Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co takhle zrecenzovat hw nároky jestli mi to pojede a tak. Tim nemyslim recenzovat no na ctyrjadro, 12 GB ram a grafiku za 20k litru ale na neco starsiho *12* *11*
    • Na PCtuning vysel rozsahly clenek na toto tema.
    • Ale no tak... Copak sedíš u počítače s internetem poprvé?? HW nároky jsou na stránkách výrobce a to jak to na konkrétních sestavách běží se můžeš přeci přesvědčit na YouTube... Nebu´dměe líní.
  • Na tuto hru som sa naozaj velmi tesil a nevedel sa dockat. Ked som to nainstaloval, bol som vsak zklamany. Ten zaciatok mi strasne vadil a vsetko sa mi zdalo monotonne, proste nieco tomu chybalo. Nejak som sa potom prekusal za to prve mesto cez branu v uvodnej lokacii a az potom ma to zacalo bavit. Dostal som sa az na treti ostrov, ale nanestastie mi vtedy skolaboval moj HD, tak som prisiel o vsetky save game, zalohy.
    Teraz ma to vsak mrzi, pretoze sa mi nechce hru zasa zacinat, nemam vobec chud prechadzat ten blby zaciatok.
    Povedal by som, ze autori hry mal lepsie zapracovat na zaciatku hry a kona mali bud uplne vynechat alebo tam nedavat aspon tie blbe zavody... ked som ich presiel, tak som sa kona uz nikdy nedotkol.
    Hra nieje az taka zla, ale ak to mam porovnat s prvym dielom, ktory som dohral uz asi 10x, tak toto nan nema.
  • Tak jestli TW 7 tak Arcania 4
  • Zajímalo by mne jestli recenzent hru hrál déle než dvě hodiny, protože srcreeny jsou všechny pouze z prvního, respektive druhého ostrova.Ten tvoří asi 20 procent ze hry ne-li méně.myslel jsem si, že recenzent by se měl hru pokusit dohrát a až potom ohodnotit.Osobně sem hrál ze začátku mě hra docela chytla, ale na ostrově stylizovaného jako Japonsko sem přestal....je tady ale možnost resetu skillu a vlastnosti takže možná zkusím ze svého bojovníka udělat mága:)
    • Erimos (tj. ostrov, který na kterém se nachází pouště a savany), tvoří cca 60-65% singleplayeru.
      • Na plochu mozna, ale casove urcite ne
        • casove treti a ctvrtej akt tvori snad 10% hry docela me to dostalo kdyz sem opustil "japonsko" a uz byl pomalu konec :))
          • aha tak to se omlouvám...kdo by to byl řekl:)) to se ke hre asi ani nevratim......

            ps: dal jste nekdo posledni labyrint bez mapy?
            • ano presiel :) labyrinty sa stali lahkymi ked som prisiel na princip - bud to boli mrtve mysi, resp. sudy rozostavene na krizovatkach. Sud vzdy hovoril o tom, kam ist a kam zabocit na dalsej krizovatke - bud bol na pravej resp. lavej strane chodby ...
            • ja ano pouzil som na to rozum, mal som milion prstienkov a nahrdelnikov, pri kazdej rozbocke som zahradil vsetky cesty nahrdelnikmi a jedinou som sa vybral , tam som nahrdelnik nedal, ked som sa z danej cesty uz vracal, tak na rozbocke som prejdete zahradil prstenom, ak na rozbocke este boli nahrdelniky tak som preskumal aj tie vetvy, a oznacil prstenom, ked uz boli na rozbocke iba prstienky , pozbieral som ich vsetky, vratil sa s5 a celu vetvu oznacil prstienkom a tak rekurzivne dookola az si mal vsetko prejdene aj pozbierane, easy ;)
        • Časově také. Vím o čem mluvím, protože jsem hru již 2x dohrál.
  • Nechápu jak může auor přirovnávat Arcanii ke špičkám žánru a stavět ji např vedle DAO
    Prý - TWII si může troufnout i na Arcani -i to je uplná hovadina tato věta co tam autor napsal. Na Arcanii si troufne i mentálně postižená opice. Je vidět že autor článku neví nic o RPG. *10*
    • Troufám si tvrdit, že autor článku ví o RPG hodně. Dokonce si přisadím a řeknu, že toho ví o hodně víc než ty a já dohromady.

      Recenze je výstižná, hodnocení sedí (ne přiblbý hype jako v Německu). Jen tak dál, Janchor ftw;-)
      • MrSanta
        Janchor a Grygar jsou jedna osoba?
        PS: Když tak vidím Janchorův titul "nástěnkář" tak se musím zeptat zda má někdo v Games.cz týmu titul "topič"?
        • Gr3y_fox
          No jistě, palubní topič, truhlář a nástěnkář nemsí v žádné správné partě chybět:-)
    • janchor
      O "špičkách žánru" ani "troufání si" tam není ani slovo, jen o otevřených hrách a vlastním prostoru, který si pro sebe TWII vydobyla.
  • recenzia sa mi paci, vystihuje niektore dojmy zo zaciatku hrania, ale dalo by sa rozpisat viacej, urcite spomenut hlavne ze najvacsi ostrov je z 2/3 vyhradeny na multiplayer, dalej urcite spomenut ze fighter uz v podstate nema k dispozicii moznost kuzel ako v TW1, tam bolo mozne ho nabufovat magickymi stitmi atd. , dalej ze zvietarata sa respawnuju, ekonomicky system funguje tak ze predajcovia maju vacsinou veci na urovni vaseho LVL, atd atd. o tej hre by sa pohodlne dalo napisat 2x tolko
    • Dik, ty si mi defacto povedal vsetko podstatne a viac nez som ja sam zistil z par hodinoveho hrania!: +1 odomna *3*
  • Mein got. Dal sem upravit a teď je to tu dvakrát. Nainstalujte si na server GOLD patch.
    • MrSanta
      Stačí se zaregistrovat. Viz jeden ze šesti bodů pod nápisem PROČ SE REGISTROVAT v pravé části. Mein Gott *7*
      • Pak tedy nechápu, proč mám tu možnost kliknout na "upravit".
        • Protože se nad tím pak budeš rozčilovat a časem se regneš. *1*
          • Neregistruju se nikde, pokud to není vyloženě nutné. Tady to nutné není.
  • No tak jak to tu čtu tak hrůza. Lidi s touhle hrou sem seknul dvakrát. Poprví když sem sednul na koněho a podruhý když mě totálně rozmasil mraveneček (oo no jooo obří mraveneček, ale pořát my byl po kolena). Jenže sem to dvakrát překous a po chvíly se ke hře vrátil. Asi bylo sucho nebo co. Na koňskej závod sem si dokonce vyhranil jeden den. Dal sem to asi napodruhý, ale byl sem tak nervově vyčerpanej, že už sem ten den nehrál (TW2). No a teď? U mravenečka se jenom zpomalim, nosorožce téměř prebíhám a starosti mi dělají snad jenom škorpíci. Chce to prostě vydržet. Sám nenávidim systém, kdy narazim na nezabitelnou obludu u startovní lokace. Je ale pravda, že by to mělo mít taky hlavu a patu. To že několikatunovýho nosorožce rozsekam na hadry a brabeneček hned vedle mě vyknedlí dřív než řeknu "fuck", to mi hlava trochu nebere.
    • Radši, než si hrát s mravenci, bys měl zapracovat na gramatice..to je hnus, toto.. *11*
      • Máte namysli hrubky, nebo užívání slov kterým nerozumíte (nespisovná slova)? Také občas utekla diakritika. Pravděpodobně mířím přímo do pekla.
        • claymen
          tím byly určitě myšleny hrubky, slova která neznáme nejsou asi gramatické chyby :D
    • Možná jsi jenom na mravence používal špatnou zbraň, každá potvora je náchylná na něco jiného.
  • No tak jak to tu čtu tak hrůza. Lidi s touhle hrou sem seknul dvakrát. Poprví když sem sednul na koněho a podruhý když mě totálně rozmasil mraveneček (oo no jooo obří mraveneček, ale pořát my byl po kolena). Jenže sem to dvakrát překous a po chvíly se ke hře vrátil. Asi bylo sucho nebo co. Na koňskej závod sem si dokonce vyhranil jeden den. Dal sem to asi napodruhý, ale byl sem tak nervově vyčerpanej, že už sem ten den nehrál (TW2). No a teď? U mravenečka se jenom zpomalim, nosorožce téměř prebíhám a starosti mi dělají snad jenom škorpíci. Chce to prostě vydržet. Sám nenávidim systém, kdy narazim na nezabitelnou obludu u startovní lokace. Je ale pravda, že by to mělo mít taky hlavu a patu. To že několikatunovýho nosorožce rozsekam na hadry a brabeneček hned vedle mě vyknedlí dřív než řeknu "fuck", to mi hrava trochu nebere.
    • S timhle prispevkem jsem seknul jednou, po asi pate hrubce... :-)
  • Souhlasím, ale kvůli té prokreslenosti, nudným soubojů, questům a hrozně špatně podanému příběhu na začátku jsem to po půl hodině vypnul a už na to nešáhnu :P
    • Hra mě začala více bavit po nějaké hodince a půl hraní :)
      • Souhlas, prvních pár hodin jsem trávil obstřelováním nepřátel ze skalek. Po pár oddřených levelů to žačalo být konečně zábavné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit