Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase arenky a milionkrat videne mody. Snad jednou strilecky prijdou s necim originalnim a ne jen s timto mustrem pevne narizenym marketingovym oddelenim. Lidi chteji neco noveho, proto ma taky uspech PUBG. Ovsem zkusit neco noveho by byl risk. Tohle bude provarena nuda, ktera se zaplati, po mesici to sice nikdo nebude hrat, ale par penez to vydela.
    • Tak to asi těžko budeme hledat u mainstreamové střílečky postavené na silné licenci, že? ;)
    • Nový a originální je přece P2W systém ve hře!
  • Takže stejná bezduchá blbost jako první díl *9*
    • Zatím to nevypadá, spíše naopak - jen mají všichni strach z toho, jak budou fungovat ty loot boxy.
    • A ty ses kdo?
  • Jack1947
    Loot boxy nesmí samozřejmě chybět ani v Battlefrontu a podobně jako v případě jiných velkých letošních her, i tady tlačí vývojáři na pilu. V loot boxech totiž nenajdete jen kosmetické věci (ty jsou tu trochu nudné), ale pokud se něco nezmění, nebo nebylo v rámci bety něco zatajeno, jde také o jediný zdroj pro Star Card. To jsou karty, které mají vliv na vlastnosti vašeho vojáka i sílu některých schopností a čím lepší verzi karty máte, tím silnější je vaše schopnost.

    A tohle je prostě hnus *11*
    • Proč hnus ? Co je divneho na tom,že cim dyl hrajes,tim máš silnější věci ?
      • protoze ti ta karta muze padnout po prvni hre nebo ti nepadne ani po tisici
        • Morraw
          No, nikdy mi nepadla jedna a ta stejná karta. Pokáždí, když jsem otevřel bednu, tak tam byly karty nové.
          • Tak to jsi jich nejspíše neotevřel moc - upgradování karet je dost zásadní, a v betě jich bylo celkem málo.
            • Morraw
              Otevřel jsem jich asi 15. Tobě se objevovaly karty, které už jsi třeba měl ? Myslím úplně stejné, ne jen stejné s větší raritou.
  • Strávil jsem v betě spoustu hodin a ke článku mám pár výtek: u módu Strike nějak nezaznělo, že tam balanc stojí za starou belu a pro First Order je prakticky nemožné jej vyhrát pokud není tým dokonale sehraný a Odpor naopak banda absolutních d****ů. Nasbírat 5000 bodů je celkem hračka a jen netaktický hráč se je snaží vyplýtvat co nejdříve, když hrdinové jsou daleko více potřeba ve druhé a třetí části Galactic Assault, kde také rychle umírají a na řadu tak přijde každý. Taktické využití stíhaček bylo v Galactic Assault rozhodujícím faktorem mezi vítězstvím a prohrou, střílet jednotlivce je sice těžší, ale hra označuje nosiče Ion Disruptorů a z výšky jej jde velmi snadno a rychle zlikvidovat.
    • Ke konci bety jsem zažil dost her, ve kterých se hrály objectives, a ve kterých byla i Takodana hodně napínavá, myslím, že to nakonec končilo tak 50/50, některé hry byly ze strany prvního řádu hodně rychlé.

      Se zbytkem souhlas.
  • Jakou dlouholetý hráč Battlefieldu nemohl jsem nezkusit betu. Upřímně, graficky je to samozřejmě skvost ale chybí mě ten wow effect co jsem měl u bety jedničky. Tak či onak, je to stále arkáda jak řemen, chybí mě hloubka možnosti BF3/BF4. I když mám bohaté zkušenosti z BF2-4, stejně jsem umíral na každém kroku. Najít nepřítele, přesně jak píší v článku je téměř nemožné. Měl jsem více méně stejné pocity. Za mě nekupuji. Holt zkrátka od vydání Battlefieldu 4 žádný další díl nestál za koupi.
  • Jam97
    Kritika bojového droida za to že není vidět mi přijde poněkud zvláštní :D prostě taktická výhoda :D
  • Sr_Lobo
    Nahodil sem to, po hodině sem šel pro porovnání zahrát jedničku a už sem u ní zůstal...
    • Ale tak jednička taky nestála na začátku za nic :P
      • a ted uz je jako dobra?
    • Mno tak to je docela smutná situace, moc radost si mi neudělal...
  • Za mě obrovská spokojenost, dokonce i Overwatch šel na druhou kolej, hru jsem předobjednal a už se těším na vydání.
    Rozhodně jsem se bavil 100x lépe než v novém CoD WWII, které mi přišlo o dost rychlejší a méně přehledné.
  • Pilgrim66
    11 hodin v betě za mne tl,dr:

    - více toho samého, hraje se to stejně, ale wow efekt to na mě úplně nemá, ani grafikou a už vůbec ne gameplayem
    - Starfighter mode na to, jak je poměrně simplicitní hodně zábavy

    Hlavní mega mínus:
    - P2W lootboxy, narozdíl od her jako Overwatch v těch lootboxech nejsou jen vzhledové věci, ale úpravy zbraní, bonusy k poškození atd.
    - z bety nejde úplně poznat nakolik půjdou ty classy víc customizovat, ale v betě minimálně, furt ten dementní kartičkovej systém

    Za mne to kupovat nebudu, není to taková úžasná zábava, aby to ospravedlnilo, že koupím hru za 1000,- a ještě sypat prachy do nejvíc pozmrděnýho systému lootboxů, aby mě neválcovali ostatní hráči.
    • v podstatě jsi nenapsal nic, jen jsi jako ovečka zkritizoval lootboxy, aniž bys věděl o čem jsou...

      Super. Ale pro zdejší stádo to evidentně stačí.
    • Jack1947
      jO TO MĚ , celkem taky štve... tím to docela zkazily.
    • michaliuz18
      co to prezivas tak, sak tie lootboxy dostavas normalne za splnene jakoby achievmenty. Nemusel som vysolit ani cent a podostaval som paradne boost karticky. Je uplne nepodstatne ich kupovat , kupuju ich len nedockavy blbci
    • AMEN....total P2W mrdk4... ale tentokrat jako fakt že mega, tím to pohřbili pro hodně hráčů.
      • To celé záleží na systému. V jedničce jsi taky musel čekat relativně dlouho, než se Ti některé věci odemkly - tady si je přinejhorším můžeš vycraftit. Takže to celé bude o tom, jestli to půjde v pohodě hrát i bez mikrotransakcí, nebo ne, což teď nevíme (u bety to nebyl problém).
        • Když hraju support, tak chci odemykat support obsah. Když střelce, tak výbavu na střelce.

          Je fakt zlo jak teď všude s*rou lootboxy, aby tuto možnost výběru za mě rozhodovala náhoda.

          Nemám občas problém hrát hru, kde to za mě automaticky rozhoduje co a jak budu hrát, ale tím jak se to teď objevuje všude se mi to začíná silně a rychle zajídat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit