Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    5 odkladov a zatiaľ akurát tragická jazda na koni, obskurné podivné súboje a nuda ako v Brne...akurát ten les je pekný....kým to vyjde bude už i Elder Scrolls 6 a nakope Vávrovi namyslenú pr*el a to na Kingdome maká viac ludí ako bol základný tým Skyrimu
    • +1
    • Řekl bych, že ukázali víc, než Last Guardian. *15*
      • přestaň krást nicky trotle...
        • Hodně slabý pokus. Tady někomu praskla žilka z tvrdé pravdy. *15*
  • BangMeInBangladesh
    Koník s týpkem v červený pláštěnce ready to take off.
  • Animace jsou hodně špatné - bohužel to může jinak potenciálně dobré hře hodně uškodit.
    • Teďka jsem to chtěl napsat. Ten kůň a pohyby postav jsou hodně prkenný. Ten pobyh kamery při chůzi taky nic moc. Ale snad to ještě změní. Já tý hře hrozně fandím. *3*
    • Vogon
      Hra ještě není ani z daleka dokončená, jakmile přidají pořádné zvukové efekty, nebo nějaké freeze frame bude z boje hned lepší pocit, ale na to mají ještě času dost.
      • Jasne .. jen to uz melo 3x vyjit ... a zcela urcite se to zcela zazracne zmeni do pristiho terminu vydani ... nebos pis dalsiho odkladu pripadne zruseni.

        Normalni stav hry rok pred vydanim je takovej, ze je kompletni, kompletne funkcni,a ladi se defakto drobnosti, bugy v questech, nejaky to zasekavani se na mape, samo vykon ... tohle je stav hry v alfa verzi => tak 3-5 let pred vydanim.
  • C-BEAM
    hrozně se mi líbí jako textury na sebe navazují, přechody mezi texturami a materiály (a fakt že se vše neleskne jako psí *****), všudypřítomné nerovnosti povrchů, zaoblené hrany, světlo a světelné efekty - žádné přehnané lens flare efekty přes celou obrazovku , vše je pěkně vyladěné a k tomu řada dalších detailů ... možná bych jen trochu ubral na ambientním světle, místy vypadá osvětlení příliš plocho. Pokud budou dobré questy tak to bude skvělé ale také chápu, že bez něčeho nadpozemského v pozadí to může být pro řadu lidí problém.
  • Morraw
    Mám pocit, že tady vzniká další český klenot, stejně jako byla Mafie.
  • kkING
    kouka se na to pekne i ty kritizovane animace nejsou vubec spatne. quest s klasterem o kterem je zminka ve videu vypada vic nez zajimave. cim vic toho clovek vidi a slysi, tak je jasne, ze u "vavru" se kuti podobne dobra hra jako byla mafia
  • Robotron3
    O Kingdom Come se snažim až tak moc nevědět, protože rád hraju spíš hotová díla a nechám se překvapit, ale teď když jsem nevydržel a podíval se na ten rozhovor, tak musim říct, že se sakra těšim. Doufám, že se po Kingdom Come začnou i víc vytvářet hry z reálných historických událostí, a že tohle je taková předzvěst dalších historických her. A nejen z Čech samozřejmě. I když strašně rád bych se prošel třeba po Praze v 14 století, atd. :)
    • doufejme že to bude úspěch. Pokud jo, tak alespoň dodělají původně zamýšlenou trilogii, pokud ne, tak už další díly nebudou. Jakmile budou mít engine a zkušenosti, tak půjde další vývoj líp.
      KC je jedna z mála her, na které se těším - pak ještě Numera a D:OS II
      • solomon.short
        DOS uz je 6.22
        • Dos 8.0 je poslední verze dos a je integrovanej ve windows, 6.22 je poslední samostatnej DOS ale realně je poslední verze 8.0, takže pokud chceš sázed nerdský džouky, nauč se reálie a pak se tepv zapíšeš do análů games diskuse
  • Hra jako taková mě nezajímá ani vůbec celý ten to projekt, protože opravdu nehodlám investovat čas a peníze do věci co je podporován z peněz jednoho největších mafiánů v ČR. Musím však uznat, že je to nejhezčí hra pro grafické stránce co jsem za poslední léta viděl, dokonce některé momenty se dají lehce zaměnit i s fotografií opravdu klobouk dolů.
    • Paulcz
      Tohle taky moc neberu. Tak buď KS a nebo investor, obojí se mi nejde dohromady. KS beru tak, že chci podpořit vývojáře a hru a ne nějakej investiční projekt, kterej by neexistoval bez přispění dalších lidí. Pohádka o tom jak chtěli ověřit, že je o hru zájem mě nechává chladným.. :) Na hru se těším a budu ji hrát, ale příště si dám bacha. Teda jestli nějaký příště bude :)
      • Robotron3
        To je spíš o tom, že chtějí udělat tu nejlepší hru co můžou a čim víc prostředků k tomu budou mít, tim líp. Jen z KS kampaně by takhle hra asi nevypadala. Ale chápu, že to někomu může vadit.
        • Paulcz
          Měli to říct rovnou. Původní story byla: "Nesehnali jsme investora, jdeme na KS". Na to jsem přispíval a ne na Bakalu.
          • Khanemis
            Ne, původní story byla od samého začátku "Pokud neuspějeme na Kickstarteru, tak nedostaneme od investora žádné další prachy, protože ho to nepřesvědčí, že má ten projekt komerční potenciál..."

            Edit: Co nesehnali před Kickstarterem byl distributor, ne investor.
            • Khanemis
              Ono se to někdy člověku pak už plete:)

              Ale orpavdu to tak bylo od začátku. On Bakala (osobně mám zase pocit, že úplně na začátku říkali, že jednali přesně s jeho manželkou, ne přímo s ním) jim přispěl peníze akorát na tvorbu prvního prototypu, který by poté mohli nabídnout distributorům, ale když nikdo nechtěl tu hru vzít, tak dostali možnost, že Bakala dofinancuje zbytek, pod podmínkou, že uspějí na Kickstarteru. Na začátku KS pak říkali, že všechny peníze z toho by jim měly jít nad rámec peněz slíbených od investora, a tedy jen do vylepšení hry.

              A další EDIT: Ono jinak o tom, jak to bylo, se dobře dočteš na blogu Warhorse, konkrétně doporučuju tenhle příspěvek, o samotném začátku http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_005&lang=cz
              (ponechám stranou, že tam zmiňuje snahu vyhnout se mafiánům, ale nakonec dostane nabídku od uhlaboranů). V těhle příspěvcích přímo slovo Bakala pravda nikdy nepadlo, protože mám dojemm, že nechtěl být přímo jmenovaný v oficiálních zdroích, ale Dan Vávra se tím nijak netajil ve všech rozhovorech a tak:)
            • Paulcz
              V tom případě to beru zpátky. Co si pamatuju objížděli vydavatele v USA a ze začátku tam Bakala nefiguroval.
    • Mart9
      Tak doufám, že ji ani nebudeš stahovat.
      • Můžeš mi to věřit či nevěřit ale od dob co chodím do práce jsem si nestáhnul hru... Mimochodem nepřekvapují mě negativní reakce, protože český národ je tak zprzněn tím to chováním, že to většině přijde v pořádku a nikoli nemorální si vzít od někoho propraný peníze.
        • Je vidět, že do toho vidíš. Nechceš pomoc s praním peněz mě? Taky mam teď něco rozjetýho.. Dík.
        • Mart9
          Věřím ti to, mám to stejně.
        • BangMeInBangladesh
          Jestli to stáhneš, tak tě už Mart9 nebude mít rád.
  • Tohle je prča, ještě to ani nevyšlo a všichni Skyrimáci už by z toho chtěli mít další Skyrim. Na trhu je tolik šajze katze moderních her, proč nemůžete nechat alespoň jednu fanouškům, kteří přispěli na její vývoj. Právo pindat mají právě jen backeři, vy ostatní si můžete koupit další Dragon Age kde se koně zhotňují ze vzduchu, běhat si za šipečkou jako degéni, ale probůh, nechte alespoň KC komunita, která o něj stojí.

    Nechápu tuhle mentalitu, i když jsme jen na herním serveru, ok.
    • Bez těch tvých fanoušků Skyrimu by se ta hra ani nezaplatila. Nebo myslíš, že to dotovalo tvrdé "ultras" jádro společenstva pro historičnost a realitu?
      • jak hluboko může herní scéna ještě klesnout? Skoro se mi začíná stýskat po garážových vývojářích. Naleštěná grafika, prosťoučkej design a pod tím? Škoda mluvit.
    • rhaegar
      říká ti něco svoboda projevu?
      • tak cenzor je dnes přehnaně aktivní, takže asi nic nenapíšu. Tak se mějte hezky, papa :). Tolik k té svobodě projevu.
        • Magister_Peditum
          Svoboda projevu ale neznamená, že můžeš každému nadávat podle libosti. *4*
          • Test
          • v pohodě, počkám, až bude na večerníčku, pak to třeba půjde. Já se sem stejně chodím jen bavit nad hloupostí zdejších expertů :)
      • sloboda prejavu je fajn, ale len pod clankami o Skyrime *1*
  • Do prosince by měli oznámit datum vidání už to ďelají moc dlouho.
    • Dde si vzal pravo vubec zapnout pc a prohlizec, kdyz dokazes napsat "vidání", to mi hlava nebere.
      • Víc mě teda zarazilo "ďelají", to se fakt jen tak nevidí.
        • jasnej trol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit