Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrozný...ty komiksový "záře" když se máchne obyčejnou chopou, hopsání jako z doty, nulová interakce při kontaktním boji (jen do sebe sekaj)...prostě hrozný, hrozný, při větší bitce je přes ty záře výkal vidět, orci se mlátěj OBYČEJNOU na koleni zmlácenou chopou a vypadá to jako bitka jediů se sithama
  • Hrozne se mi nelibi bojovy animace, jak ty postavicky monotonne machaj rukama a vypada to, ze mezi nima neni zadnej kontakt.
  • wenceslaus
    Tenhle díl asi nechám plavat.

    Stolní hru jsem hrál, sbíral a barvil od konce devadesátek a tak koupím na téma W40K kde co, ale mám své meze. Blizzardí rozjásanou grafiku kde Eldar vypadají jak Marvin z Warner Bros nemusím. Ani neocením větší přístupnost, přehlednost, zjednodušení atd.

    Možná je to tím, že jsem od tvůrců CoH a DoW 2 čekal něco jiného.
    • Amen, bratře
  • Kdyby řízli efekty (těch je fakt moc, zvlášť v melee), přidali sync-kills (ty speciální "malé" animace mezi jednotkami), trochu ubrali s tou komiksovostí alá Warcraft, tak si myslím že by celá věc působila daleko líp. Protože podle videa to vypadá způsobem hraní na víceméně starou dobrou klasickou RTS.
  • já se taky těšim, líbí se mi to a to jsem magor do Warhammeru 40k, mám doma figurky na nějakých 95k herních bodů *7*
  • Hele nepřipadalo vám taky, že na začátku videa každou chvíli začnou tančit a zpívat á la Disney záporáci?
  • XorxoxTalarius
    Ta orci zakladna vypadala teda hrozne ... celkove ve mne ta ukazka boje zanechala spis rozpacite pocity. Nevim proc, ale vazne z toho mam pocit jako kdybych se koukal na Starcraft ,,, ne na DoW. Pockam si po vydani na nejaky gameplay a pak se rozhodnu, kazdopadne Ultimate Apocalypse ocividne vyhraje.
    • N0isy
      WTF? Vždyť DoW 1 = Starcraft či Warcraft s pár úpravami. Tohle vypadá parádně oproti tupé dvojce.
      • Tak to tvrzeni ze dow1 = starcraft je napresdrzku. To je vrchol ignorantstvi
  • Predobjednano, jsem velky fanousek Warhammeru. I kdyz ve hre asi dostanu na zadek :)
    • Bože, tomu říkám asi nejzbytečnější příspěvek ever.
      • Veskoslav je troll
  • ja uz se tesim. jo a ultras nebo jak se fanousci warhammeru nazyvaji. at vam nepraskne cevka
  • Dawn of war séria je celkom obstojná, ale ten nápad vykradnúť Warcraft a Starcraft a spojiť to dokopy je nehorázna drzosť! *10*
    • Myslim že zakladatele Blizzardu nejdřiv pracovali pro Warhammer, ale chtěli víc volnosti tak se trhli a vytvořili nový univerzum a firmu
      • ne, ale prvni warcraft měl být původně hra ze světa Warhammeru, ale nedostali práva tak udělali warcraft ( proto je to taky tak podobný ).
    • není to náhodou naopak? první zmínka o warhmameru je 1987, warcraft 1 až 1994
      • generalx
        Ahoj malá oprava Warhammer vznikl v roce 1983 byla to právě deviza nenapadně vznikající britské firmičky jmenem Games Workshop..
      • predpokládám že on myslel že tento tretí díl vykrádá warcraft/starcraft. Ale tím tvrzením bych si nebyl tak jistý bez toho že bych si zkusil gameplay. Oni totiž autori tvrdí že se chtejí vratit ke korenum serie (k prvnímu dílu) a tam taky byly podobne masivní bitvy a čety (squads) meli mnohem víc členu než ve dvojce.
        • Kvůli těm masivním bitvám mám 1 raději, ale tohle je fakt víc SC než DoW. Teď je to zmalovaný jak nejaká moba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit