Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu je mi lito nynejsi teen generace. Neni divu, ze IQ globalne klesa, kdyz odpad jako Pokenom GO je povazovany za "svetovy fenomen" ve hrach. Hloupym lidem ke stesti staci malo, tak proc je nenachytat na pitomost s figurkama a priblblou minihru, abychom z nich mohli tahat prachy? Snad se aspon dokazete rozmnozit, protoze to zacina byt posledni roky stale vetsi otazkou...
  • tuší někdo kde najdu mapu všech pokéstop v okolí?
  • z těch se ti vylíhne pokémon: http://www.go-pokemon.name/master_ball.htm
  • K čemu jsou ty vajíčka?
  • ja tomu taky fandim a hledám pokémony o stošest http://www.go-pokemon.name/
  • Jack1947
    Ještě ho někde mám a sice Tamagotchi byla dětská "hra" (spíše simulátor) ale dávala dětem pocit zodpovědnosti starat se o své byt (jen virtuální) zviřátko, Tudíž byla i ak trochu naučná/poučná Pokémoni jsou jen hra kde chytáte pokémony a nic víc žádná zatím přidaná hodnota tam ale není.
  • 2 Zrzek.....tobě je buď 14 nebo jsi prostě a jednoduše retardovaný....a nebo chodíš do Modrý ústřice :-D...... to není chlapče můj názor. To je názor 70% lidí na téhle planetě. Chtěl bys mít dva tatínky? chtěl bys být celé dětství ve škole šikanovaný? myslím že ne, tak buď rád za tátu s mámou a drž klapačku.

    Táta mámu nikdy nenahradí a může to dítě sebevíc milovat. Je to smutný, ale je to tak. Já proti nim nic nemám, dokud nechtějí nevinejm dětem měnit dětství......s lacinym argumentem, že je to přeci lepší, než aby dítě vyrůstalo v děcáku.

    Asi jsi neměl tu čest mít tuto komunitu za sousedy......nikdy víc! máma ty kriply teplý pořád šila, když se imrvere mlátili milenci mezi sebou....docela se divim tátovi, že vždycky udržel nervy na uzdě a neprokopl jim prdel, když chodili škemrat s rozbitejma hubama fáče.......to jsou zrzku afektovaný ženský uvězněný v mužskym těle :(............. konec pracovní doba končí a já můžu jít do hajzlu od PC. Jupííííííí! *14*
  • davidBray
    a to ti nevadí, že hraješ za ty zlé? *2*
  • Zrzzek
    Diskutér HAL 9000 = společnost *1* *1*
  • Zapomněl jsi na nejslavnějšího pokemona všech dob, co se vyskytl tady v čechách.
    Nebude chybět prasátko PIGY *1*
  • walltar
    Přesně tak... jsou tam ptákomoni, prasomoni a krávomoni... takže bych se divil, kdyby tam nebyli pokéjatka a supermarketech by se neprodávalo balené pokémaso.
  • tak dokud nebudeš chtít s "týpkama" vychovávat děti a nebudeš svou orientaci dávat na veřejnosti demonstrativně najevo, tak je všechno v nejlepším pořádku :) doma si dělejte co chcete - máte štěstí, že nežijete v muslimských zemích ......ale vy ne, vy se zase půjdete do průvodu bít do prsou a vřískat do tlampačů. Víš co, tam je jinej problém, daleko větší. Pár jich žilo v mém okolí - chlast, deprese, pohrdání sebe samým - ne každý to naplno přijme a vyrovná se s tím.....a. to je hlavní důvod proč Vás společnost nikdy nepřijala a nepřijme v rovnocenném měřítku. Vaše psychika Vám nedovolí vést společenensky standardní život.
  • Mart9
    Já měl na prvním stupni ZŠ postupně asi 3 Tamagoči, super hra.
  • Mě tamagoči přišlo deb*ilní i jako dítěti *1*
  • Johnny
    a sakra koukam že si mě z touto myšlenkou předběhl... xD
  • Johnny
    asi tak :)
  • Johnny
    tak hezky na jedno místo, a zprostředka zařvat Allahu akbar!!! a byl by klid
  • Magister_Peditum
    Cloumáka pro slečinku!
  • Magister_Peditum
    To je možný, ale to i tamagoči mohli hrát dospělí... to na tom nic nemění.
  • Mart9
    Já jsem neříkal, že Pokémon je dospělácká hra, já jsem říkal, že Tamagoči je vyloženě dětská.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit