Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Dneska koupeno v krabicové verzi v jednom nejmenovaném shopu co začíná na X....
    Začal jsem pěkně hrát na PC po 33 % stažení mě umožnili hrát prolog, hru jsem si nastavil na ultra (gtx 1070 si to dává naprosto bez problému) řeknu jen, že když se hra poprvé spustila, tak mě spadla čelist až do sklepa a oči vypadly z dulku do země Oz... něco takovýho jsem v životě neviděl... jako wau, to bahno a kaluže jsou neuvěřitelné... skutečně hra kterou bych si zahrál ve VR.
    • Dneska budu mít asi k večeři rajskou, pak se vykoupu, vyseru a podívám se do mísi a náhle mě spadne čelist až do sklepa a oči vypadly z dulku do země Oz... něco takovýho jsem v životě neviděl... jako wau, to bahno a kaluže jsou neuvěřitelné; kouknu z okna na nové Subaru WRC (které si vše dává naprosto bez problému), pak mi dojde že stará není doma tak pohoním (v klidu ho mám 55 cm) a půjdu spát. Vím že nikoho z vás nezajímá můj soukromý život, ale měl jsem hroznou potřebu vám o tom napsat.
    • vlecna hra ve vr bez emitoru bolesti, nuda
    • si dej do kyblu bahno a muzes mit aj VR..
      • TheGGG
        oh haha, tvl to jsem se nasmál...
        • Tvl omg my všichni rofl lol.
  • Řeknu jenom jediné, WELECOME BACK, BATTLEFIELD!
    • ravux
      Welle said!
      • Zajímavé, můj komentář má více nesouhlasů než tvůj, a to jsme stejného názoru :D
        • zaty
          A nebude to tím, že si ravux dělal srandu z toho, že neumíš anglicky? ;)
          • A nebo to tím že tu jsou COD kidi kteří brečí že jejich série už je teď mrtvá?? ;-) Mimochodem, neposerte se....WELCOME BACK BATTLEFIELD
            • Welecome*
  • 9/10 dal len aby si vylepsil priemer. v skutocnosti chcel dat 8/10
  • Grafiku jsem nikdy nepovazoval za zasadni vec pro hodnoceni hry, ale v tomto pripade klobouk dolu a hluboky uctivy uklon. Klukum z Dice se ten jejich engine zkratka povedl a ostatni vyvojari budou mit co delat se nove nastolenemu standardu priblizit.
    Skvely vizual, dobra fyzika i animace a predstavte si, slape to jak hodinky. Kdo umi, ten umi. *3*
    Ostatni budou asi jeste dlouho jenom cumet a zapasit o kompromisy mezi vizualem a framerate.
  • " Jejich snaha se vždy překlopila do akčního filmu o hrdinovi, který prakticky zachraňuje svět.V kampani Battlefield 1 ale našli správný recept, jak válečné příběhy vyprávět." Cože? ehm ještě jednou prosím Cože? Kampaň BF1 je zcela zářný ukázkový případ, kdy hráč je superhero a na ani přibližnou realitu se nehraje ani z kilometru. Vždyť je to jedna střelnice za druhou. No a ta mise v tom brnění jak masakrujete regimenty vojáků a přitom zdoláváte horu je opravdu k popukání. Jo bral bych to, kdyby se to tvůrci nesnažili brát vážně, ale takhle je to řádný wtf. no nic no, zase jeden zmařený potenciál, ale tak hlavně že to dobře vypadá no.......
    • TheGGG
      snaží se navodit atmosféru a pocity vojáků, né z toho dělat simulaci, proč to lidi pořát nechápou....
  • KrPa
    Tomu BF1 se dalo ledas co odpustit, preci jen to je arkada, ale to ze kazdy muze mit jakoukoliv zbran? Naco tam pak jsou ty narody? Jen aby si hrac zvolil hezkou uniformu?
    • No a vazne te to po systemu unlocku zbrani v predchozich Battlefieldech prekvapuje? Vzdyt je to v podstate jedna ze signatur serie. Ano defaultni zbrane tam byly, ale vetsina hracu stejne casem skoncila u tech unlocknutych.
      Osobne mi vyhovuje, ze moje vyzbroj neni zavisla na momentalni nalade matchmakingu.
    • Firingo
      Mám stejný problém. Všechny ty extrémně arkádové prvky bych hře odpustil, jde o zábavu a tu tady člověk najde, ale přesně pro každý národ všechy zbraně, všechny tanky, letadla a já nevím co ještě... Jaký význam tam ty národy pak vůbec mají? Nakonec je to fakt jen o tom, že se změní uniforma a vlajka při obsazování, jinak člověk vůbec nemusí vnímat, za kterou stranu vlastně hraje.
      • A neni to prave ucel? Me treba z pocatku trochu vadilo ze jsem v BF2 hral za MEC nebo cinany proti amikum. Tady bych zase jiste dal prednost vojskum dohody pred centralnimi mocnostmi, takze je asi dobre, ze tam ty rozdily tolik nevnimam.
        Ale priznam se, ze unifikovana letadla a tanky mi taky ponekud vadi.
    • Ber to z pohledu hráče, který si oblíbí nějaký set-up zbraní za jednu stranu, ale pak začneš hrát mapu za druhou stranu a tvůj favourite arzenál tu tam. Navíc, vzhledem k tomu kolik je tam zemí, ano, nejsou všechny, ale furt jich tam je až až, myslíš že by bylo správné tam mít za každou jiné zbraně, tu a tam stejné kusy? Víš kolik balancu by to vzalo? A ani by jsi ho nedosáhl, protože řekněme že ty technologicky méně pokročilé země by zůstaly na pár křápech z vůbec prvních tankových modelů, pár papírových letadel, a několik koní. Dokuď by někdo neukořistil techniku té druhé strany, tak by ta slabší byla rozdupána po prvních několika minutách. Příjde ti to jako zábava? Battlefield je zábava, tenhle koncept by mi přišel jako frůstrace.
      • KrPa
        Ja nevim, tako Dohoda bude mit britske, francouzke a ruske zbrane. Ústřední mocnosti zase nemecke, rakouske a osmanske. Moc velky problem udelat 2 strany?
        • Ne každá země sdílela zbraně se spolkem ve kterém operovala, tím pádem nemůžeš v každé bitvě na každé mapě každého kontinentu mít francouzské, ruské, britské zbraně a proti nim německé, rakouské a osmánské..Mapy v BF 1 jsou adaptace bitev mezi konkrétníma zeměma, není to střet spolků, je to střet individuálních mocností mezi sebou a každá by nejpravděpodobněji využívala vlastní zbraně. A šlo by to s balancem do háje, protože některé mocnosti na tom byly hůř, některé líp, viz Němci vs zastaralí Rusové. Rusové měli zastaralé zbraně až do druhé světové, kde teprve začali tvořit lepší a lepší modely
          • Mě to připadá spíš jako lenost tvůrců. Není přece problém udělat pár setů zbraní a nějak to vybalancovat. Stejně ta hra nemá s realitou nic společného, tak mi nepřipadá jako velký problém, když se nedodrží technologická zaostalost ruska. Naopak by to právě umožňovalo různorodější styly boje.
  • První světová válka není hlavně o zákopech. Ty byly pouze na západní frontě. Na východní, balkánské, italské, blízkovýchodní, africké ani asijské žádná zákopová válka nebyla.
    • Na všech frontách byly zákopy.Sice ne tak rozšířené, jako na západní, ale byly všude.
    • Paulcz
      A jak to tam podle tebe probíhalo?
      • https://www.youtube.com/watch?v=irdOYTZj5b4
        Video Von Lettowovi. Který prováděl guerillovou válku proti dohodě, a vyhrál.
  • Takže nejdříve EA vede reklamní kampaň na BF1, že hra bude autentická a jakmile dostali dost předobjednávek, tak vypustili gameplay, kde jaksi autenticita není, není tohle náhodou falešná reklama, která je trestná? Navíc tahle hra si rozhodně nezaslouží 9/10 multiplayer je za 1.- Naprostý reskin BF4, 2.- Trasírky a Flight model jsou čistě sebrané z Battlefrontu, ani se nenamáhali to trochu graficky upravit a za 3.- Dice do hry cpou politiku svého státu, že musejí pod trestem do hry procpat jiné etnika, nevadí mi černoši u USA ani Indové u Britů, ale co sakra dělá na západních mapách černý Němec? O singlu ani psát nebudu, pocit, že hráč je superhrdina do hry z 1. světové nepatří. A pro ty ,co mi nevěří tu politiku EA, tu mám odkaz: http://news.ea.com/press-release/ea-studios/ea-announces-battlefield-1 a pro fanboye, co budou hru zoufale bránit: https://cs.wikipedia.org/wiki/Klamav%C3%A1_reklama
    • TheGGG
      autentická ve smyslu navození feelingu zmaru a strasti I. světové, ne že to bude jak arma... toto není klamavá reklama, ale pokud je někdo natolik najivní, že od her jako BF nebo CoD čeká realitu, tak by mu měla být odebrána svéprávnost...
      • Nerozumíš pojmům. Raději se nauč pořádně česky, pak to zkoušej s angličtinou.
    • Za zmineni cernoch/muslim jsem dostal mute na 3 dny :D hlavne ze chteji, abychom vypinali adblock.
    • Co si přestavuješ pod pojmem autentická, nepleteš si to se simulací ?
      • https://en.wikipedia.org/wiki/Authenticity vs https://en.wikipedia.org/wiki/Simulation_video_game. Autenticita znamená, že se hrá v rámci zábavnosti drží své předlohy, simulace se snaží napodobit reálné podmínky.
  • mikezz
    https://youtu.be/XkDysHo83lw Asi tak. Koho zaujíma WWI a nezaujíma frenetický mulťák si môže odčítať aspoň 7 bodíkov z veľmi "racionálneho" hodnotenia.
    • Teda to jsou žvásty, srovnáváš snad s historickým filmem ? Jestli ne tak žvásty.
      • eStar
        Tak někteří z nás doufali ve WW1 a ta nebyla dodána. Já nepotřebuji hrát další generický Battlefield.
        • nechápu, nikdy nikdo nepsal, že to bude simulace, kdes to slyšel ?
          • eStar
            Já o simulaci nic nepsal a ani jsem jí nechtěl. I arkáda může být autentická tak aby navodila atmosféru a aby byla alespoň trochu uvěřitelná.
            • Je to Battlefield, realitu hledej jinde. Ty si naiva. Snad Project Cars, tam bys si našel to co hledáš. Ale první světová ? Ani omylem.
            • eStar
              martin: Tak to je? WOW. Myslíš třeba tu část kde jako nesmrtelný supervoják vystřílíš polovinu německé armády? A nebo tu část kde si letadlo opravuješ za letu? To snad ne *1*
            • Tak to je, ale ty zřejmě čekáš zákopovou válku a opakovací pušku, najdeš ? Zákopy jsou sice to, na co si asi vzpomeneš jako první, ale byly tu i ponorky, bitva na Sommě, v arabských zemích. Verdun hraješ ?
  • Pokud zatím čtu, tak Operations je okopčené z Red Orchestra *3* , ne?!
    • JohnyTheZik
      Spis je to rozsirenej rush mod z bad company.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit