Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá volba!
  • funza
    RTS her 0 *13* kdyby jste nehrali halo wars na PC tak by vas to mozna bavilo. *2*
    • HW bol fajn pokus o prenesenie RTS na gamepadové ovládanie. Na dlhšie hranie to ale nebolo, to pohybovanie po mape bolo bez myši otravné, ale ako minihra do nejakej inej hry by to bolo fajn. HW2 už som ani nedohral. Na PC to ani vydávať nemali, na gamepade to tam skoro nikto hrať nebude a na myši to pôsobí ako flashovka z 2005. Na konci jednotky bol smutný moment na konci, keď sa tam lúčili Ensemble s fanúšikmi, lebo ich MS mesiac pred vydaním zavrel. Ale najsmutnejšie na tom bolo, že ich fanúšikovia boli ale na PC, kde to vyšlo až po skoro 8 rokoch. *1*
  • TheGGG
    výborná volba, TW warhammer 2 je zlato, už se skutečně těším na třetí díl, až se to vše propojí do jednoho giga celku *14*
    • Vážně by mě zajímalo, co bude v TW:W3 za rasy. Už nám zbývají jen Démoni, Ogři a Trpaslíci chaosu, ale dál už nic.
      • Krescz
        Kislev
      • jamar28
        Neznám universum WH, ale jak s ním TW nakládá? Přidává si vlastní věci, inovuje, nebo se striktně drží kánonu?
        • TheGGG
          ne drží se ho dobře... GW by jim jinak poslalo do kanceláří Eshin assassiny...
      • TheGGG
        vždycky můžou nasadit tu širokou škálu lidských království... např. Grand Cathay, pokud budou chtít baitnout nějaký asiaty...
    • ja sa prepojenia dost bojim, uz v dvojke dost dlho trva jeden tah v neskorsich fazach hry. nechcem vediet, co bude v trojke, ked bude hra pocitat cely svet
      • njn, to bude chtit upgradovat na kvalitu od intelu
        • jj, kvalita, ktora sa v sucastnosti...rozteka :)
  • Pro me je strategii roku Dawn of War III. Nejsem fanda warhammeru, ale ta kampan me proste bavila.
    • TheGGG
      největší odpad... no není divu, že to bavilo jen lidi co neznají w40k ani nehráli předchozí díly...
    • Veskoslav
      Naprosté pohřbení kdysi slavné série. Vzali to nejhorší z 1. dílu. To nejhorší z 2. dílu a vytvořili "toto". Doteď jsem to nedohrál a jediné, co mě těší je to, že tričko k té hře je super.


      Navíc je rozdíl být fanoušek Warhammeru a W40k, což je DoW.
  • jamar28
    Dobrý rok pro strategie, jsem rád, že se do nejužšího výběru dostaly i hry pro ne zrovna mainstreamové publikum (Steel Division a Ultimate General). Ale hlas bych asi taky nakonec dal Warhammeru - opět perfektní výkon, obrovský svět, propracované rasy, nové herní mechaniky a k tomu spojená kampaň s prvním dílem (i když mě teda trochu zklamalo, že při tom spojení ty mapy o něco zredukovali).

    A tenhle rok to se strategiemi bude snad ještě lepší. Thrones of Britannia, k tomu ještě letos ohlásí novou velkou Total War hru, dál vyjde Railway Empire, Battletech, Forged Battalion, Frostpunk, Jurassic World, Surviving Mars, pokračování Tropico, Anno 1800 a ještě jsem určitě na něco zapomněl. *14*
    • Coffin.Corner
      Určitě nevynechám ještě Phoenix Point a Project Hospital *14*
    • Tilwaen
      Ani jsem nevěděla, že má letos vyjít nové Tropico, super *4*
      • jamar28
        Ale nedělá na něm tým z posledních tří dílů. Ten pro změnu vydá tenhle rok další budovatelskou strategii - Surviving Mars. *4*
  • Letos by to pro mě byl celkem těžký výběr. TW Warhammer II je fajn, ale taková revoluce oproti jedničce to není. Ultimate General a Steel Division jsou dobré hry, ale řekl bych, že oproti TW WII míří na mnohem užší publikum opravdu hardcore stratégů. (hlavně Steel Division mi přišla oproti R.U.S.E taková méně zábavná) Trochu mi chybí zmínka o Spellforce 3, což byla pěkná RPG/RTS hra, která by si alespoň tu nominaci zasloužila.
    • Musím potvrdit i Já tyto slova, TW Warhammer II je opravdu dobrá strategie a má i několik nových nápadů do TW, ale opravdu to není žádná revoluce. Steel Division je také dobrá hra, ovšem na jasnou roční bombu to také není, stejně jako Sudden Strike4. Jinak strategie Life is Feudal-Forest Village má něco do sebe, ale je děsivě zabugovaná a myslím, že ani po poslední aktualizaci není hratelná a za Banished zaostává o parník. Na staré Pharaoh a AoEII nemá žádná z nominovaných.... Snad letos přijde Medieval TW 3 a konečně rozčísne ty stojaté vody strategických her! Je to můj pohled a nikomu ho nevnucuji.
      • Dobrá volba.
  • Mart9
    Je to smutný, ale historicky je to stále Pharaoh, případně Age of Empires II
    • heroes of might and magic
      Transport Tyccon
      UFO - enemy unknown
      allied general
      Steel Panthers
      C&C
      battle isle 2
      imperium galactica
      Reuninon
      master of orion
      • C&C je hodné vágní pojem.
        Pod tou sérií se skrývají vynikající díky, stejně tak i totální odpad (anpř. Tiberian Twilight) a pak i dokonce nějaké FPS (Renegade)
      • A Ufo! Ja zapomel na UFO!
    • snorgrind
      kdyz vysel Rise of Nations tak pro me AoE2 prestalo existovat :)
      co se tyka ostatnich strategii tak sou to pro me, TW: Shogun2, forged alliance, dow2 a world in conflict
    • Ground control
      World in Conflict
    • homam 3
    • Pro mě rozhodně historicky vedou paradoxí grand strategie. Především Crusader Kings a Stellaris. RTS bych váhal mezi Age of emipres II a Stronghold Crusader.
    • Mart9
      Kdo nesouhlasí, ať napíše svůj názor, díky.
      • AoE 2 už jedině jako budovatelská strategie na wonder runy a to omrzí hodně rychle. Co se týče bitev je ta hra dneska už přinejlepším průměrná.
      • Proč by ti někdo měl psát svůj názor když stačí dát mínus? *1*
      • Sins of solar Empire
      • Dominions.
      • C&C Tiberian Sun
        C&C Red Alert (1&2)
        Starcraft (1&2)
        Warcraft 3 (Reign of Chaos & Frozen Throne)
        Total War série (něco z Shogun 2, Medieval 2, Rome, Warhammer)
      • Lima
        Největší historický význam měla samozřejmě Duna II, která s tímhle žánrem přišla. Tak jsem jí tehdy propadl, že jsem jí na starým blikajícím CRT monitoru pařil 2 dny a 2 noci v kuse, levy oko mi oteklo a musel jsem si dávat ledový obklad *1*
        • duna přišla s žánrem RTS - což jsou dnes vpodstatě akční hry.
        • ja si kvuli ni koupil zvukovou kartu, abych slysel jak to zni, kdyz tvrda delnicka pest fremenu dopadne na bradu harkonenu...
      • MickeyMutant
        Dungeon Keeper.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit