Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle mě je aspoň tedy trochu sympatický. Mně ten plešoun byl vždycky kurevsky nesympatický a měl jsem problém za něho hrát...
  • Nebudu mít klid, dokud se Kratos nepostaví Létajícímu špagetovému monstru.
    • Morraw
      Nebo pantheonu od Lovecrafta :)
  • Doufám, že tam někde urve Lokimu pytel. Vůbec se těším jak se vypořádaj s celou plejádou nordickejch božstev.
  • vypada jak ti 20ti lety kluci co dneska pobihaj po svete a holou hlavou a vousy jak krakonos a potetovanym kde cim...sorry ale je to des. Ale taka aspon si clovek muze bejt jistej kdo je cilovka:)
    • buď rád že to neni nagelovanej puberťák
    • lumbersexuál
  • Daniell605
    s čímž souvisí i výkon Christophera Judgea, známého díky roli Teal'c ze Stargate, který jako hlas Krata předvádí skvělý výkon.

    Nenamluvil Krata nahodou T.C. Carson ?
    • aby se dosáhlo pocitu zestárnutí, teda z mého pohledu, tak mu byl změněn dabér
  • MickeyMutant
    I Ježíšek zestárl, narostly mu vousy a stává se z něj děda Mráz.
  • Jack1947
    Navíc odešel do Evropy hmm... bude to mít ještě něco společné krom hlavního hrdiny s Gow? *7*
    • Jack1947
      Nebrečelů bych tolik,, vyvíte jak jsem to myslel *3*

      Ano, zemák jsem měl celkem nerad už celkem i proto že mám problém se světovými stranami ( západ vím kde je ale co ty ostatní) *12*
      • Inquisitor
        Tak když víš kde je západ, tak zbytek už je sranda ne? :)
        • Jack1947
          Pro mně ne, bez kompasu ani ránu a s ním to taky není stoprocentní *3*
    • Magister_Peditum
      Předpokládám, že ti zemák moc nešel. Nebo jste ho na škole ještě neměli. *15*
    • Vymažte ho!
    • Já myslel, že řceko je v Evropě taky :-)
  • Magister_Peditum
    To není úplně nejlepší přístup. Nejprve říct, že se nový díl bude odehrávat ve Skandinávii a teprve pak vymýšlet, jak že se tam Kratos vlastně dostal. Ale souhlasím, že téma nabízí velké množství možností. Je by mě zajímalo, jak můžou existovat ve světě GoW ještě další panteony vedle řeckého. Nebo všechny ty pohromy se týkaly jen Řecka a zbytek světa byl v cajku?

    Jsem zvědav, jestli se někdy Kratos postaví i Bohu. Proseká se armádou andělů a svatých, a na závěr proti němu půjde Otec, Ježíš a Duch svatý najednou.
    • Proč by neexistovali? Jak byl kdysi seriál Xena princezna bojovnice, tak poté co Xena vyvraždila řecké bohy, tak šla zabíjet římské a myslím že tam byli i ti severní. Už si to moc nepamatuju.
    • Hnisavec
      je to možné lebo God of War je taký reálny ako AAA PC exkluzivity...je to len báj takže si tam môžu tvorcovia vymysliet čo chcú
      • Magister_Peditum
        Tak samozřejmě, že si můžou vymýšlet, jak chtějí, ale zatím ta série měla nějakou alespoň minimální vnitřní logiku.

        PS: Konzole vs. PC, pls no. *6*
        • Roma victor!
    • Vogon
      Někde řekli, že ve světě GoW jsou všichni bohové skuteční, takže Kratos by klidně mohl být Ježíš. A pokud jsem správně pochopil, tak Kratos se do Skandinávie dostal tak, že už v Řecku neměl koho zabíjet, tak začal cestovat. A vývojáři potvrdili, že se jedná o sequela je to ten stejný Kratos.

      Myslím, že jsem to vytáhl odsud(Nebo z některého z jiných streamu): https://youtu.be/p2pQdz981Uc?t=8m10s
    • No nekde jsem cetl ze ma jit o reboot serie. A v takovem pripade by problem s nedostatkem bohu nebyl.
      • Magister_Peditum
        Jako, že už nebude Sparťan ale Viking?
  • Vyvojari se nechali slyset, ze hra vyjde drive nez si ted nekdo muze myslet.Dalsi spekulace pak rikaji, ze to ma vyjit zaroven s novym modelem PS4 a ten by se pry mel dostat na trh nekdy behem jara 2017.
  • no jako kratos je puvodne cernoch, kterej ma na sobe popel jeho zabity rodiny... tady v tom videu nema jedinej cernosskej rys
    • WTF :D KRatos není černoch ted nedávno jsem hrál znova celou serii a nevšiml jsem si že by byl černoch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit