Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Jojo, bohužel nikdo z nás nemá tu odvahu zastavit se u těch milých lidí, co stojí (např. Svinov mosty, mezipatro) u cedulky "O čem je život?" a nabízí nám svého Boha. *9*
  • walltar
    Vidíš... Mě to dalo hromady zábavy, naučil jsem se díky tomu mnohem líp anglicky a potkal jsem tak spoustu super lidí. Taky mě to dalo důvod se naučit dělat grafiku.

    Ztráta času je jen to u čeho se člověk nebaví... Pochybuju, že by někdo dokázal celý život pracovat, bez toho aby mu nemrdnulo v hlavě. Osobně neznám nikoho, kdy by jen pracoval a nikdy nerelaxoval. A pokud takoví lidi jsou, tak jich mě je dost líto.

    Pokémony nechytám, nevidím v tom nic zábavnýho... ale to samé můžu říct o sezení před televizí a hledění na ten samej seriál pro 150. a přece to není nic co by společnost viděla jako něco zvláštního. Nebo o rybaření. Nebo o každém druhém koníčku který neprovozuju. Ale zároveň nemám potřeba se nad lidi, kteří tyhle koníčky provozují povyšovat. Jde o zábavu a tak ať se každý baví tak jak to jemu vyhovuje.
  • Mohl bych tady napsat dva odstavce toho, proč nemáš pravdu, ale dělat to nebudu. Jsi ℗ičus. Tečka.
  • Pobavilo, ne že ne *1*
  • Doplňující informace: parkoviště pro koloběžky a tříkolky bude v ulici Štěpánská, občerstvení sponzorované značkou Jupík ve stanici Můstek. Přebalovací boxy taktéž. Kromě lovení pokémonů jsou připraveny také následující atrakce:

    - malování na obličej
    - nafukovací skákací hrad
    - přehled kreseb dětí z MŠ Pelíšek

    Vystoupení Dády Patrasové proběhne v 17:00 za každého počasí.
  • proč sem chodim? protože jsem celý život hrál počítačové hry a hraji je dodnes. Nicméně jsem schopen připustit si vcelku objektivní myšlenku, že mi to vůbec nic nedalo a byla to ztráta času.

    Ale jsem zvyklej, že potrefená husa vždycky kejhá - je mi jasný, že jsem natvrdo nenapíšete, že jste hovada, který celej život proseděli u PC a co víc, jsou tak tupí, že si v dospělosti obhajují v tomto případě chytání pokémona....
  • jamar28
    Ty jsi tak dospělý a zralý! Prosím, vyprávěj nám o tom, jak se z tebe stal takový moudrý muž.
  • walltar
    Dle mého stylu uvažování? Já nepsal, že jsme na fóru pro děti a zakrnělý jedince. Já se jen ptám.
  • Zrzzek
    Špatně čtu. Smazat.
  • Zrzzek
    Proč chodíš na "dětské herné fóra, které navštěvují děti a zakrnělí dospělí"? Asi k nim taky patříš, ajej. Pokračujem, ty víš, o čem je život? Dále, určitě to je normálnější koníček, než psát na "dětská fóra", jak jsou jeho uživatelé nevyspělí a blbí. A naposled, uveď prosím nějaký argument, proč jsou Pokémoni tak špatní.
  • Tady je to samej „dospělák“
    Hrát hry na počítači nebo konzoli je stejně „dětinský“, jako hledat Pokémony na mobile.
    Pokud nehrajete hry vůbec, tak nechápu, co děláte na herním webu. *7*
  • a teď by se Geralt hodil, aby ty malý potvory, co se tu vyrojily posekal, co? :D
  • dle tvého stylu uvažování jednoznačně zakrnělý jedinec :-) a jsem na to hrdý a možná se kvůli tomu půjdu ještě bít na Václavské náměstí do prsou......jestli uvidim o víkendu 300 magorů s telefonem, kteří s nepřítomnym pohledem budou frenetickym tempem mačkat po displeji palečkem....
  • walltar
    Hmm s tím by bylo moc práce... pěkně naporcovanej a naloženej, jen to hodit na gril.
  • Zrzzek
    Nezlobil bych se, kdyby byl živej... *1*
  • walltar
    A ty jsi dítě, nebo zakrnělý jedinec? *1*
  • kdyby v nigerii radsi chytali pokemony misto delani deti, meli by se lip
  • walltar
    Ty vole to jsou kecy... co se nám to tady vyrojilo?
  • :-D jak ti Emani řvou a mínusujou :-D no pochopitelně, že se jedná o zábavu pro děti a zakrnělé jedince.......ale bude-li nás víc, nebudeme se vlka bát nic. Vzhledem k tomu, že je článek vyvěšený na dětském herním fóru, které navštěvují děti a zakrnělí dospělí, tak tě vyřvou a zanotujou si, jak je to sbírání pokémonů super a že je to přece lepší, než fetovat :-D boha jeho, to jsou fakt argumenty jak od mimoňů......však to taky mimoňové hrajou.

    Ve své podstatě tohle může hrát jen duševně slabý jedinec, který nechápe o čem je život a sám sobě namlouvá, že je úplně normální ve 30 letech jako Čech běhat po tramvaji a chytat japonský animovaný zvířátko - on totiž viděl teaser, kde Indiana Jones někde v Jižní Americe chytnul přes obrazovku pokémona v deštnym pralese....boha jeho. Lidi jsou fakt hloupější a hloupější....to už snad byly lepší "céčka" které sbírali naši otcové. Fakt nejste cool, když skočíte na lep každý marketingový kampani....jak blbý ovečky a ještě máte hubu plnou keců, že je to normální koníček.....normální koníček to fakt neni, tohle je pro děti a divný lidi. Kdyby byl tenhle článek vyvěšenej na normálnim serveru, který navštěvuje široká veřejnost, tak se Vám všichni vysmějou, tady si zanotujou 4 labakani a daji si plus *5*
  • jamar28
    To se dá říct na jakoukoliv zábavnou věc, kterou děláme. Na hry, filmy, sport, prostě na všechno. Předpokládám, že tys dětem v Nigérii život neobětoval, takže se raději soustřeď na svůj práh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit