Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    11 hodin v betě za mne tl,dr:

    - více toho samého, hraje se to stejně, ale wow efekt to na mě úplně nemá, ani grafikou a už vůbec ne gameplayem
    - Starfighter mode na to, jak je poměrně simplicitní hodně zábavy

    Hlavní mega mínus:
    - P2W lootboxy, narozdíl od her jako Overwatch v těch lootboxech nejsou jen vzhledové věci, ale úpravy zbraní, bonusy k poškození atd.
    - z bety nejde úplně poznat nakolik půjdou ty classy víc customizovat, ale v betě minimálně, furt ten dementní kartičkovej systém

    Za mne to kupovat nebudu, není to taková úžasná zábava, aby to ospravedlnilo, že koupím hru za 1000,- a ještě sypat prachy do nejvíc pozmrděnýho systému lootboxů, aby mě neválcovali ostatní hráči.
    • v podstatě jsi nenapsal nic, jen jsi jako ovečka zkritizoval lootboxy, aniž bys věděl o čem jsou...

      Super. Ale pro zdejší stádo to evidentně stačí.
    • Jack1947
      jO TO MĚ , celkem taky štve... tím to docela zkazily.
    • michaliuz18
      co to prezivas tak, sak tie lootboxy dostavas normalne za splnene jakoby achievmenty. Nemusel som vysolit ani cent a podostaval som paradne boost karticky. Je uplne nepodstatne ich kupovat , kupuju ich len nedockavy blbci
    • AMEN....total P2W mrdk4... ale tentokrat jako fakt že mega, tím to pohřbili pro hodně hráčů.
      • To celé záleží na systému. V jedničce jsi taky musel čekat relativně dlouho, než se Ti některé věci odemkly - tady si je přinejhorším můžeš vycraftit. Takže to celé bude o tom, jestli to půjde v pohodě hrát i bez mikrotransakcí, nebo ne, což teď nevíme (u bety to nebyl problém).
        • Když hraju support, tak chci odemykat support obsah. Když střelce, tak výbavu na střelce.

          Je fakt zlo jak teď všude s*rou lootboxy, aby tuto možnost výběru za mě rozhodovala náhoda.

          Nemám občas problém hrát hru, kde to za mě automaticky rozhoduje co a jak budu hrát, ale tím jak se to teď objevuje všude se mi to začíná silně a rychle zajídat.
  • Jack1947
    Loot boxy nesmí samozřejmě chybět ani v Battlefrontu a podobně jako v případě jiných velkých letošních her, i tady tlačí vývojáři na pilu. V loot boxech totiž nenajdete jen kosmetické věci (ty jsou tu trochu nudné), ale pokud se něco nezmění, nebo nebylo v rámci bety něco zatajeno, jde také o jediný zdroj pro Star Card. To jsou karty, které mají vliv na vlastnosti vašeho vojáka i sílu některých schopností a čím lepší verzi karty máte, tím silnější je vaše schopnost.

    A tohle je prostě hnus *11*
    • Proč hnus ? Co je divneho na tom,že cim dyl hrajes,tim máš silnější věci ?
      • protoze ti ta karta muze padnout po prvni hre nebo ti nepadne ani po tisici
        • Morraw
          No, nikdy mi nepadla jedna a ta stejná karta. Pokáždí, když jsem otevřel bednu, tak tam byly karty nové.
          • Tak to jsi jich nejspíše neotevřel moc - upgradování karet je dost zásadní, a v betě jich bylo celkem málo.
            • Morraw
              Otevřel jsem jich asi 15. Tobě se objevovaly karty, které už jsi třeba měl ? Myslím úplně stejné, ne jen stejné s větší raritou.
  • Jam97
    Kritika bojového droida za to že není vidět mi přijde poněkud zvláštní :D prostě taktická výhoda :D
  • Jakou dlouholetý hráč Battlefieldu nemohl jsem nezkusit betu. Upřímně, graficky je to samozřejmě skvost ale chybí mě ten wow effect co jsem měl u bety jedničky. Tak či onak, je to stále arkáda jak řemen, chybí mě hloubka možnosti BF3/BF4. I když mám bohaté zkušenosti z BF2-4, stejně jsem umíral na každém kroku. Najít nepřítele, přesně jak píší v článku je téměř nemožné. Měl jsem více méně stejné pocity. Za mě nekupuji. Holt zkrátka od vydání Battlefieldu 4 žádný další díl nestál za koupi.
  • Silné zklamání jak po herním stránce (obsahu, gameplay) tak i po grafické stránce (1440p a ultra), která rozhodně nenabízí ony WOW efekty o kterých píše autor dojmů... tedy jediné wow efekty jsou ty holubice vylétavající z podlahy apod.., tam si člověk opravdu řekne "wow, to je hrozný". Fyzika a destrukce samozřejmě na urovni nula.
    • A přitom EA vydala BF1! ...Tohle člověk prostě nepochopí ... *7*
  • Hral som betu SW BF 2 a bol to úplný des.
    Vesmírne bitky krátke,ovládanie na konzoli úplne hrozné, žiadne nalodenie sa do stanice / lodi ako to bolo v starom SWBF.

    Infantry mapy - jediná class, ktorá dáva zmysel je ten sniper. Zvyšok sú úplne blbosti. Nie je tam žiadna kustomizácia zbraní. Optiku má len sniper a ostatní môžu strielať len z hip fire.

    Krásna grafika, ale hra pôsobila napriek tomu strasne lacno. Skoro až free to play....
  • Pro mě letos čtvrtá open beta. A nudil sem se. Bohužel. Když sem to zapnul a vyskočilo na mě logo a s hudebním motivem tak mráz po zádech jak pes! Ale tři hodiny hraní a nechytlo mě to. Bf1 a cod beta mě chytli od začátku ale tohle prostě ne.
    • to je fakt
  • Škoda no, docela jsem DICE fandil. Měl jsem preorder, nicméně jsem to musel po 7hodinách testování v betě hodně rychle zrušit. Něco tak nudnýho jako byl tento combat zde představen nemůže projít s cenovkou 2080,- KČ za DE. Tak snad Battlefront 3 bude lepší :D
  • Sr_Lobo
    Nahodil sem to, po hodině sem šel pro porovnání zahrát jedničku a už sem u ní zůstal...
    • Ale tak jednička taky nestála na začátku za nic :P
      • a ted uz je jako dobra?
    • Mno tak to je docela smutná situace, moc radost si mi neudělal...
  • Loot boxy: https://youtu.be/YMDGPSWWA18
    Zlatej Overwatch.
    • Inak v závere toho videa TB vyzýva hráčov a ostatných (ideálne by to mohli byť novinári), nech sa ozvú ("make some noise"). Jedna z možností ako to urobiť je review bombing. Tu je krásne videiť ten rozpor v postoji s redakciou games, podľa ktorej je review bombing len dielo trollov a ovcí.
    • Očekávam FC venovanej loot boxum kde nam vysvetlí jak je to v poradku a jak zlí hráči jen trollí a furt si na neco stežují a nejnovejší tituly s lootem dostanou "Smutných" 9/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit