Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ten TF2 fakt dobrej?
    • kostejnesmrtelny
      Mňo.
      SP je celkem sranda s pár výbornejma nápadama (ten level si svoji reputaci fakt zaslouží). Párkrát jsem vzpomněl na Portal, párkrát na Shogo.

      MP je hyperkinetická šílenost, nic moc pro mě, ale víš co...different folks...

      Dobrá hra, ale po třicítce už reflexy nejsou, co bejvaly a dát plnou palbu za ten kratičkej singl nebyl moc dobrej nápad. Ve slevě chybu neuděláš *3*
      • uaxpk
        Hergot, Shogo! Na to jsem už málem zapomněl. Díky za oživení pěkných vzpomínek.
    • TheGGG
      ano, titanfall 2 je po BF1 nejlepší multiplayer hra roku 2016 hands down
      • Lepší než OTTD? Něco mi říká, že nevěřím. *1*
        • Open Transport Tycoon Delux ???
    • Team Fortress 2? Nejlepší! *14*
  • Hra roku Inside

    Čestné uznání Last Guardian.
    • Corvus
      Jedině Dark Souls III *5*
      • Není to špatné, ale je to trochu ústupek z kvalit Dark Souls/Bloodborne...
        • Sharkozis
          Ještě pár dalších ústupků od Souls a může se z toho stát třeba dobrá série. Je to už třetí díl a bojový systém stále nezvládá řešit zasekávání se o drobné překážky a zbraně procházející skrze stěny (a sloupy apod.) A přitom by nebyl problém se s tím vypořádat... a je to furt to samé, ale to není úplně korektní připomínka vzhledem k tomu, že sám hraju dotu, Mordheim:CotD, Factorio a nedávno jsem se na chvíli vrátil k Diablu.
    • já bych to možná přehodil, ale rozhodně kvalitní výběr. +
    • 0011
      já dal Inside jako největší překvapení roku a nejlepší adventura/logická hra i když většina úkolů byla spíš o rychlosti a preciznosti provedení než o logice
      • A jak byla prosimtě kvalita Inside překvapivá? Já bych teda od tvůrců Limba nic menšího, než kvalitní, depresivní a vcelku unikátní zážitek nečekal.
        • nevím, tohle mi přišlo mnohem lepší než limbo a ne jenom proto, že to bylo barevný *1*
        • tak pro mě to bylo taky docela překvápko, protože Limbo mě moc nenadchl na rozdíl od Inside
  • TheGGG
    Budu se tedy věnovat hře a vlastní volbě: Hra roku BF1, což je taky zároveň nejlepší FPS. Luxusní grafika, epická bitvy, úžasná atmoška, spusta srandy, zbraně, vozidla, mod operace. Pár drobností se najde, ale je to prostě hra roku... strategie pak xcom 2, datáč W3 víno a krev, RPG dark souls 3, překvapení titanfall 2
  • sleepless
    Neřešte prosím anketu samotnou. Neřešte prosím volby redakce. Podobné posty buď smažeme, nebo diskusi znovu stopneme - nadobro. Věnujte se hrám a vlastním volbám. Děkujeme.
    • Chim
      Nahlášeno *1*
    • MickeyMutant
      Anketa zajímavá, výběr redakce fundovaný, vlastní volba nemožná pro nedostatečnou osobní zkušenost se všemi tituly byť i třeba jen v jedné jediné kategorii. Diskuzi nemazat, nestopovat, bleskař má jen jedny nervy na to, aby lavinu protestů pak vymetal z bleskovek. Děkuji.
    • to mě mrzí, že to tak máte... Hodnotit produkt dle jedné recenze není moc fajn.
  • Nej hra Overwatch, nej zklamání The Last Guardian, tam to vidim jasně
    • Overwatch a Minecraft....největší rakovina na světě.
  • Jinak musim rict ze jak to tak vidim dohromady, tak hodne slabej rok....
    • Já bych neřekl vyloženě slabý rok, spíše většina titulů zůstala daleko za očekáváním.
  • Jak tu píšou že hra roku je pro ně battlefield xD. Dvě hodiny jsem sledoval bratra jak to hraje, takovou sra*** jsem dlouho neviděl. Jediné co je na té hře dobré jsou zvuky.
    • TheGGG
      nejlepší FPS v roce 2016 je BF1 a to bez debaty, jestli je to sr*da, tak nevím co jsou pak ty ostatní hry doom, overwatch...
      • Musím se hádat, že se o to místo dělí BF 1 s Titanfall 2. TF 2 nabídnul senzační kampaň na dnešní FPS poměry a jeho multiplayer je setsakra návykový. BF 1 a TF 2 podle mně jsou na vrcholu příček, BF 1 díky zasazení do první světové uspokojí nostalgiky a hráče, kteří chtěli staromódní období a TF 2 zase Scifi hráče, co si zvykli na hry typu CoD: Advanced Warfare (CoD je zlo, ale snad se chápeme)
        • TheGGG
          ironicky i přes ten hate, toto CoD mělo nejlepší kampaň za posledních xxx let... BF1 měl sice otřesný single, ale mulťák je EXCELENTNÍ a TF 2 má velice solidní single i mulťák, já si koupil všechny tři hry a nelituji...
          • a ty seš taky plnej emocí co? Hlavně tvoje (_!_) Tak hlavně bacha na nemoci...
            • GGG, ty si jeste ber nekoho do pusy ze neumi normalne diskutovat :D Ohlednout se za tvymi prispevky v prubehu par let zpet by ti neuskodilo, ale pokud postradas sebereflexi tak by sis ztoho stejne asi nic nevzal...
            • TheGGG
              další edgy anonymek co neumí normálně diskutovat *14* *14* . Já zapoměl, měl jsem tu drzost hrát něco co neschválil zdejší establishment...
          • nehrál sem, ale říká se, že možná to byla úplně nejlepší kampaň, škoda toho cíleného hatu, objektivita u CoD je naprosto v háji jak od recenzentů tak hráčů. Poslední CoD chválil i Andrej, takže třeba to bude fakt fajn,,,
            • TheGGG
              jojo, je to škoda, měli radši vydat tak dvě CoDka z WWII nebo vietnam tématikou a až by se lidi uspokojili, pak se vrátit ke sci-fi, toto byla skutečně nejlepší singleplayer kampaň od dob MW2, pravá military sci-fi plná emocí, epických momentů, skvělých postav, bitev a řádně přestřelených padouchů. Kdo kdy četl nějaké military sci-fi romány bude ze hry nadšen. Škoda toho hatu, ale když teď dělají na CoD tři studia, klidně by 2 ze 3 mohli pracovat na CoD z historickou tématikou (jedno WWII a jedno třeba z vietnamu/koreje) a pak zase nějaká scifi, kde už se lítá na jiný planety atd...
    • To ze se neco nelibi tobe neznamena ze se to nelibi ostatnim.
      Ale tak chapu ze pohonit si ego ti asi zlepsi den *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit