Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Tenhle díl asi nechám plavat.

    Stolní hru jsem hrál, sbíral a barvil od konce devadesátek a tak koupím na téma W40K kde co, ale mám své meze. Blizzardí rozjásanou grafiku kde Eldar vypadají jak Marvin z Warner Bros nemusím. Ani neocením větší přístupnost, přehlednost, zjednodušení atd.

    Možná je to tím, že jsem od tvůrců CoH a DoW 2 čekal něco jiného.
    • Amen, bratře
  • XorxoxTalarius
    Ta orci zakladna vypadala teda hrozne ... celkove ve mne ta ukazka boje zanechala spis rozpacite pocity. Nevim proc, ale vazne z toho mam pocit jako kdybych se koukal na Starcraft ,,, ne na DoW. Pockam si po vydani na nejaky gameplay a pak se rozhodnu, kazdopadne Ultimate Apocalypse ocividne vyhraje.
    • N0isy
      WTF? Vždyť DoW 1 = Starcraft či Warcraft s pár úpravami. Tohle vypadá parádně oproti tupé dvojce.
      • Tak to tvrzeni ze dow1 = starcraft je napresdrzku. To je vrchol ignorantstvi
  • Teda DoW 2 se mě zdá teda více ,,temná'¨, což do univerza W40K rozhodně patří a tahle DoW 3 se mě zdá jako omalovánky, takové dětské a né temné
    • presne, vypada to jak hry od blizzardu
      • Jojo, je to Bližžardí šit pro malé děti, jenom moje konzole je nejlepčejší.
  • Ježiš, vypadá to hrozně. Vraťte nám DoW II. Kde bylo možné dělat taktitku s krytím. Díky tomu taky člověk mohl likvidovat tu nepřátelskou přesilu. Tady tohle tohle vypadá Nexus Wars ze SC2 ... prostě na sebe pošlete tychle a tyhle jednotky a ono to nějak dopadne ..... Předpokládám že tuhle hru nedělá stejné studio, co dělalo druhý díl ... *10* *11* *8*
    • jednička byla lepší a taktiku s krytím obsahovala jen v malé míre
      • No ale tady systém krytí znamená opevněné postavení který nejdřív musíš obsadit abys spustil štít (spíš to připomíná krytí v budovách) a nevím jestli se půjde vůbec krýt za terénnímy nerovnostmi

        Kdežto DoW I, II - tam se dalo krýt v kráterech, za zříceninami a myslím že i v nějakým roští
  • Orky jsem měl hodně rád. Patří k těm zábavnějším rasám :)
    PS: Nevím čím to je doufám že tím mizerným rozlišením videa ale připadalo mi to dost chaotické jednotky se mi tak nějak dosti prolínali do jedné skvrny na mapě. Působilo to dost nepřehledně.
    • 720p hnus
  • Luckiller
    Kdo to k0rva navrhoval! *16* Na C.S. Goto tam je málo multylaserů a Matthew Ward by břebarvil Blood Ravens na modro *10* Který zmutovný kacíř v Relicu dostal tak dem3ntní nápad udělat z Dawn of War zasran3j Starcraft inbrední s mobou ?! *16*
    • Už by si mohl pochopit, že mluvit o Blizzardu jinak než v superlativech je kacířská myšlenka za kterou tě místní upálí na hranici. *3*
    • Prosim te nauc se mluvit, ty inbrede.
  • WaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaGH

    P.S. BLeee, ta hra je jak na LSD
  • Hele nepřipadalo vám taky, že na začátku videa každou chvíli začnou tančit a zpívat á la Disney záporáci?
  • Kdyby řízli efekty (těch je fakt moc, zvlášť v melee), přidali sync-kills (ty speciální "malé" animace mezi jednotkami), trochu ubrali s tou komiksovostí alá Warcraft, tak si myslím že by celá věc působila daleko líp. Protože podle videa to vypadá způsobem hraní na víceméně starou dobrou klasickou RTS.
  • Predobjednano, jsem velky fanousek Warhammeru. I kdyz ve hre asi dostanu na zadek :)
    • Bože, tomu říkám asi nejzbytečnější příspěvek ever.
      • Veskoslav je troll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit