Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    vypadá to topově... změna prostředí výtaná, stejně jako nový bojový systém... sony jede...
  • Magister_Peditum
    Sice mi to hodně připomínalo The Last of Us, tím vztahem drsný chlap a malé dítě, ale líbí se mi ta změna prostředí. Severská mytologie má spoustu es v rukávu.
    • Luckiller
      no starý chlap s děckem, tenhle koncept proslavi Japonské manga "Lone Wolf and Cub" už ze sedmdesátých, nekritizuji, jen že je to starší vypravěčský motiv
  • Morraw
    Jediná série, kterou konzolistům dodneš závidím. Byť jsem se o ni otřel na PSP.
    Nepochybuju o tom, že audiovizuálně to bude bomba a severská tématika představuje spoustu materiálu. Ale ta nová kamera mi tam moc nesedí.
    • Kozy
      Fakt? Já teda hrál jenom tu remastrovanou trojku a přišlo mi to příšerný. Docela se divim jak moc je to oblíbený.
      • No mě totiž přijde, že trojka je nejslabší díl. Lidi sice ohromila grafikou. Ale popularitu vybudovala jednička a dvojka. Ty mi přišly mnohem víc epic. Protože třeba celá jednička byla o tom, že jsi se snažil sejmou jednoho boha. Takže na konci jsi měl pocit, že jsi fakt udělal něco velkého. Ve dvojce to bylo tuším podobné. Ale ve trojce jsi už bohy řezal jak na běžícím páse (a navíc konec byl docela uspěchaný) a tím to strašně ztratilo šťávu.
      • Ja zacal hezky od jednicky a grafika negrafika jsem dohral vsechny dily v podstate jednim dechem. Dlouho jsem pak hledal nejakou hru ve stylo GoW ktera by me dokazala bavit stejne ale bohuzel jsem doted zadnou nenasel.
        • Co takovéhle Dante's Inferno?
        • Darksiders 2 je dobrá alternativa i když to nejsou úplně stejné hry. Každá na to jde jinak. Já právě vždy tuhle sérii záviděl konzolistům fest. Asi jako závidím díly MGS, které nejsou na PC, ale když jsem si pak jedničku a dvojku osahal na na vlastní kůži už jsem z toho nebyl tak odvařený, ale nepopírám kvality té hry, jen soubojový systém bych uvítal krapet košatější na způsob posledního devil may cry či prince of persia warior within.
    • XorxoxTalarius
      God of War jedna je i na PC, sice tam bezi pres emulator ale je to dobre hratelne.
      • Ps4 je preci slaba,to nemuze mit takovou grafiku.Ma jen 1,8tfJinak zadnej GoW na pc neni,ani nebude.
        • XorxoxTalarius
          Podivej se do piratske zatoky ;)
        • To je pravda, ale nauc sa citat, pisal o emulatore
  • to vypadá na nějaký prolog ze hry. Je fajn, že se zbavili konečně té fixovací kamery. Grafika super, to je určitě pouštěné na nové konzoli :)
  • Hmmm... Proč se furt každej bojí noév IP? Proč se na všechno musí lepit známá značka? Vypadá to hezky, ale GoW to prostě není, stejně jako F3 a F4 není Fallout.
  • Musím říct, že po grafické stránce pěkné, ale dost zaměnitelné třeba s následujícím Horizonem. Možná využívají stejný engine, protože ta vegetace byla dost podobná. Samotný gameplay a soubojový systém mě ale zklamal. Uvidíme, jak budou vypadat další ukázky a hlavně platforming. Jinak v tom vidím Hellblade, jehož poslední gameplay ukázka mě ale zaujala mnohem víc...
    • Navíc mám takové tušení, že nakonec se bude hrát za toho prcka a ne Krata.
      • taky si myslím a docela bych to uvítal. Combat bych vůbec neřešil, až tam budou komba, tak to zase bude výborná hack and slash, ti hoši to umí, o to bych se nebál.
  • Co to sakra udelali s nejlepsi hrou na PS? Proc?
    • Myslím že s ní neudělali vůbec nic. Když si večer doma znvoa pustíš, zjistíš že je úplně stejná jako byla loni, jako byla předloni.
      Tenhle dotaz je stejnej úlet jako když někdo tvrdí že Bethesda zničila Fallout. Přitom když jsem ho stáhnul z GoGu a po letech hrál znovu, byl úplně stejnej jako v době vydání. Nic zničeno nebylo.
      Lidi prostě rádi přehánější a dramatizují :-D
      • really? and age is not a number! its clearly a word...

        ...kazdemu je jasne ze hovori o ip a aj ked sa mi novy GOW paci vela fanusikom ta zmena nesadne...
    • tak rozhodně je spousta lepší her na PS a jinak k tvému dotazu: Vylepšili ji...
      • Napr? Protoze ja o zadne lepsi hre na PS nevim a moc rad bych vedel....
        • Ni no kuni, Journey a x dalších
          • No na Kuni me asi neutahnes ale Journey je opravdu super zalezitost. Porad pro me ale GoW vede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit