo nic nenahlásí tak je to cajk. :)
      • Ale nerozhoduje, odkud ten copyright claim jde? Spíš než místo, kde video vzniklo? Ptám se, pže sám nevím... Jinak ale dneska už ti YT často hodí claim, který jen potvrdíš a před videem ti pak můžou běžet reklamy. Takže tohle bude určitě v pohodě.
    • ehh to mela byt reakce na ty filmova prava ukazky
  • Klicovy prepinani zbrani na PC je hadam 1—0, tudiz presne vis kam prehazujes arzenalovou vyhybku. Jenze ja nemam dostatecne vypeceny PC HW (i7–2630QM/555MGT).

    Otazka tedy zni—Da se DOOM vubec hrat na konzoli? Nebo s ovladacem cesta do pekla nevede?

    PS—Napr. beta Destiny byla ovladaci sita na miru. Tam se ale prepinali zbrane tri.

    PPS—Dik za videorecenzi (;
    • Dohrál jsem Doom na xbone na obtížnost Ultra-Violence a nevěřil jsem, že se dá střílečka takhle příjemně ovládat na gamepadu. Za mě osobně určitě ano, pokud nemáš herní sestavu jako já, ale konzoli, jdi do toho. :)
  • toto není recenze, ale reklama, tlačenka na Dooma 4 :-) Jo, udělané to je pekně, jde vidět, že si s tím vyhrál, ale nebylo toho Dooma už moc? Textová recenze, video recenze, gamesplay, fight club, video ohlédnutí za sérií + desítky tlačenkových článků už před vydáním? A je jasné, proč dělají fight cluby a ne takovéto video recenze. Zkuste si stříhat video, je to spousta práce, zatímco FC stačí spustit kameru a pustit do étere (internetu).
    • Představ si, že doom je opravdu tak významná událost, jaká se z ní tady "dělá", co si jí takhle místo věčného kafrání konečně zahrát?
    • Pomalu ale jistě začíná letní okurková sezóna a je třeba jí nějak zmírnit. Doom 4 je ale kvalitní hra a rád se o ní dozvím nové informace, takže mi to vůbec nevadí :)
    • Veskoslav
      Tebe někde nepraštil do hlavy jednou. Tebe někdo do ní praštil tak stokrát.
      • Veskoslave, zase urážíš jiné účastníky diskuze? Argumenty nemáš?
        • Veskoslav
          Na tebe? Proboha, ty jsi tady ten, co chodí na mouchy s bazukou.
          • Z 0 na -18 během sekundy... *15* někdo tady má hodně ubohý život
        • kostejnesmrtelny
          Na některý typy je argumentů škoda *5*
  • Mart9
    Líbí se mi, jak asi 3x člověk, co jinak na games nechodí, vůbec nepochopí tu narážku :)
  • MARTASLJ19
    Konečne videorecenzia, pretože to to slabučké Games TV skrátka nenahradí. Chcelo by to už stáli návrat k videorecenziám.
  • Diky moc Lukasi, parada!
  • Paráda, videorecenze je přesně tak kvalitní, jak si je od Lukáše pamatuju, dvouhlavňovka je taky moje nejoblíbenější zbraň, hlavně po splnění finální challenge, ale obtížnost mi stačila hurt me plenty, vyšší časem asi taky vyzkouším, ale tahle mi přišla tak akorát. Btw mi to připomnělo, že mi chybí army of darkness na blu ray do sbírky, napravím, i když osobně mám nejradši druhý díl, který už mám, v tom jsou i scény, z kterých mě i přes značné stáří filmu dodneška mrazí v zádech, kdežto u třetího dílu se chechtám od začátku do konce
  • archie777
    Grygar nemá konkurenci. Jak ve videu, tak na papíře. Má dar, který nemá moc pisálků od her - rozpoznatelný styl.
    • Neni daru bez cesty vstric daru. A ta cesta je to klicovy. Ze se na ni Lukas poctive vydal a nezastavuje se je evidentni a cenny. Bez prace a zadarmo je totiz jenom lenivost a hloupost.
    • Dar říci mnoho a vlastně nic? *15*
      Dar je říci hodně málo slovy a ještě mít takový přehled, že se to zakládá na faktech a ne na dojmech, pojmech :)

      Nepíšeš vymyšlenou poezii ale recenzi.
      Za video recenze jsem rád ale když to nebude dělat pouze jeden člověk, tak to bude lepší. Navíc jeden člověk který si z toho dělá holubník.
      • Co to meles?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit