Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    V reálu to zas bude jiné tak nač se vzrušovat he *4*
  • No já bych hlavně rád viděl, v čem bude ten obří posun. První díl měl kolem 8-9 GB a tohle bude mít 60? *7*
    • Možná ty Bethesďácké/id Sofťácké "ultra HD" textury, které zabírají půlku HDD, ale v reálu vypadají jak olejomalba přelitá vařenou mrkví a načítají se 5 minut po otočení postavy.
  • Veskoslav
    Rozumné nároky? Taky někomu solidně jeblo v palici. Rozumné nároky má Titanfall 2. 1060 je tam jenom proto, aby aby se tam nepráskla minulá generace v podobě GTX 970, která bohatě postačí a vsadím Jackovy plíce, že to pojede na té kartě naprosto v pohodě na max se slušnou i5.
    • Holldir
      4gb grafika a UHD (max detaily)...zábavné a směšné...
    • Mám slušnou i5, GTX 970 a 16GB RAM tak jsem zvědavej jak mi to pojede... *3*
  • TheGGG
    hmm, s i7 skylake a gtx1070 sice problém mít nebudu, ale ta hra je na to jak vypadá moc náročná... hádám, že když jsou tu teď nové nvidie, tak se zas vývojáři vys*rou na optimalizaci a pojedou nadivoko...
  • XXHUGOXX
    Rozumné hardwarové nároky ? Čo prosím ? Dúfam, že to je len sarkazmus. Nie vážne, 16GB RAM ? GTX1060 6GB ?! Vážne ?!! Dishonored 2 nemá takú skvelú grafiku aby si toto dovolil. *7*
  • nejvic precenovana hra co kdy vysla, dishonored si ani nezaslouzi nalepku stealth, stealt hra ve ktere se polovina misi odehrava za poledniho svetla a hra ve ktere nelze rozbit/zhasnout/sfouknout 99,9% svitilen u me neni dobra stealth hra + ta skareda komiksova grafika

    dobra stealt hra je u me spliter cell 1 a 2 nebo thief, ale ne tahle traparna
  • Mortuus
    A slušelo by se dodat, že pokud přemýšlíte o krabicové verzi, tak stejně budete odsouzeni k tomu si hru celou stáhnout. Stejně jako tomu bylo u MGS V nebo Dooma.
    • ahoj. čiže aj DVD krabica bude mať steam kľúč a bude to treba sťahovať? to mi vyhovuje. chcem mať svoje hry na steame a toto je možnosť ako steam verziu zohnať o dvacku lacnejšie.
    • Veskoslav
      Počkej! Doom měl aspoň DVD *1*
  • No neviem ci su rozumne, ked dvojka je graficky o kusok lepsia nez predchodzi diel a tam o 16Gb RAM a 6Gb grafike ani nesnivali ....
    Som zvedavy na optimalizaciu... Shadow Warior 2 dali ludia na High/Ultra na gtx770 a ta hra vyzera predsa len o kusok lepsie...
  • Horst_Fuchs
    Rozumné? Děsnej žrout paměti...
    Takže je to první hra kde jsem oficiálně ve všech bodech na minimálních požadavcích a to mám sestavu starou sotva 4 roky. *9*
    • Já bych to nehrotil. Většina dnešních her se dá hrát i na kompech který nesplňujou ani minimum. Stačí se trošku povrtat v nastavení.
      • Jen nesmí být od Ubisoftu. *3*
    • Mortuus
      Já mám sestavu starou rok a půl a na doporučený se taky nechytám *1* Budem doufat, že je to zase přestřelený, jak je poslední dobou zvykem.
      • Holldir
        No jak jsem si všiml současný nejnovější grafiky ani náhodou nestíhají tempo nároků nových her...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit