Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem od bety Ingress a tohle zkouším taky. Je to spíš hříčka. Herních mechanik je pár a jsou primitivní. Grafika je pěkná, příšerky hezky animované. Na dlouhodobé hraní to pro mě není, Ingress má taktickou složku a válku frakcí, tady je hrozně okleštěná. Na občasnou zábavu na procházce nebo když potřebuju někam dojít pěšky - proč ne.
  • ...a vsichni ucastnici ziskaji vysetreni psychiatrem uplne zdarma...
  • aspoň Japonci prišli na to ako decka vyhnať z domu na ulicu a boli aktivné deti díchať čerstvý vzduch , hehať , plaziť sa a túlať sa sice s mobilom ,ale čo už mu starší sme hľadali sklaky du praku ,alebo kukačky z rolky toaletaku a balón
  • LARP *1*
  • BoB.2
    Všech šest?
  • Ať si o tom každý myslí a říká co chce, tak nápad a technologie je to skvělá.A potenciál do budoucna velký. Nemusím mít obří fantasii, abych si dokázal představit co vše zajímavého by se s tím dalo udělat i pro lidi, které třeba Pokemon tématika neláká.
    Mě osobně by potěšilo, kdyby se objevilo něco podobného na způsob fantasy nebo sci-fi RPG. Člověk by mohl hledat truhly s vybavením, poklady, mohl by občas narazit na nějakou NPC, která by mu zadala quest, občas nějaký nepřítel, kterého by bylo potřeba porazit přes nějaký jednodušší soubojový systém atd.
  • Dokaz mi opak to co jsem rekl neni pravda.
  • není komu všichni sou už na cestě sem :p
  • Asharak
    Ne, fakt už ty texty nečtu, sorry ať už je to jakkoli inteligentní. *6*
  • ale to víš, že mě to taky napadlo :) ale to by se vyhrnulo dalších 20 volů, co by se začalo ptát proč, kvůli čemu a bla bla bla....vypisovat proč se mýlim a spoustu jinejch kydů, který by mě (v případě debaty o Pokemonech) stejně nezajímaly. Tak jsem rovnou napsal i důvody.

    Víš jak - komáři serou na Games.cz úplně všechny, není nutné psát důvody. Já vstoupil do diskuze, kde si někteří honí lofase nad pokémonem, tak jsem musel trošku hlouběji rozepsat, proč mi to přijde tak primitivní....a jak jinak než primitivně :) Tohle téma (pokémon) si snad ani nezaslouží hlubší myšlenky a snahu o diplomatické vystupovaní.
  • Asharak
    Já nesnáším komáry.

    Vidíš? Stručně a jasně, elegantně.
  • Jediná lidská krysa jsi ty. Odpade společnosti.
  • "společnost že se má oprávněně opřít do homoušů"? a za co jako ty vosle:) nevim, jak ty, ale osobně jsem si sexuální orientaci nevybíral, prostě jsem zjistil, že se mi líběj týpci, a nemám s tim nejmenší problém, oni taky ne:)) nevim, za co by mi kdo měl nadávat.
  • Máš pravdu, dost už bylo tvých komentářů.
  • Jen ať si zasportujou.
  • zaklinac co to je? To 99% lidi co maj poneti i o pokemonech neznaj *5*
  • Ale ty nejdou chytit obycejny poke ballem na ty si musis prinest aspon petangovou kouli *3*
  • ale kulový konspirátore.....lidi choděj do práce i o prázdninách. Prostě nesnášim pokémony a píšu to na plnou hubu.....je těžký to pochopit? není snad třeba vymějšlet divoký teorie o tom, že to píše 9 letej Standa, který je u babičky v Horní Dolní u rybníka........a k primitivní zábavě přeci patří i primitivní chování a vyjádřování. To je jak kdyby jste si chrochtali nad Mateřídouškou. Za tu by jste se v tramvaji styděli, ale za pokémona ne..... pokrytci co si nevidí na špičku nosu....Nashledanou u jiného článku během prázdnin, kdy od Vás dostanu 20 plusů a jeden mínus. Jen proto, že to bude třeba o System Shocku a já budu psát v úplně jiném světle než dnes a pod jiným nicknamem ;)
  • Jack1947
    Už chybí k naprosté dokonalosti jen ta kýžená recenze *5* Gotta catch" em all! *12*
  • Vogon
    Tak musí nějak využít toho, že jim nedávno začalo růst ochlupení v podpaží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit