Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se blíží datum vydání, tak prešli místo videí na artworky, proč asi. Holt ty nehotové animace nepusobí na prodeje moc dobře. Jen rýpnutí ale nemohl jsem si odpustit.
    • Aspon konečně nějaký další projekt od českých vývojárů. Poslední snad Posel smrti 1 která byla dobrá a pak už to měli němci. A tedka co vyšel black mirror tak je to hnus. A Mafia 1 taky super, takže snad to bude taky tak dobré. Mafia 3 byl odpad.
      • Ale nebude tady český dabing jestli o tom víš?
        • Si dej němčinu. To není daleko od pravdy.
    • To se ještě uvidí až výjde plná verze jak jsem říkál beta je dost stará.
  • Artworky oněch českých panovníku si regulérně zaslouží klidně i nějaký ten obraz na zeď, opravdu pěkné...
  • TheGGG
    jediné co mě na KDC mrzí je nedostatek velkých bitev, které prezentovali v traileru, jinak si myslím, že by to mohlo být dobré...
    BTW: může mě nějaký historický expert říct, co to je za vojáky na to úvodním obrázku, ti co překračují řeku (vypadaj totiž fakt hustě)?
    • PreidaQ
      Jestli ta velká bitva bude vypadat obdobně jako ta malá bitka proti pěti loupežníkům krát tisíc, tak potěš pánbů.
    • To budou určitě Kumáni (mohlo by ale jít i o nějaký jiný turkický nomádský národ ze střední a přední Asie, v té době si byli docela podobní)
    • Třeba budou. Rozhodně neukázali všechno a chtějí aby hráče ve hře přece jenom něco překvapilo.
      • TheGGG
        snad, ale dřív jsem zaslechl nějaké zvěsti, že mají problémy s většími bitvami kvůli AI... leda to nějak nafejkovat ala CoD... tzn v reálu malá bitva a v pozadí kam se nedá dojít se mlatí v přeskriptovaných animacích hordy vojáků jako křoví
        • To jsi nemusel ani zaslechnout. To jde vidět v každým fajtu. Kde je víc než dva lidi, tak AI hoří jak kacíř.
    • jamar28
      To jsou Kumáni.
      • TheGGG
        budu jim říkat coolmáni... protože vypadaj cool
        • Krescz
          Dope!
    • Mart9
      Myslíš v tom prvním traileru, kde ukazovali jednu bitvu, a sám Vávra pak říkal, že jich tam bude málo?
      • TheGGG
        https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=qguvSQDpF1k

        tydle bitvy, lze si všimnout, že jde o nový trailer
        • Tak asi nebudou úplně bežné ale měli by tam být, jinak by šlo o klamavou reklamu. Taky jsem nikde nezachytil info že by ty bitvy vypustili.
  • To bude zase diskuze, jdu si pro popcorn :-)
  • No létos tak kingdom come deliverance a metro exodus asi nejlepší hry, jinak nic moc.
  • Jo hra vypadá velice pěkně. Graficky pokud bude taková jako na videu asi nejlepší grafika ve hrách. Jen se bojím jak bude vypadat soubojový systém v běte to bylo takové pomalé. Ale beta je tak 2-3 roky stará.
  • podle me finalni podobe KCD schazi stipec stylizace
  • Co takhle pozvat Vávru do Fight Clubu?
    • Jelikož celá redakce je sluníčková a Vávra je naprostý opak, tak se mu ani nedivím... Pravděpodobně si Vávra nechce nechat zase zvracet od redakčních moralistů na hlavu kde tomu šéfuje Grygar, už takhle je všude Grygarů dost...
      • Náhodou v komentářích na PC gamer jsem ho viděl.
      • Čemu šéfuje Grygar a kdy někdo zvracel Danovi na hlavu v podcastu? Jestli se jednou pohádali s Petrem, no a? Ostatní v redakci se taky občas chytli, vzájemně. Ale je vtipné, že ti tlučhubové, co ostatním nadávají do sněhových vloček, se pak sami bojí jít do diskuzí, kde má třeba někdo jiný názor... Asi se budeme muset Danovi složit na nějaký "safe space" *15*
      • RedEagle
        Potlesk :)))
    • Krescz
      :D ten už nepřijde
      • Proč ne?
        • https://www.youtube.com/watch?v=gRHnnmIINiE
          • tos dobre video *1*
          • To nefunguje
          • teda co vím tak Dan si spíš stěžuje na lidi co píší do diskuzí. Než na lidi co jsou v redakci, nezapomeň že Dan snad furt jednou za čas píše do Levelu.
            • Mart9
              To je ale velmi smutné, protože:

              1) V diskusi má i podporovatele
              2) Do diskusí chodí jen pár procent nejhlasitějších uživatelů
          • A byl tam?
          • Mart9
            Tohle je velmi populární video na games.cz *2*
  • TheGGG
    vypadá to super, kdo by se netěšil
    • Mart9
      Pokud je to otázka, tak pravděpodobně redakce games.cz, která ve svém článku našla a zveřejnila 15 her, které si chce rozhodně zahrát více než Kingdom Come.
      • Už prosímtě přestaň brečet nad tím,že redakci se líbí jiné hry.
        Mně se třeba KCD líbí,ale netěším se na něj,a to z důvodů,že si možná vývojáři vzali moc velké sousto.
        Lepší je se netěšit a být překvapen,než být natěšenej a být potom sklamanej.
        • Já se i těším proč ne. Graficky super. Beta je stará 2-3 roky na to se dívám nemůžeme. Tedka hra vypádá úplně jinak. Jen ten soubojový systém o ten mám strach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit