Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co CooD? to bude 10/10? *15*
    • Podle děti v diskusích tipuji 12,5 z 10
  • Je vidět, že už dochází dech. Chtělo by to novou generaci konzolí.
    • Za 10 kolíků je ta grafika parádní co by si chtěl ? Jediné co mě vadí, že nejsou strategie, jinak bych už na PC nesáhnul. Za jednu p odělanou grafickou kartu mám celé herní zařízení.
    • ps4 má dva roky nebo tři to ti přijde málo nové?
  • jak tahle hra mohla dostat devítku (pokud hodnotíme jako celek včetne singleplayer kampane)? kdo to nehrál podívejte se na video od total bisquita. jestli ho nemáte rádi, tak vypnete zvuk a stačí se dívat na hru. Prominte ale tohle opravdu není kritická recenze a pak se divíte že zpochybnuje kvalita zdejších recenzentu...
    • BF3 byl osekana verze BF2 ale nabizel relativne dost moznosti. Tohle je reskin Battlefrontu, ktery je osekany reskin BF4 ktery je osekany BF3. Takze herni napln a moznosti se limitne blizi k nule. Jaky hodnoceni davat osekanym verzim reskinu at si kazdy rozhodne sam.
      • Reskin Battlefrontu? Muzu se zeptat jake herni prvky ma BF1 z Battlefrontu?
        • Podle me lidi co to tvrdi, nejspis nehrali ani jedno, jinak si to proste vysvetlit nedokazu. Uz jen samotna strelba, rychlost projektilu, celkove pojeti zbrani, plus ty karty se specialnim vybavenim v BF, vytvareji naprosto diametralne odlisny gameplay.
          • Jj, Vubec nechapu co to ma z Battlefrontu tak se ptam protoze Battlefront jsem hral jen betu a moc me to nebavilo a BF1 je proste neco uplne jinyho.
      • Moc hezká úvaha, ale je trošku mimo, hlavně pokud jde o tvrzení, že jde o reskin Battlefrontu.

        Nevybavuju si, že by Battlefront měl jakkoliv zničitelný prostředí, jízdu na koních (nebo nějakým zvířeti ze SW) apod...
        Trošku mi to s těma reskinama přijde ubohý - Battlefilda namám a ani ho od dob Bad Company 2 nehraju a vlastně mě vůbec nezajímá. Jen musím reagovat na tyhle podivný názory.

        Porovnej to s Gears of War 4 - tam by se dalo mluvit o téměř nulovým posunu kamkoliv a stejně to v recenzích taky dostává velký hodnocení a skoro nikdo se nad tím nepozastavoval...
        • Tady nejde o posun, ale treba leveldizajn, zakladní naprogramování AI, možnosti ktere ti hra nabízí, vnitrní celistvost pribehu s hratelností (v tom videu je dojemný úvod a pak hratelnost ve stylu kde jde opancerovany vojak který kosí všecko anemuže umrít), a další veci. nejsem za to že to ma byt historicky verne ale tohle je snad vtip?
          Co jsem videl tak proste vzali nejaké mapy, ktere se jim delaji asi snadno když na to mají nástroje, a nasekali tam nabíhající boty bez AI. Tohle není AAA produkt ale jen výplň k jinak multiplayerove hre. Na te hratelnosti je videt že do toho neinvestovali dost času a penez.
          • No tak Battlefield nikdy o singlu nebyl. Dřív ho tam nedávaly vůbec a fungovalo to bez problému, takže souhlasím s tím jak sám píšeš výplň k multiplayeru - za mě žádný problém, když se podíváš, tak je to vlastně přídavek zdarma (dřív tam singl za plnou cenu nedávaly)

            Ve výsledku by se teda DICE mělo pochválit za takové množství obsahu navíc, ne?
          • a to zcela logicky
        • Takže reskin Battlefrontu se zničitelnejma barákama?
      • co kdyby Alešovi někdo prozradil, źe existují i jiná čísla v hodnocení než 8, 9 a 10 *8*
  • WTF?
    Totalbiscuit k singlu: "You are a super-hero nonsens... and the game is full of it... it is complete waste of potential"
    • "I am a Space Marine" hahaha ten to zabil *1*
      • Tenhle je lepší "DICE neselhává ve vyobrazení první světové války v mnoha jejích podobách"
        :-))
    • no a pak se divíme proč se zdejší recenze nedají brát vážne...
    • Neměl už dávno zkapat?
    • TheGGG
      on ještě žije---?
      • Nejdříve se tu ze sebe uděláš pitomce, který nerozumí slovu autenticita a teď přeješ aby člověk s rakovinou umřel, jsi klasický klávesnicový válečník, kterej by nikomu v reálu nic neřekl do očí, protože na to nemá.
        • TheGGG
          LoL, ty jsi ten hejhula co neví co znamená autenticita? Pěkně střídáš nicky... Jinak ten brit mě je úplně ukradenej, rakovinu má spousta lidí, ale jak to není celebritka nikdo se nezajímá a upřimě mu to nepřeju, jen jsem se ptal, protože říkal že už přestane dělat videa a eště očividně pokračuje
    • To jsem zvědav co řekne na nové Call of Duty...

      Totalbiscuit má zvláštní kouzlo ti hru nedoporučit, ale když to takhle půjde dál, tak nám už nic nezbyde. Ledaže by ten cynicalbrit udělal něco sám. Každopádně se pohybuje mimo hype-train, což jej poměrně dost zdobí. Já jako ne-gamer si rád poslechnu sem tam tu zdravou selskou kritiku na hru, kterou bych třeba prolomil prokrastinaci.
    • Zdenda666
      Kdo to je ?
      • TheGGG
        takový hater co si založil youtube kanál na tom, že na vše nadává a retromilníci mu to žerou...
        • Zdenda666
          Kousek jsem si poslechl a pak ještě ten závěr.
          Když už takoví experti co kritizují, ale nedokážou navrhout nic lepšího.
          Nebo jak by měla vypadat kampaň ? Jakože každých 10 minut bychom měli umírat, protože to tak tehdy bylo ? Co takhle rovnout zakempit tak hodku v zákopu pak vyběhnout a hned umřít.Ne ?
          Ne nikomu se nezavděčíš.
          • ale nekritickým konzumentum se zavdečíš snadno *3* mimochodem tam navrhuje jak by kampaň mohla vypadat.
            • Zdenda666
              Navrhuje, ale jen málo kdo pochopi, že to prostě jinak nejde popřípadě jde, ale lepší to prostě nebude.Poslouchat to už nebudu, ale i kdyby to někdo udělal jak navrhnul tak si stejne zase něco najde.Je to pořád dokola.
              Nikdo neudělá kampaň, kde budeš pořad umírat a switchovat vojak po vojákovi.Nikdo neudělá kampaň kde je dohromady 10 nepřátel, protože to bude buď krátké nebo moc dlouhé, stejně jako nikdo neudělá kampaň s hromadou cut scén.V každe single hře si hrdina.Tak to prostě je tak to bylo a bude.
              Zrovna sem tam měl puštěnou tu část jak byl v letadle a strašně ho štvalo, že je nezničitelný atp.
              Red Baron byl hrdina i když ve finále umřel tak tam prostě udělali taky někoho takového a to snad není špatně nebo ano ?
        • Rekl konzolista, hrajici v 640x480 upscalovanym na 720p?
          • TheGGG
            to hrají tak leda retromilní anonymci jako ty...já mám doma kromě konzolí i PC s gtx1070 a i7 skylake, na kterém si dávám BF1 na ultra s 60fps. Ovšem nemám problém si zahrát i luxusní exklusivity na konzolích... ty budeš ale nějaké malé kiddo, co má PC co utáhne sotva Dotu a YT, na kterém závistivě koukáš na jiné lidi s lepším PC...
            • TheGGG
              děda...
            • sranda že nadavaš do kiddos zrovna ty kteremu to koupil taťka.
            • TheGGG
              nemám, mám locknutý fps na 60, protože stejně už nevidím rozdíl mezi 60fps a 100fps... v-sync zapínám vždy...
        • až vyjde total war nebo wargame na konzole a bude osekané na kost, taky se ti budu posmívat že jsi retromilník.
          • TheGGG
            a další komentář ze zlatého fondu bobových blbostí... jak remcání toho brita nad vším souvisí s konzolemi...? Rozhodně nijak, protože na konzole vychází spousta neořezaných luxusních exklusivitek nad kterými PC only tardi jako ty mohou jen závistivě slintat, viz RDR a doufejme i RDR 2. Mě je to jedno, já si klidně zahraju na svém novém PC s gtx 1070 a i7 skylake a pak si zapnu ps4 a xbone...
            • TheGGG
              to je pokud vím každého věc, co ho na hře baví, navíc jaká hloubka u total waru, však to hrajou aj důchodci...
            • aha no ja myslel že te na tom zajímají ty strategicke možnosti a hloubka. dobre vedet, co jsi za hráče
            • TheGGG
              špatně, total war schytal hate kvůli spoustě věcí a mimo jiné i kvůli překopaným mechanizmům... jinak ať si total war klidně ořežou, já to hraji hlavně kvůli pohledu na epické bitvy a né kvůli deep hratelnosti... a wargame je jedna z těch her pro militariky ala arma, o kterou stejně davy nemají zájem. EA by nikdy takový titul nevydalo a ani to nidko nemůže čekat
            • ok tak upravím otázku, kdyby vyšel Total war exkluzivne na pc a orezali by z toho 90% obsahu aby to zpristupnili širokému publiku, jiste by se ti to nelíbilo.

              Takže pak by jsi i ty byl staromilec. Takže jsi pokrytec. (btw rome 2 schytal hate kvuli bugum ne kvuli hratelnosti). Tady tohle není z me strany reakce ani tak na Battlefield, jako na to, že podobne hazíš všechny do jednoho pytle i u jiných her, treba u rpg.

              Jinak jsou mi konzole i RDR u zadele není to muj šalek kavy když budu chtít klidne si tu konzoli koupím. (i když by mi tam vadilo hlaven tech 30 fps)
            • TheGGG
              totiž né každý bobánku si potřebuje boostovat ego tím, že se bude týdny učit milion kombinací kláves, jen aby rozjel tank...
            • TheGGG
              Nice tráj bobánku, teď si hraj jak je RDR jednoduchá konzolovka, škoda že po tom s brekem ještě dnes tolik PC master race prahne... a tvá otázka je kompletně mimo, wargame a total war jsou strategie a na konzole by nikdy vyjít nemohly, nemluvě o tom, že PC exklusivní total war schytává kvůli posledním dílům (ne total war warhammer, ale kvůli těm starším jako ROME II) dost hatu, takže ta pc exklusivita žádnou zárukou kvality není. Jinak BF1 není ořezán kvůli konzolím, ale protože takový byl BF vždy a lidé ho tak chtějí... kdyby z toho udělali druhou armu, tak ani na PC nedosáhnout 1/3 prodejů...
            • P.S.
              RDR prej neorezana exkluzivitka, i lold. vždyť je to jen GTA z divokeho zapadu co jsem četl. Čili jednoduchá konzolovka. Ja se te ptam kdyby orezali na kost tvuj oblíbenej TW jestli bys nenamítal.
            • lidem kterým se nelíbí orezání nekterých prvku v battlefieldu nadavas do staromilcu (podobne to deláš i u jiných her). tak se ptám kdyby orezali tvuj oblíbený TW nebo wargame, kvuli zpristupnení širšímu publiku a ty by jsi namítal, jestli bych ti potom i já mohl nadávat do staromilcu.
              S konzolemi to souvisí tak že mainstream = hlavne konzole. (Jinak se te zeptám jak remcání souvisí s PC, když každeho kdo remcá označuješ za PC tarda?)
              taky je rozdíl když vyjde neorezaná exkluzivita a hra s historií (nekolik dílu v serii) kde postupne orezavali prvky a nekterým se to nelíbí.
  • Damarus
    Vyšel Battlefront a všichni brečeli že to není jak Battlefield :D Vyjde Battlefield a zase se troluje že to je jen reskin Battlefieldu xD
    • Trasírky, letový model a interface jsou reskin z Battlefrontu. U BF si lidé stěžovali na to, že to nemá ani polovinu obsahu starého Battlefrontu 2, ne na, že to není Battlefield.
  • CRYPT
    Bych si tu hru rad koupil, protoze mi hodne moc pripomina CoD WaW, ktere se dnes hraje minimalne a proste chybi mi ma oblibena bolt action rifle jako byl muj milovany KAR98k, ktery asi v BF1 nebude, protoze tusim se jeste nevyrabel. Kazdopadne cena je zbytecne moc vysoka, takze asi budu cekat. Pripadne zdali EA se svolni k tomu, aby se samostatne prodavalo COD MW REMASTERED
  • Jako je to dobra Battlefield hra, bohužel ta první světová je jen skin, nic víc, nic míň
    • Jako to bejva že hra je se skinem, napodobeninou nečeho, když chceš realitu, musiš jet do Sirie... *1*
      Jako nejvic k tomu čemu se rika "valka" je ta Arma 3, no ale bavi vas taka simulace ?? Muj kamoš rika že božejši gamesu nehral, hra hlavne MP, mne osobne ta "realita" pripada dost nudna.
      Holt každej ať si rozhodne, jakou davku reality chce hrat, vono v skutečnosti ta realita neni žadna sranda !! *1*
      • TheGGG
        arma je dobrá díky editoru a v mulťáku je to asi taky sranda, zvlášť když u toho lidi roleplayujou skutečnou vojenskou akci (na YT jsou fakt cool videa) ale singleplayer kde vás cheatující AI zabije přes dvacet keřů a pět kopců moc s realitou společného nemá...
  • no ja hral bad company 2 a stačilo, neco jako NFS mezi auty
  • Hmm, pekna grafika, jen je ji skoda pro takovouhle hru..teda z mojeho pohledu...po te co jsem stravil dva roky na vojne me tohle vubec nezajima..
    • TheGGG
      československá lihová konečně dorazila... *1* *1*
      • Jo, vetsina z vas tady by vojnu potrebovala jak sul, dyt si neumite ani prisit knoflik *3* A tebe G bych poslal k tankistum, šůroval bys tank kartackem na zuby..nahej, ono by te to strileni do panaku ve hre preslo..hehe.
        • Zdenda666
          Vojnu si strč do prdele.Děkuji
          • watch out, we got a badass over here
        • TheGGG
          sorry bro, ale dnešní profesionální armáda není jako tenkrát za vás v československé lihové, dneska nikdo nic kartáčkem nečistí a ani to není potřeba, když z těch tanků fungujou tak dva a to s něma vyjedou tak jednou za rok... jinak sebe bych viděl spíš na štábu...
          • No jo, na stabu by ses jako huIibrk urcite uplatnil...
            • TheGGG
              LoL, to bylo edgy jak z ústavu....
  • mne sa strasne paci ta veta, ze tam nieje nepriatel, ale za nemcov si prote v kampani nezahrate.

    ono v kampani sa vždy hraje za ty hodne, takze domyslat sa preco sa v kampani nehra za nemcov a osmanov je nadslnko jasne. A schvalne by ma zaujímala recenzia z Turecka, z nemecka nie, ty niesu svojbitny, ale Turecka recenzia by bola velmi zaujimava.
    • TheGGG
      co bys tam chtěl dělat za turka... páchat genocidu...?
      • Sarakimeš? Obrana persie proti britskýmu expedičnímu sboru?
        • TheGGG
          proč by někdo chtěl hrát za turka a střílet evropany... *8* *8* ?
      • Gallipoli ?
        • TheGGG
          ta už tam je, za tu správnou stranu....
          • aha...
            • TheGGG
              za turka by stejně nikdo hrát nechtěl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit