Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Letos to bylo u mě trošku slabší. Dohrál jsem pouze Grim Dawn, PoE White March, Dragon's Dogma a Tyranny + pár restů jako Zaklínač a Wasteland 2.
    Všechno skvělé hry.
  • Vesko ty jsi z toho klikání ještě nevyrostl. Že tě hanba nefackuje si ty srance proklikávat...
  • Ja by som tam dal Fallout 4...sice je to len preskinovany Skyrim ale ten je u mna prave jedine zabavne Bethesdacke Rpgcko takze mi prave sadlo ze to je novy Fallout v akcnejsom style. Sidequesty ako vzdy top, feeling zo strelby lepsi ako v niektorych fps, funkcne paradne perky a bohaty svet s krasnymi postapo sceneriami. Ad victoriam. Btw k tomu Dark Souls 3 tiez spokojnost, zatial najlepsie questy v serii, posun v grafike konecne a hlavne neskutocny balans. Prva Souls hra ktoru som presiel komplet ako lukostrelec a ide to. Krasa. Plus Nameless King na NG +++ bol jeden z najtuhsich bossov serie.
    • jamar28
      Ten vyšel v roce 2015.
      • Ten cas leti...tak potom asi jedine tym witcher dlckam....witcher 3 ako rpg desatrocia si to zasluzi. Inak slaby rpg rok....
      • flash789
        tak jak se to vezme, DLC do nej vychazeli jeste tenhle rok, ale samo jsou to jen DLC...ale kdyz si lidi davaj do zebricku Vino a krev..

        PS: a jo, F4 je super..
  • Inquisitor
    Pro mě je to letos Underail.
    • UnderRail je hodně dobrý, hrál jsem ho předloni. UnderTale taky. Inquisitora si ještě musím zahrát.
      Za mně je to za rok 2016 Tales of Maj'Eyal (super). Pak jsem ještě loni dohrál DAI (meh), Fallout NW (good) a teď hraju Ultimu 7.
      • Inquisitor
        Já teď zase dohrávám Planescape Torment, tenkrát jsem ho nějak vynechal :)
    • Nevyšel Underrail už někdy na konci 2015?
      • Inquisitor
        Nevim, je to možný. Já měl pocit, že to vyšlo někdy začátkem roku.
    • flash789
      Nic jineho by nas ani nenapadlo, Inquisitore :)
      • Inquisitor
        Ale občas hraju i normální hry :)
        • flash789
          Uprimne me se Underail taky libi, jenze sem se k tomu jeste nedostal. Asi pred 4 lety jsem hral nejakou beta verzi a melo to neco do sebe. Libil se mi grafickej styl kterym to je udelany a melo to dobrou atmosferu. Ale jestli tomu nekdy dam sanci naplno v te zaplave her co si chci taky zahrat, to fakt nevim.
          Navic mi je sympaticky ze ta hra je jeste stara a spravne postavena indie, tak jako to bylo kdysi kdy jeste indie hry mely svoje kouzlo. Ktery se dneska manufakturou ala Bata uplne vytratilo.
          • Inquisitor
            Je to poctivě udělaná hra. Občas trochu hardcore, ale to jak si člověk může vytvořit postavu je parádní. Navíc to dává velkou znovu hratelnost, protože jde hrou procházet více způsoby. Graficky styl i atmosféra je v pohodě. Celkově mě to dostalo a hodně bavilo, ještě se chystám pořídit datadisk.
  • Hmm. Jedno nedodělané JRPG, dvě mlátičky, pixel art z roku razdva a izo RPG ušité horkou jehlou. Celkem slabota tenhle rok...
    • Chim
      Cože? Která z těch her je isometrická?
      • Fordzy
        Zajdi si už k doktorovi... Tohle je vážná nemoc. *15*
        • Chim
          Poukazování na očividný nesmysl není nemoc.
          • Fordzy
            To ne, ale když to píšeš u každého článku který se zmíní o iso, tak už to začne působit jako Obsedantně kompulzivní porucha. *3*
        • kostejnesmrtelny
          Ale ne. Každej má nějakej "pet peeve", na kterej upozorňuje. Mě třeba královsky sere ten kašpar z Bioware, tak to taky hodlám psát ke každýmu článku o ME:A *3*
      • neotravuj s tím zase
        • Chim
          S čím?
          • S tou tvoji obscesi...
            • Co je to obscese?
  • Tož bohužel nic zásadního jako Bloodborne nevyšlo, takže to FFXV není špatná volba...
  • No výborně - Final Fantasy XV není vůbec špatná volba, příběh jsem dohrál před třemi dny. Problém té hry je, že je ukrutně nedodělaná a je vidět, že ji hodně přepisovali a předělávali. Ale otevřený svět je krásný a když si zvyknete na MMO fetch questy, zjistíte, že v systému hry je celkem zábavné je dělat.

    A příběh FF15 je krátký, ale podle mě velmi povedený. Vlastně se mi líbil asi nejvíc z posledních dílů. Jen škoda, že se nevykašlali na otevřený svět a neudělali radši 40 hodinový příběh, pokud možno v původních intencích Versus - co jsem slyšel, mohl to být ještě lepší příběh, než jsme dostali.

    Ale celkově dobrá volba!
    • Na FFXV je dobré čekat dle ohlašených DLC a updatů, pak to bude 9 záležitost, je trošku smutné, že to vydali po 10 letech nedodělané, ale tak aspoň, že to vydali...
      • flash789
        10 let bylo od oznameni, ne ze na tom 10 let pracovali, byla tam mnoholeta pauza kdy se nedelo vubec nic, takze vyvoj toho co vyslo se scvrkne treba na nejakych 5-6 let od prvnich navrhu versus verze.. Skutecna prace na te podobe hry co ted je budou treba 3-4 roky.
        • vždyť jo, ale rok tomu ještě chybí, to všichni víme, že ano?
          • flash789
            to mozna i vic, kdyby melo bejt takovy jaky to chteli asi mit...
  • flash789
    1. Final fantasy XV
    2. Dragons Dogma Dark Arisen (PC verze)
    3. Stranger of Sword City ( PC verze)

    Mimo to vysla dalsi zajimava jrpg jako World of Final Fantasy, Star Ocean IoF, Exist Archive nebo treba Tokyo Mirage Session, vetsina z nich zdejsi redakci totalne ignorovana. Tim vitezstvim FF XV si to u me nevyzehlite, bidaci:)
    Ze zapadni produkce mi udelal radost remaster Skyrimu a Titan Questu, na Blood and Wine jsem jeste nenasel silu:)
    PS: malem bych zapomel na Dark Souls 3 (ta hra proste nejak zapadla) taky slusny:)
    • Veskoslav
      Se divím, že ty takový "Japonofil" tam nemá podle mě skvělou hru Tales of Berseria:) A ta vyšla v roce 2016 na PS4 a v lednu 2017 i na pc:) Pokud Tě to neurazí, doporučuji si pořídit. Myslím, že je to tvůj herní šálek, pokud Tě to minulo.
      • flash789
        double post..sakra..blbne me mys a klika vickrat nebo se to sere nejak tady, uz se me to stalo asi 10x..
      • flash789
        Bohuzel Tales of serie mi moc nevoni, par dilu jsem hral , ale je to uz pro me ,,slevova,, zalezitost. A Berseria vysla na zapade pro ps4 a pc az ted v lednu, v japonsku minuly rok, takze se nepocita:)

        A pro pikachu - vcera jsem lhal
        *3*
    • h0p3
      Nepsal jsi včera pod strategie, že další vyhlašování už nesleduješ?
      • Veskoslav
        Jako každý rok. Kdyby to vyhrála Indie hra, tak napíše, že zase Indie a že to přestává sledovat *1*
        • flash789
          samozrejme, boj proti indie moru je dost zasadni:)
  • Za mna:
    1. Witcher 3 B&W
    2. Dark Souls 3
    3. Grim Dawn

    RPG zanru som tento rok moc nedal, zo zoznamu redakcie mam v plane hrat este Tyranny.
    • Overhype zaklinace od hrosice Trojanove sklizi uspech a nevyhraneni panicove ji slepe nasleduji
    • Kde se pořád bere ten hype na Zaklínače? Tohle DLC je extrémně špatné, je to nejhorší práce od CDP, souhlasím s Rocket Paper Shotgun, že to jedna z nejhorších věcí od CDP, tohle žije jen velkému obsahu a hypu, předchozí DLC bylo mnohem lepší a to nemluvím o dvojce a jedničce.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Kde sa berie ten hate na zaklínača? Alebo chceme len zastávať opačný názor než ostatný? Aj keď k tomu nemáme iné, než subjektívne pocity? Alebo je za tým len snaha odlíšiť sa? No jo no, ale to sme prestali robiť tak niekde na strednej škole. Oh wait...
      • flash789
        lidi to hrajou a libi se jim to? Nevim co resis..
        • flash789
          kvalita a zabava neni definovana, kazdy to ma jinak, globalizovat dle neciho nazoru je nesmysl. nevyresis, budes se tocit v kruhu argumentu a protiargumentu, ztrata casu, proto nevim co chces resit.
        • lidi hrají i Dotu, přece dle toho nebudu řešit kvalitu...
  • Za mne
    Farming simulátor
    Football manager 2017
    The Sims 4 City Life

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit