Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj pařani, tady je můj CZ Let's Play HD z bety Kingdom Come, CZ titulky ve hře: https://youtu.be/29o0IDr5I4I
  • jack
    Možná jsem moc zaujatý v pozitivním slova smyslu, ale bavilo by mne asi jen se ve hře takto procházet. Je to dokonale zpracované. I kdyby ostatní nestálo za moc, je to unikátní v tom smyslu, že takto úžasně nikdo středověké Čechy ve hře nezpracoval...
    • Ronox
      To je bohužel jediná věc, která mě na KC v tomhle stavu baví :/
    • Morraw
      Já bych řek, že to je znak opravdu dobré práce, kdyby tě jen bavilo toulat se krajinou. Myslím, že to jeden z hodně důležitých prvků - explorace. Třeba prostor pro "adveturing" a "exploring" byl ve Skyrimu naprosto úžasný a troufnu si tvrdit, že v rámci moderních her i dodnes nepřekonaný.
    • napodobne, neverim tomu, ze nekdo dospelejsi, 15+, by nechtel okamzite skocit do hry, kdyz se v tom videu prochazi tim klasterem...

      pokud to bude solidni hra s rouzumnym soubojovym systemem, tak to snad ani nemuze neuspet

      ty odklady jsou neprijemny pro nedockavy, ale lepsi to dotahnout nez pak fnukat na rozlitym mlikem
  • Kluci v redakci, v rubrice Vyšlo/vyjde máte napsán červen 2016 u KCD. Radši to zaktualizujte, nebo někomu praskne cevka v mozku, až se dozví, že to letos nebude. *5*
    • Tilwaen
      Ještě Warhorse mají půl měsíce, to stíhají *4*
  • obavam se, ze to bude tak ultra realisticke, ze to nebude moc lidi bavit. Navic mam pocit, ze hraci co o hru stoji si ji jiz koupili pres kampan na kickstartetu nebo primo u Warhorse a tak se moc v obchodech prodavat nebude. Co se o hre zatim vi, jak prezentuji co v ni chteji a jak zatim vypada dava tusit, ze to bude realisticka nudna hra... 5-6 z 10 ... mozna budu tech 30 liber co jsem poslal jeste litovat...
  • Jo a proč se ty boje tak sekají? To je jak pohyby ve staré OF?

    Ty přechody mezi pozicemi meče....To je jak když to laguje.
  • Jak budou simulovány slepice?

    Zásadní otázka pro realistickou hru z venkova. (město tam snad ani nebude co jsem se díval na betu, jen vesnice)
    • MickeyMutant
      Normálně. Ráno vstávat za kuropění, kvokat, běhat po dvorku, hrabat červíky, ob den vajíčko. Večer chodit spát s kohoutem.
  • Nevim kolik lidi zilo v stredovekych vesnicich nebo hradech, ale pochybuju ze jen pet az deset jak to ukazuji ve hre.
    • Khanemis
      Průměrný počet obyvatel vesnice se samozřejmě v Evropě obecně lišil podle oblasti i doby (přeci jen samotný středověk sahá přes několik století), ale zjednodušeně řečeno by se dalo říct, že to bývalo kolem 50 - 100 lidí

      Průměrnou populace města (nepočítáme-li ta hlavní, největší) naproti tomu bývala cca kolem 1000 obyvatel.

      Alespoň co já vím.
  • naprostá konina. 2/10 *15*
    • trollbait detected
    • Pokud to má být hodnocení tvého komentáře, tak souhlasím.
  • To bude průůůser :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit