Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednou jsem hledal pokemona a skončil jsem v bo*delu...
    nějakej rusák mě totiž říkal, že když chcu něco vzácnýho chytit, mám si tam zajít...
  • jo, vymyty mozky uz od mladi, to z toho nedela dospelackou hru
  • Mart9
    V bleskovkách proběhla nějaká statistika, že snad 80 % hráčů je 18+. Ti totiž za Pokémony můžou fakt cestovat, 5leté dítě máma za Pokémonem nepustí, pokud už má vůbec mobil.
  • Mart9
    Tak za mě to bylo tak, že jsem měl Tamagoči o několik let dřív než mobil.
  • walltar
    Smrdutý oposume!
  • Magister_Peditum
    Jo, zjevně už pár adeptů bylo, když začali na dálnice umisťovat i taková varování: http://www.visordown.com/sites/default/files/field/image/Don't%20Pokemon%20and%20Drive%20warning.jpg *15*
  • Magister_Peditum
    A Pokemon je co? *15*
  • Niantic se od Google oddělil v říjnu loňského roku.

    To s zefektivňováním Google maps je konspirační teorie kterou nikdo nepotvrdil, a mimochodem, většina Androidů má ve výchozím stavu zaplé Location History kdy se ti v rámci účtu ukládá historie pohybu, plus přesnější GPS zase zasílá informace o lokaci, okolních wifinách zpět do Googlu. Google tedy absolutně nepotřebuje nějaký Ingress pro účely které zmiňuješ a jediný důvod proč byl Niantic založen v rámci Googlu je ten, že chtěli podpořit vlastní zaměstnance kteří měli v úmyslu odejít z Googlu úplně.

    Zájmové body (portály, pokestops) jsou na památkách, klíčových budovách a sochách protože dává smysl, aby to bylo na něčem neobvyklém, byla na tom založena myšlenka hry. V Ingressu pak většinu z nich vytvořili lidi hlavně proto, že každý chtěl hromadu svých portálů, většinu z nich přenesl Niantic do PGO. Proto třeba v Praze najdeš hromadu zbytečných portálů/pokestops jako fasády...
  • moc nechápu proč pak lezeš do diskuze a ještě do ní přispíváš
  • Protože pokémoni jsou táááák dospělácká věc...
  • Xenofobe!!!!
  • Mart9
    Tamagoči je čistě dětská hra přece.
  • Tomhule fandím, letos bude asi hodně velká tahanice při rozdávání Darwinových cen :D a genofond lidstva se aspoň trochu pročistí.
  • Magister_Peditum
    No co? Takové blbosti se jednou za čas objeví. Dřív to bylo Tamagotchi, teď zase Pokemon Go.
  • Na video teď nemám čas, ale duh, samozřejmě, že z toho těží Google! Niantic patří Google a už Ingress (předcházející hra od Niantic) byl prezentovaný jako nástroj, jak zefektivnit Google maps. Konkrétně plánování tras, protože Niantic sbírá data, kudy většina hráčů chodí mezi zájmovými body, a předpokládá, že volí nejlepší trasu - a tu pak nabízí uživatelům Google maps. Taky není náhoda, že zájmové body (portály, pokestops) jsou na památkách, klíčových budovách, sochách...
  • To neposoudím, protože Pokémony jsem nikdy nesledoval. Ale mladší kolegové, co to hrajou, jsou z toho nadšenější, než já, a možná je to tím. Pro mě by to fungovalo stejně, i kdyby to bylo nové IP.
  • Resistance samozřejmě. *4*
  • jendabek
    http://video.aktualne.cz/dvtv/pokemon-go-ruce-si-mne-hlavne-google-vsechna-data-jdou-prave/r~af1f0d6e4cfe11e68d00002590604f2e/
  • Kacířství *9*
  • Zrzzek
    Takže se mám podívat na prvních 151 dílů Ulice? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit