Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo hraní fotbalu na konzoli nebo PC si ho raději běžte zahrát ven na hřiště, špekouni leniví. *1*
    • Komplexnost moderneho futbalu ide vychutnat len sprostredkovane: ci uz atletika (hadzanie sa o zem), alebo umenie (gestikulacie, tetovania, kilogramy gelu na hlave), pripadne strategia (danove uniky).
    • To už sem zkoušel a pokaždý mě z Anfieldu vyhodili, hold za Liverpool si zahraju jen na PC.
  • By mě zajímalo, kdo má pořád náladu si kupovat každý rok novější verzi.
  • Mart9
    Největší vylepšení je, že se furt nebudu muset v menu dívat na Messiho.
    • Kéž by došlo k něčemu podobnému tady na Games a člověk by se nemusel dívat na tvoje ehm, ehm komentáře.
    • Fotbal je tak akorat prehlidka skvelych hereckych vykonu a teplousu honicich se po hristi s myslenkami na to, jak to uhrat na pelnaltu nebo minilmalne na zlutou pro soupere.

      Hrajte hokej, ten ma aspon jeste nejakou uroven a neni plnej buzicku jako fotbal.
      • tady ty příspěvky od macho heterosexualních internetových existencí je sranda číst. Nesere tě, že ti gayové mají více ženskejch než ty?
    • Nemáš ho rád kvůli vzhledu, repetetivnosti anebo protože je konkurent tvého oblíbence Ronalda?
      • Mně nevadí, ale koukat posledních asi 15 dílů na obalu na toho samýho hráče by mě štvalo ať už je to kdokoliv.
      • Mart9
        Kvůli Barceloně, repetitivnosti a tomu jeho idealizování, jaký je slušňáček.
      • kvůli všem bodům a ještě proto, že je to neupřimný, vyhypovaný, nadopovaný skřet. Prostě Ronaldova upřímnost je docela změna oproti frázím, které fotbalisti používají.
        • to je fakt, sladoucky Ronaldo me uprimne s..re
          • jo, ze vypada skvele a pecuje je o sebe, je pro průmeraky proste nepřekousnutelné.
            • Presne tak, ufnukany metrosexual je pro me neprekousnutelny.
            • když je ti fotbal úplně uprdele, tak proč lezeš pod fotbalový článek šířit mindráky? Běž si psát své macho příspěvky pod článek o rugby...
            • Ne. Příště se ale třeba trefíš. Pochop, mě je fotbal úplně u pdrele (upraveno redakcí), takhle ho vidíme my, nepostižení fotbalem. To, že je výbornej fotbalista vím i já, o to víc nechápu proč se všude válí jak retrad (upraveno redakcí) a neustálé brečí, když na něj někdo sáhne. To, že je víc ženské než chlapa, mě vadí, není to nic komplexech. Co potom takovej hráč rugby, když máte Ronalda za boha? Vždyť to je úplně jinej level sportu, tam by si taková dilyna (upraveno redakcí) ani neškrtla.
            • typické kecy zamindrakovaného průměráka *15* Ronaldo dává fotbalu úplně vše, jeho přístup je obdivuhodný, a že chce vypadat dobře, když ho sleduje celý svět... naprosto pochopitelné. Tím gayem jsi si jenom hodil poslední hřebíček do své zakomplexovanosti. Chudáku...
            • Hlavně je to usimulovanej uplákanek. A to, že je nalízanej narcista? To ho za to mám jako obdivovat? Že tráví víc času před zrcadlem než na trávníku? Ne gay nejsem.
    • Jack1947
      Zas tak škaredej snad není ne ? *8*
    • přesně tak, nebude tam Kdesi, takže pro mě nejlepší Fifa za dlouho dobu...
  • Inquisitor
    Ale jo, ty hráči jsou jako živí.
    • oni jsou ziví
      • Inquisitor
        Ne to je už ten nový engine :)
        • vzdyt vidiš že maji na sobe ty dratky na motion cap, treba od 0:20-0:28 jsou jasne živí, pak na konci ta trapna grafika to už je hra
  • Jack1947
    Bude se tam umírat taky za rohem ? *1* *2*

    Refresh se vám celkem jebe respkt.Se vám jebe Games :>!
    • to byl out... hra: ne nebyl.. to byl out.. ne nebyl.. :)
      • Jack1947
        Penalizace smrt hráče v přímém přenosu *1* *15* Nebo aspo zmrzačení a vyřazení ze hry do konce celého zápasu.
  • Bomba, kupuju každý rok a nikdy jsem nelitoval. Pokaždé nahraju zhruba 500 hodin. A změna enginu tomu jen prospěje.
    • to hej. pribudne asi tak milion bugov ako pri prechode na ignite
      • Frostbite je nejvyladěnější engine na PC co dnes existuje, DICE už to má za tu dobu existence vyladěný...Toho bych se fakt nebál...
  • No ked to bude rovnaky sh*t ako Fifa 16 tak si to mozu nechat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit