Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad tam někdo aspoň zařve Alahu Akbar.
    • Johnny
      a sakra koukam že si mě z touto myšlenkou předběhl... xD
    • walltar
      Smrdutý oposume!
    • Xenofobe!!!!
    • id*ote
  • Jasne je to strasna blbost, dokonce takova ze uz tu sou tri stranky prispevku a kazdej k tomu ma co rict. proste Nintendo ma nejsilnejsi herni znacky na svete a staci malo a stane se z nich celosvetovej fenomen klidne desetkrat po sobe. Prave ta jednoduchost a genialni napad je to co muze dokazat pritahnout miliony lidi, kdyby to bylo slozite a komplexni, mamca Jarka (treba) se na to vykasle, ale takhle, lovi o sto sest..
    Dalsi vec je ta, malokdo si asi vsimnul, ze pokemon go strcil cely nastup radoby virtualni reality do kapsy a misto clanku o tom jak nekdo sedi doma s priblblou helmou na hlave se pise o pokemonech.
  • Skoro tak otravné jako Zaklínač 3. Ale jenom skoro.
  • tak snad nebudou mit boule.. az se srazi.. :(
  • Jestli někdo neumí anglicky a rád by si přečetl o více jak tisícovce pokémonů, pěkně česky - je to největší databáze v čr.

    http://www.postavy.cz/svet/pokemon/
    • 1000 postav? zacinam tomu rozumet, duchodci maj telenovely, deti pokemony
      • Je to podobný i kvalitou. Prvních 151 bylo poměrně originálních, ale už s další stovkou většina nových jen kopírovala ty původní.
        • Zrzzek
          Takže se mám podívat na prvních 151 dílů Ulice? *1*
          • Kacířství *9*
  • Tak konečně blbečkové poznají svůj skutečný potenciál už mají pokemoni teď jim ještě nainstalovat čip pod kůži aby o nich jejich rodiče neměli starost *2* *15*
    • Asharak
      Jak chceš virtuálním objektům nainstalovat pod kůži čip? A ještě k vůli jejich rodičům. Jo aha...
  • Hrál jsem od bety Ingress a tohle zkouším taky. Je to spíš hříčka. Herních mechanik je pár a jsou primitivní. Grafika je pěkná, příšerky hezky animované. Na dlouhodobé hraní to pro mě není, Ingress má taktickou složku a válku frakcí, tady je hrozně okleštěná. Na občasnou zábavu na procházce nebo když potřebuju někam dojít pěšky - proč ne.
    • Zrzzek
      Tak tady jde hlavně o tu značku...
      • To neposoudím, protože Pokémony jsem nikdy nesledoval. Ale mladší kolegové, co to hrajou, jsou z toho nadšenější, než já, a možná je to tím. Pro mě by to fungovalo stejně, i kdyby to bylo nové IP.
    • davidBray
      ... která strana?
      • Resistance samozřejmě. *4*
        • davidBray
          a to ti nevadí, že hraješ za ty zlé? *2*
  • ...a vsichni ucastnici ziskaji vysetreni psychiatrem uplne zdarma...
    • Asharak
      A kdo že je zaplatí?
      • Jack1947
        Stát? *8* *12*
  • aspoň Japonci prišli na to ako decka vyhnať z domu na ulicu a boli aktivné deti díchať čerstvý vzduch , hehať , plaziť sa a túlať sa sice s mobilom ,ale čo už mu starší sme hľadali sklaky du praku ,alebo kukačky z rolky toaletaku a balón
  • BoB.2
    Všech šest?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit