Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    Rozumné hardwarové nároky ? Čo prosím ? Dúfam, že to je len sarkazmus. Nie vážne, 16GB RAM ? GTX1060 6GB ?! Vážne ?!! Dishonored 2 nemá takú skvelú grafiku aby si toto dovolil. *7*
  • Veskoslav
    Rozumné nároky? Taky někomu solidně jeblo v palici. Rozumné nároky má Titanfall 2. 1060 je tam jenom proto, aby aby se tam nepráskla minulá generace v podobě GTX 970, která bohatě postačí a vsadím Jackovy plíce, že to pojede na té kartě naprosto v pohodě na max se slušnou i5.
    • Holldir
      4gb grafika a UHD (max detaily)...zábavné a směšné...
    • Mám slušnou i5, GTX 970 a 16GB RAM tak jsem zvědavej jak mi to pojede... *3*
  • Vzdycky se musim smat kdyz vidim jako minimalni hw naroky FX-8320 a jako optimalni FX-8350 :) Vzdyt rozdil mezi nima neni ani 5% :)
  • Požadavky absurdní. Rise of the Tomb Raider měl nádhernou grafiku (osobní názor, dont hate) a na max detaily mi to je nádherně. Podle těchto požadavků na Dishonored 2 bych měl mít problém? Tomu se mi nechce věřit. Jakoby vývojáři plácli požadavky jen tak "vod boku". *10*
  • Jack1947
    V reálu to zas bude jiné tak nač se vzrušovat he *4*
  • No neviem ci su rozumne, ked dvojka je graficky o kusok lepsia nez predchodzi diel a tam o 16Gb RAM a 6Gb grafike ani nesnivali ....
    Som zvedavy na optimalizaciu... Shadow Warior 2 dali ludia na High/Ultra na gtx770 a ta hra vyzera predsa len o kusok lepsie...
  • Horst_Fuchs
    Rozumné? Děsnej žrout paměti...
    Takže je to první hra kde jsem oficiálně ve všech bodech na minimálních požadavcích a to mám sestavu starou sotva 4 roky. *9*
    • Já bych to nehrotil. Většina dnešních her se dá hrát i na kompech který nesplňujou ani minimum. Stačí se trošku povrtat v nastavení.
      • Jen nesmí být od Ubisoftu. *3*
    • Mortuus
      Já mám sestavu starou rok a půl a na doporučený se taky nechytám *1* Budem doufat, že je to zase přestřelený, jak je poslední dobou zvykem.
      • Holldir
        No jak jsem si všiml současný nejnovější grafiky ani náhodou nestíhají tempo nároků nových her...
  • The_Nameless_One
    Jediná věc co mě na videích zarazila bylo strohé oznámení, vlastně jen tak mimochodem, že Emily opravdu JE Corvova dcera. Opravte mě jestli se mýlím, ale tohle nikde předtím řečené nebylo. Jasně, v jedničce a v obou příběhových DLC (Knife of Dunwall a Brigmore Witches) se o tom dost často spekuluje, ale na beton to nikdo neví (teda kromě Corva, který je němý, a císařovny, která záhy umírá).
    Hardwarové nároky netřeba řešit, ty jsou jako vždy přepálené...
  • No já bych hlavně rád viděl, v čem bude ten obří posun. První díl měl kolem 8-9 GB a tohle bude mít 60? *7*
    • Možná ty Bethesďácké/id Sofťácké "ultra HD" textury, které zabírají půlku HDD, ale v reálu vypadají jak olejomalba přelitá vařenou mrkví a načítají se 5 minut po otočení postavy.
  • Mortuus
    A slušelo by se dodat, že pokud přemýšlíte o krabicové verzi, tak stejně budete odsouzeni k tomu si hru celou stáhnout. Stejně jako tomu bylo u MGS V nebo Dooma.
    • ahoj. čiže aj DVD krabica bude mať steam kľúč a bude to treba sťahovať? to mi vyhovuje. chcem mať svoje hry na steame a toto je možnosť ako steam verziu zohnať o dvacku lacnejšie.
    • Veskoslav
      Počkej! Doom měl aspoň DVD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit