Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jako dali do ankety ve který budou sami hlasovat závodní hru co nehráli? trochu klauni, ne? *15*
    • Corvus
      Čili asi takhle: Není recenze na Games = nehráli to? Chápu dobře tu myšlenku, jo? ;-) Jinak pokud každému v redakci stalkuješ osobní život, tak klobouk dolů...
      • kdyby to někdo hrál, tak mu přiklepnou recenzi, logika neasi
        • Psát články do webu o hrách znamená, že už nikdy v životě nesmíte hrát hry jen tak pro zábavu?? Kdyby jste měl nějaký web, tak dělat pro vás by musela být děsná zábava.

          Předpokladem pro dobrou recenzi je ten, že to chce hru dohrát až dokonce, aby jste se ji mohl pokusit objektivně zhodnotit. Pokud nikdo nedohrál hru do konce , tak se taky nepřihlásil o recenzi.
          V tom je ten problém: málo lidí závodní hry "dohrává až do konce", protože ten typ her se hraje hlavně pro potěšení z jízdy.
      • Jestli to hrali a nemaji recenzi, pak jsou to klauni. Ta rovnice je v celku jasna. Ani od Wipeoutu nemaji recenzi, i tady je matematika vcelku jasna, oni tak nejak nemaji recenze. Dokonce ani tech nejlepsich her. No co to je? ;)
        • Předpokladem pro dobrou recenzi je ten, že to chce hru dohrát až dokonce, aby jste se ji mohl pokusit objektivně zhodnotit. Pokud nikdo nedohrál hru do konce , tak se taky nepřihlásil o recenzi.
          V tom je ten problém: málo lidí závodní hry "dohrává až do konce", protože ten typ her se hraje hlavně pro potěšení z jízdy.
  • repcak.petr
    Za mě GTS a WRC 7.Dirt 4 a jeho generovaný tratě to je hrůza a lenost autorů.
  • Corvus
    Aby zazněl i protinázor: Já osobně jsem rád a kvituji, že best of je na kategorie a že se s každou škatulkou píšete obšírněji. Nedělá mi problém přečíst víc jak odstavec. Jsem rád, že si můžu jednotlivé tituly připomenout a hlavně, že vítězná hra je až nakonci článku. Jeden rok jsem hrubě kritizoval, že jste prozradili vítěze hned na začatáku a člověk pak neměl motivaci vůbec číst všechny zbylé odstavce. Proč také, když jste vše práskli? Nemělo to smysl. takhle je člověk napnutý až dokonce a na základě jednotlivých odstavců si říká, která by to asi mohla být.

    Tento formát best of zachovejte, je suverénně nejlepší... 100x hodnotnější než Invaze, nemluvě o strašném audiu, které každý rok šéfuje Möwald a je to opravdu neuvěřitelné (ty jeho vykonstruované myšlenkové pochody).

    Za mě palec jednoznačně nahoru!
    • Games to věřím méně než Hrej, tam ty hry hrají, tady o tom dost často pochybuji
      • Lukass
        Presne, tady hry urcite nehraji jinak by autor recenze hry Elex nemohl nikdy tvtdit ze z potvor pada malo xp a hra tim hrace nemotivuje. Pritom v pozdejsich fazich hry vam padne s potvory bez problemu 200xp.
        Recenze tady uz ani nectu.
        • Tak hlavně, že tu jseš pečenej vařenej *14*
        • ^ To jste si vycucal z prstu. V recenzi nic takového určitě nebylo!! (zkontroloval jsem to)

          Jste špatný troll.

          Na recenzi Elex si vzpomínám, protože recenzent ji na Games ohodnotili celkem pozitivně (7/10). Ve většině světových médií to bylo spíše naopak a dost hru ztrhali (Gamespot 4/10, PCgamer 64%, IGN 49% , atd.)
    • Mart9
      Podle mě to moc prožíváš. Souhlasím s tím, že rozdělení na jednotlivé články podle kategorií je skvělý. Na hrej to zabili dvěma články a nedá se k tomu v diskusi moc vyjádřit, protože je to hrozně nepřehledné.

      Ale invazní podcast je naopak skvělá věc, protože si můžeš poslechnout, kdo byl pro jakou hru. Tady je to skryté a pak se někteří diví a domnívají se, že Project Cars nikdo z redakce nehrál.
      • Corvus
        Nemyslím si, že to nějak zásadně prožívám. Jen se mi líbí koncept Games a nelíbí se mi koncept Hrej. A to především z důvodu moderátora - Jardy Möwalda, což je starej plkal a Baron Prášil herní scény... jeho myšlenkové konstrukty a postřehy jsou rok od roku NĚCO! :-D
        • Je fakt, že po minulém roce jsem už Invazi vzdal, ostatní podcasty s irád poslechnu, ale tohe je vždycky ták natahovaný a přesně jak říkáš.. Nejvíc to natahuje Jarda, protože kdykoliv jsou schopný se na něčem shodnout, tak nadhodí pardon úplně "dementní" ALE a je to v háji. Navíc si vždycky nad tím svým názorem na oko stojí až moc. Poslouchám vždy při práci a minule jsem musel několikrát přerušit, protože jsem zaprvé kroutil očima a zadruhý jsem se poprvý v životě nemohl při podcastu soustředit, jak moc mě to iritovalo. Zlatý textový best of. Rozhodování v přímym přenosu prostě zatím zábava neni.
        • :D to ja mám naopak. koncept hrej sa mi celkom páčil pod "starou" zostavou, vrátane mowalda, ktorý je aký je, každopádne názorovo obohatí (aj protinázor je názor a stojí za pozornosť). mladá krv je fajn, ale... nesedí mi.
          games zvláda mladú krv implementovať omnoho lepšie a osobne mne aj viac sedí = vec názoru a vkusu.
      • Lukass
        Tak vzhledem k tomu ze Vaclav Rybar pise recenzi na Project Cars uz od rijna, se nekteri mozna domivaji spravne
        • Mart9
          No a kdo ji napsal do Levelu?
  • Neumim reagovat :(
  • A kde je recenze Project Cars 2? Kolik lidí z redakce ji hrálo na rozdíl třeba od Forzy, GT, nebo Wipeoutu? Na základě čeho jste rozhodli která hra (ne)bude hrou roku? Trošku mi to smrdí a moc nevím co si o tom myslet...
    • Corvus
      Od toho je čtenářský best of ;-) Tam si můžeš zvolit Project Cars třeba ve všech kategoriích :-D
  • R-BLOG
    Nejlepší závodní hra?...Lidský život.
    • ta je pěkně hardcore sebemenší chyba a game over NAVŽDY
  • Let the Hunt Begin! *15*
  • prečo objektivne najlepšia zavodna hra roku 2017 GT Sport nebola nominovaná ?
    • Prej objektivně... lol...
    • Rekl bych ze to bylo se stejnyho duvodu proc iRacing nikdy nebyl nominovanej.
    • Protože to nikdo v redakci nehrál a přečetli si, ze chybí kampaň a lidem to vadí...
  • Asi bylo malo zavodu tento rok, jinak nechapu, jak se tam dostalo Dirt4. Pro narocne to neni urcite, rallye zavody to videlo mozna tak z jedouciho vlaku. I vyvojari priznali, ze na rallye nebyl moc cas a soustredilo se hlavne na rallycross... Dirt Rally se da hrat uplne v klidu bez asistenci, pokud mate aspon gamepad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit