Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajimavé, jak se výskyt HAL9000 na games.cz kryje s prázdninama. *8*
  • A na těch neherních se pohoršují nad vším ostatnim *1*
  • jen at se sejdou, trebo to vyjde tak hezky jako v nice
  • Asharak
    Na herním webu se lidí pohoršují i nad Zaklínačem, Skyrimem, všemi výdáními TES, LOTR, SW, QW SD, FD, AS, DE, RR TG VE DF GL D FASDF ADFS Fgnd vedf ffewa asd faweslů ůslnhkeflůasejknfaslefn a dalších her. Neřešil bych to, stejný případ jako u ostatních diskusí *7*
  • Njn automatická oprava dělá blbosti
  • Souhlas, taky proti Děčínu nic nemám, prý je to krásné město
  • Děčínské neberu jako negativní vlastnost hromada skvělých her je dětinská buď celá nebo z části npř. Final Fantasy ne série Tales of mají místy dětinsky nádech ale jde o úžasné hry
  • Nejde o médium, ale o obsah, to platí u her, knih, filmů... máš nějaké médium (film) a v rámci něj máš 7. Pečeť od Ingmara Bergmana i Dobrodružství medvídka Pů, přitom obojí je film.. s hrami je to stejné
  • Ti velcí černí Pokémoni co postávají cca v prostředku Václaváku jsou za 1000 bodů!
  • Zrzzek
    Jo takhle, to není troll, ale vymazaná hlava. *12*
  • Tak jestli je něco dětinské je podle mě velmi obtížné posoudit a je to čistě subjektivní pohled. Pro mnohé nevzdělance jsou dětinské hry jako celek a nezáleží jim vůbec na tom, jaké ty hry jsou.

    Já třeba na mobilu nehraju vůbec. Příjde mi to jako ztráta času. Raději si cestou čtu, nebo se učím. Navíc mám raději velké hry, které hraju na PC nebo konzoli. Přesto lidem tento druh zábavy neberu.

    Já bych nesoudil, jestli je něco takové či onaké. Pak bych klidně mohl říct, že komixy jsou dětinské atd.
  • Asharak
    Tl;dr pls
  • Na HERNÍM WEBU se lidé pohoršují, že jiní lidé hrají hry. To je směšné a vy jste směšní.

    Vám tato hra možná neimponuje - to je v pořádku, mně taky ne - ale je to věcí těch lidí, co to hrají. Ať si dělají srazy, kde chtějí a ať si hrají, jak chtějí. O mně by taky kdekdo mohl říct, že jsem dítě, když se posadím třeba k Zaklínači. O co já jsem lepší se svým Zaklínačem, Skyrimem, Wurmem, LOTRO než ti, co hrají na mobilu nějaké pokémony? O nic! Hra jako hra! A ono je lepší někde chytat pokémony, než třeba fetovat, dělat bordel, nebo se oddávat třeba nějakým radikálním ideologiím.
  • Takže za 1) Je to dětinská hra ? Ano
    2) Je to omezená hra ? Ano jsou tam cca čtyři věci co se tam dají dělat
    3) Jaká je technické zvládnutí hry? Tragické hra se zasekává neustále padají nebo jsou přetížené servery

    Ale i přes to všechno je to jedna z přijatelnější věci co člověk může dělat cestou do práce nebo během čekání na bus
  • vy jste vážně chlapci k zulíbání :) nudim se v práci, přišel jsem zakérovat na games.cz a jaká vlna nevole se zvedla :) pochopitelně, že hřebíček uhodil na hlavičku, kdyby ne, tak to nekomentujete a neargumentujete, co Vám hraní na PC dalo, nedalo, kam vás to posunulo a neposunulo....a že ztrácím čas psaním hejtu? inu je to dohormady cca 15 minut, už jsem ztratil času mnohem více.

    jako homouši, ti taky začnou hnedka vřískat, když se do nich společnost oprávněně opře.....
  • Negri se premnozujou jak krysy a jsou lini cokoliv delat. Ne ze bych jim jejich situaci pral, ale meli by na sebe zapracovat aby se meli dobre.
  • Zrzzek
    Tak nad masíčkem z pokémona jsem ještě nepřemejšlel... *15*
  • A kolik balíku vody si poslal ty? Proč tě vůbec vzrušuje, čím se baví jiní lidé?

    Mě je třeba úplně jedno kdo co dělá nebo v co věří, dokud mi u toho nechce uřezat hlavu. *11*
  • Asharak
    Když vidím, že se lidi honí za víčkama od petek, aby posbírali 10Kč za rok na nemocné děti, tak už mě svědomí z neposlaného balíku vody do Nigerie netrápí *1*
  • Asharak
    By mě zajímalo jak ty si obhajuješ, že zrovna teď spolu s námi ztrácíš svůj drahocený čas v téhle smysluplné diskusi plné života. *1*

    ... jo aha, HAL tě platí za reklamu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit