Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Dobrý rok pro strategie, jsem rád, že se do nejužšího výběru dostaly i hry pro ne zrovna mainstreamové publikum (Steel Division a Ultimate General). Ale hlas bych asi taky nakonec dal Warhammeru - opět perfektní výkon, obrovský svět, propracované rasy, nové herní mechaniky a k tomu spojená kampaň s prvním dílem (i když mě teda trochu zklamalo, že při tom spojení ty mapy o něco zredukovali).

    A tenhle rok to se strategiemi bude snad ještě lepší. Thrones of Britannia, k tomu ještě letos ohlásí novou velkou Total War hru, dál vyjde Railway Empire, Battletech, Forged Battalion, Frostpunk, Jurassic World, Surviving Mars, pokračování Tropico, Anno 1800 a ještě jsem určitě na něco zapomněl. *14*
    • Coffin.Corner
      Určitě nevynechám ještě Phoenix Point a Project Hospital *14*
    • Tilwaen
      Ani jsem nevěděla, že má letos vyjít nové Tropico, super *4*
      • jamar28
        Ale nedělá na něm tým z posledních tří dílů. Ten pro změnu vydá tenhle rok další budovatelskou strategii - Surviving Mars. *4*
  • Teda, War of the Chosen ani len nominacia, hej? Pre mna je to zdaleka najlepsia strategia tohto roka. Na druhu stranu, mozno bude v inej kategorii.
  • Veskoslav dospěl? Nějak mi chybí jeho hysterické výlevy o tom jak redakce má jiný názor než on... *8*
    • testík
    • V pořádku, pořád se najdou lidi, kteří mají histerické výlevy o Veskoslavovi.a ti nás baví nadále
  • Zajímavé video: city building/RTS games in 2018

    https://www.youtube.com/watch?v=IFgnwUu4UVE

    Jestli ty hry opravdu vyjdou tak to bude nabitý rok.
  • Pro me je strategii roku Dawn of War III. Nejsem fanda warhammeru, ale ta kampan me proste bavila.
    • TheGGG
      největší odpad... no není divu, že to bavilo jen lidi co neznají w40k ani nehráli předchozí díly...
    • Veskoslav
      Naprosté pohřbení kdysi slavné série. Vzali to nejhorší z 1. dílu. To nejhorší z 2. dílu a vytvořili "toto". Doteď jsem to nedohrál a jediné, co mě těší je to, že tričko k té hře je super.


      Navíc je rozdíl být fanoušek Warhammeru a W40k, což je DoW.
  • Mart9
    Je to smutný, ale historicky je to stále Pharaoh, případně Age of Empires II
    • heroes of might and magic
      Transport Tyccon
      UFO - enemy unknown
      allied general
      Steel Panthers
      C&C
      battle isle 2
      imperium galactica
      Reuninon
      master of orion
      • C&C je hodné vágní pojem.
        Pod tou sérií se skrývají vynikající díky, stejně tak i totální odpad (anpř. Tiberian Twilight) a pak i dokonce nějaké FPS (Renegade)
      • A Ufo! Ja zapomel na UFO!
    • snorgrind
      kdyz vysel Rise of Nations tak pro me AoE2 prestalo existovat :)
      co se tyka ostatnich strategii tak sou to pro me, TW: Shogun2, forged alliance, dow2 a world in conflict
    • Ground control
      World in Conflict
    • homam 3
    • Pro mě rozhodně historicky vedou paradoxí grand strategie. Především Crusader Kings a Stellaris. RTS bych váhal mezi Age of emipres II a Stronghold Crusader.
    • Mart9
      Kdo nesouhlasí, ať napíše svůj názor, díky.
      • AoE 2 už jedině jako budovatelská strategie na wonder runy a to omrzí hodně rychle. Co se týče bitev je ta hra dneska už přinejlepším průměrná.
      • Proč by ti někdo měl psát svůj názor když stačí dát mínus? *1*
      • Sins of solar Empire
      • Dominions.
      • C&C Tiberian Sun
        C&C Red Alert (1&2)
        Starcraft (1&2)
        Warcraft 3 (Reign of Chaos & Frozen Throne)
        Total War série (něco z Shogun 2, Medieval 2, Rome, Warhammer)
      • Lima
        Největší historický význam měla samozřejmě Duna II, která s tímhle žánrem přišla. Tak jsem jí tehdy propadl, že jsem jí na starým blikajícím CRT monitoru pařil 2 dny a 2 noci v kuse, levy oko mi oteklo a musel jsem si dávat ledový obklad *1*
        • duna přišla s žánrem RTS - což jsou dnes vpodstatě akční hry.
        • ja si kvuli ni koupil zvukovou kartu, abych slysel jak to zni, kdyz tvrda delnicka pest fremenu dopadne na bradu harkonenu...
      • MickeyMutant
        Dungeon Keeper.
  • Pro milovníky Tower defense: vyšla beta Kingdome Defense na Android (nastupce slavného Kingdome Rush)
  • Dobrá volba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit