Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bany
    Zdravím bude Fifa dal vycházet na ps3 konzole?
  • zombytrooper
    PS3 *14*
    Paráda psal jsem již do novinek, necekal jsem ze jeste nove hry budou na ps3 a helemese. urco se tesim a jsem zvedavej jaka bude grafika. posledni fifa ma na konzolce pro me super grafiku ale i kdyby byla stejna, zas tolik to nevadi. obavam se ze je to jen vlastovka ps3 novinky jiz nebudou. sice si to muzu zahrat na pc ale radsi se zasiju do kresla pustim telku a pokoruji sediciho vedle me:)
  • Parta děcek se tady hádá kvůli Messimu a Ronaldovi. Jste fakt směšní. Hlavně ten týpek AaA, co Messiho nazve nadopovaným skřetem bude druhým vyčítat komplexy z Ronalda *1*
  • Asi se to primo nabizelo. Engine nepatri Dice, ale EA, ktera jeho vyvoj plati. A EA z toho bude zdimat co muze (BF, Mirrors Edge, Fifa, NFS, prichazejici Mass Effect, Plants vs. Zombies), pac nemusi odvadet provize, jako pri licencovani jinych (UE, cryengine, Unity...).
    • btw:
      Doell thinks Frostbite's editor scripting solution is a good example of how developers can build scripting extensions for quickly creating custom tools for each project and easily share new tools between teams, so expect to see lots of examples of how EA developers took the tools and made them their own.
      http://www.gdconf.com/news/dragon_age_inquisition_scripti.html

      Zrejme to uz bylo driv, ze na tom pojede co muze. Nevyhodu to bude mit v tom, ze ty hry budou mit nektere stejne porodni bolesti.
  • Rompex
    Proč všichní vidi za Frostbite enginem jen battlefield ( battlefront ) a vymejšlej pí****** o vybuchování stadionů a střílení protihráčů ? bože bože...
  • TheGGG
    snad už konečně podchytí fyziku puku... v minulých dílech to do toho koše lítalo teda srašně...
    • Dneska slabší, zkus to zítra
  • Docela by mě zajímal duševní stav zaměstnanců EA. Protože to, co EA předvádí je nehorázná drzost. Rozhodování zápasu, kdy se protihráč odpojí (nebo to vypne natvrdo, nevím - není to pravidlem, taky se mi stává, že vyhraju), když vyhrávám a napíše mi to, že spadly servery a dá mi to DNF a prohru je do nebe volající (což třeba při FUT DRAFTU, kde soupeř prhrává a to bugne v 1. kole a vy tak přijdete o 15k coinů, naštve) . Když jsem se na fóru několikrát ptal, konkrétní odpovědi se mi nedostalo a když jsem se ptal znova a napsal jsem, že tam nemůžou pracovat normální lidi, když od vydání je ten problém nevyřešen a stěžuje si na něj moře lidí, dostal jsem ban, že prý nemám konstruktivní kritiku :D
    • Proto hrávám online jen s lidma, který znám. S anonymníma je to fakt peklo - když protihráč prohrává, tak se cca v polovině případů před koncem odpojí.
  • Psychotic
    Šestnáctka byla pro mě v podstatě perfektní, takže jen čekám, co letos podělají.
    • C4
  • Aha. Takže by teoreticky mohla vzniknout modifikace, že se budou hráči mezi sebou střílet, případně by mohl hráč vyhodit stadion do povětří.
    • Vidlec
      Nějaká Euro 2016 Paris edice
    • Přesně tak, pak už jim nebude nic bránit v realistickym zpracování nižších soutěží v Argentině.
    • islam edition *1*
  • Tak po tom co EA předvádí by to měli dát těm kdo naletěl a koupil FIFA 16 zadarmo nebo ještě zaplatit.
    • Souhlas fifa16 byla první a poslední originalka nebo možná kdyby cenu snížili tak hmm o 40E tak bych si ji poridil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit