Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA je zlá firma už dávno...pro mě od doby co zavřela Westwood
  • DeDy
    Pro BF1942 a BF2 jsem svého času dělal web, mapy, návody a byla to pro mě ryzí radost. Ty hry jsem měl na disku více jak 15 let a hrával (později jen občas). Tady tohle ve mně vyvolává bezmoc, cítím tyranii. Letos jsem zvažoval, že synovi koupím nové SW, ale ne! Představa, že si je bude chtít syn za 10 a více let zahrát a ono to nepůjde mě uvádí v čisté šílenství. Jo a tady je ten WEB. Pohled na něj mě trochu uklidnil. :) http://bf1942.euweb.cz/
    • to jsi optimista s 10 lety, u současné generace her od EA bude rád, když to poběží za 4 roky
    • Ten web jsi dělal ty? Já si ho pomatuju že jsem na něm před lety trávil čas :D já to mám stejný s Falloutem, taky si to vždy po pár letech zahraju znova. Jedničku a dvojku. Až budu mít víc času, chtěl bych si takhle projet znovu Jedi Knight: Jedi outcast a MP Battlefieldu 2. *14*
      • DeDy
        Ano, ten WEB jsou krásné 4 roky tvorby. :) Jak říkávám již dlouhá léta "Hrát hry je zábava, ještě větší zábava je hry vyvíjet.". A proto se teď bavím tímto. www.frozenled.net
  • Taronyu
    To je smutné. BF2 tam hrávam dodnes. Servery sú niekedy plné, že je problém sa napojiť. Toto mnoho ľudí naštve. Keď im vadí ten klient zadarmo, tak fajn, môžu ho spoplatniť za nejaký smiešny peniaz, ale prečo rušiť multiplayerovú podporu, keď oni o ňu už nemajú záujem? *7*
  • Jediná možnost je ignorace EA a jejich her
  • Ve vedení EA: Hele Karle, oni nám ty nový hry nechtějí kupovat a místo toho hrají staré, ze kterých už nic nevytřískáme, co budeme dělat. To je jedonduchý, my jim je zakážeme.
    • Duvod proc do vseho dat multiplayer, da se snadno zkoncit a znefunkcnit. U singlu to jde o dost hur.. a lidi si to muzou hrat porad.. A nepotrebuji k tomu servery.
      • Multiplayer není jediná podmínka, jsou hry které si bohužel bez připojení na server nezahraješ nebo minimálně nenaistaluješ. Zejména Ubisoft tím je proslavený a vynucenými savy v cloudu, přitom cracknutá verze funguje a obejde se bez všech těch online nesmyslů.
      • ještě to chce mezikrok napojit to všechno na online službu aby lidi nemohli hrát dedikovaný servery p2p a LAN, což už taky zařídili
  • jamar28
    Ještě chvilku a EA se začne objevovat ve filmech a hrách jako klasická zlá korporace. No nic, tak asi bojkot. Takové chování nehodlám podporovat.
    • ZvacA
      Je ale zajímavé, že jim to trvalo asi tři a půl roku.... sami kolegové od RN přiznávali, že s něčím podobným dříve nebo později počítali a byli připraveni skončit hned, jak nějakou nótu dostanou. To se stalo a podle mého k tomu nakonec přistoupili s pokorou a bez zbytečných p**ovin u huby. Soudě podle komentářů některých střízlivějších nemusel být problém ani tak v tom, že by se nabízely servery pro tyto Bf díly, ale spíše fakt, že si z jejich stránek prý mohl zatahat hry volně a v plné míře, což už problém přece jen trochu je a asi přesahuje hranice pouhého multiplayerového obrození nějakého projektu. Ale pochopitelně těžko říct a o skutečným korporátních záměrech EA jen špekulovat. Teorií v komentářích se na toto vyrojí asi víc než dost.

      Ale ve výsledku ano, fušování do komunit hráčů i třeba oficiálně odepsaných her je i tak na ho*no a není moc divu, že obecně něco takového zanechává vůči společnosti nárokující si z nějakých pohnutek svá práva i tak hořkou pachuť.
      • Spades
        Ale proč to rovnou rušit? Nestačí v tomto případě dát link, kde si to koupit a pak jen poskytnout instalátor, který přepíše originální soubory alá spousta jiných podobných projektu, jako Halo Custom Edition a Knight and Merchants Reborn?
        • ZvacA
          To by mě taky zajímalo. Asi teoreticky ano jako u jiných. Podobné nápady koneckonců padají, ale to už je o nějakém dalším dialogu mezi zúčastněnými. EA v dopise požádala RN, že je to v případě jejich poskytovaných klientů těchto značek už problém a RN se slovy o respektu k těmto hrám prostě z jejich dalšího udržování bez keců vycouvali.
          • Být v kůži RN, tak dám celý zdrojový kód svého serveru na torrent, ať to rozjedou jiní pokud budou chtít. EA si pak může trhnout.
  • Vo na to rict snad jen zkoupit ty nejlepsi studia a pak je znicit. EA je nejvetsi odpad. Meli by dostat lekci.
  • at uz jde EA vazne do pr*ele, tohle je humus. vse jen v zajmu vydelavat co nejvic, nebudete hrat stary hry, kupte si novy! ach jo.
    • Vsak samozrejme. Kdyz se clovek zasekne, je potreba ho popostrcit.
      • Facepalm asi mluví ze své zkušenosti ze školy.
      • nevim na cem kdyby vydali neco kloudnyho tak prosim. Sam bf 2 ani 2142 nehraju ale hraval jsem kdyz to vyslo. Lidem slapo do ksichtu at si to hrajou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit